Skocz do zawartości

PAX - Panowie. PAX.


sp2ukx

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się nie chce zastanawiac nad tym co sobie pomyśli nowy user astro-forum. Wchodzi a tu bajzel, obelgi, wyzwiska, afery, komisje śled... ups... chyba się lekko zapędziłem  Zastanawiam się czy takie zachowanie nie jest w mentalności nas Polaków... bo to co dzieje się na scenie politycznej wchodzi teraz do folkloru innych dziedzin życia.

 

Bo tak właśnie wygląda wolne forum gdzie dowiesz się wszystkiego.

 

Mnie to nie przeszkadza a wręcz cieszy. Jestem zarejstrowany na kilkunastu forach (w różnych branżach) ale to wydaje mi się najbardziej "dorosłe", są miejsca że jedno słowo krytyki w stronę moderatora bądź innego VIPa kończy się ostrzeżeniami, banami, itd.. Poprostu dziecinada a wartościowi fachowcy odchodzą na płatne strony, więc lepsza taka demokracja niż pseudo forum.

 

 

Widzę Adamie że coś ci jednak chodzi po głowie, życzę powodzenia.

 

:Salut:

Mariusz

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek, który powstał po to żeby się kłócić panowie to forum astronomiczne jak chcecie się kłócić to gdzie indziej, bo to nie mam sensu nie mówię żebyście się pogodzili, ale dajcie już spokój co wy dzieci jesteście  :burza:

 

No, jakiś sens jest, ponad dwa i pół tysiąca wyświetleń. Ja osobiście cieszę się, że niedżentelmeńskie (łągodnie mówiąc) zagrywki są upubliczniane. Lubię być "wysysany" jako klient mając pełne zaufanie do "oprawcy". Być dojonym i mieć świadomość, że ktoś mi założył brudne kubki udojowe, to już podwójna porażka... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jakiś sens jest, ponad dwa i pół tysiąca wyświetleń. Ja osobiście cieszę się, że niedżentelmeńskie (łągodnie mówiąc) zagrywki są upubliczniane. Lubię być "wysysany" jako klient mając pełne zaufanie do "oprawcy". Być dojonym i mieć świadomość, że ktoś mi założył brudne kubki udojowe, to już podwójna porażka...  :blink:

 

To juz kwestia podejscia do higieny osobistej, osobiscie kopnal bym takiego "dojacza"... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No coż :unsure: każdy mierzy wedle własnej miary i to co pisze i jak pisze rozumiem że dobrowolnie świadczy tylko o jego kulturze osobistej lub jej braku, po prostu No Comments "Teraz Polska" :Beer:

 

Ps. Co do oglądalności to zwykle otwarte szambo zwabia stałych jak zwykle "miłośników" smrodku a normalnie myślący, zdrowi ludzie omijają je z daleka zamiast się w nim babrać i obrzucać :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż :unsure:  każdy mierzy wedle własnej miary i to co pisze i jak pisze rozumiem że dobrowolnie świadczy tylko o jego kulturze osobistej lub jej braku, po prostu No Comments "Teraz Polska" :Beer: 

 

Ps. Co do oglądalności to zwykle otwarte szambo zwabia stałych jak zwykle "miłośników" smrodku a normalnie myślący, zdrowi ludzie omijają je z daleka zamiast się w nim babrać i obrzucać :szczerbaty:

 

Odezwal sie brylancik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia :buahaha: to pierwszy ciśnij kamienim, na to Cię stać jak wszyscy już wiemy B)

 

Ps. Skoro zarzekasz się że nic nie kupisz w naszej firmie to po co piszesz w tym wątku, sam pomyśl w jakiej stawisz się sytuacji bo dla nas to jasne, jesteś pospolitym zadymiarzem i mącicielem publicznym :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia :buahaha: to pierwszy ciśnij kamienim, na to Cię stać jak wszyscy już wiemy B)

 

Ps. Skoro zarzekasz się że nic nie kupisz w naszej firmie to po co piszesz w tym wątku, sam pomyśl w jakiej stawisz się sytuacji bo dla nas to jasne, jesteś pospolitym zadymiarzem i mącicielem publicznym :szczerbaty:

 

Wole byc pospolitym zadymiarzem (dla takich jak ty) niz takim samym klamca (zadymiarzem zreszta tez)...

 

Przestan mnie prowokowac bo i tak nic na tym nie zyskasz, wszyscy zobaczyli twoja (wasza) prawdziwa twarz i nic juz tego nie zmieni. Stajesz sie coraz bardziej zalosny...

 

To gdzie kupuje i za ile to moja sprawa, nie musisz podkreslac w kazdym poscie ze nie kupuje u ciebie... biedactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Powiem Ci szczerze i po raz ostatni że ciesze się niezmiernie że nie muszę obsługiwać człowieka twojego pokroju i zadowolony jestem że więcej nie będziesz naszym klientem, to wątpliwa wizytówka dla każdej firmy :Beer:

Tym samym dodaję Cię ponownie do ignorowanych czyli bujaj się zdrowo ale we własnym sosie :Salut:

Edytowane przez Janusz_P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze i po raz ostatni że ciesze się niezmiernie że nie muszę obsługiwać człowieka twojego pokroju i zadowolony jestem że więcej nie będziesz naszym klientem, tą wątpliwa wizytówka dla każdej firmy :Beer:

Tym samym dodaję Cię ponownie do ignorowanych czyli bujaj się zdrowo ale we własnym sosie :Salut:

 

Tos mi narobil bigosu... chyba sie zalame. :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee,

 

Gdzie nie wejdę na forum, to jeździsz po Januszu i vice versa oczywiście.

Trzebaby Wam stworzyć osobne forum. Potraktowalibyśmy go jako rozrywkowe -kabaret. To już taki folklor forumowy.

 

Pozdrawiam Cie goroąco, bo jak tak bardzo się będziesz stresował przez Janusza, to liczne pozdrowienia będą Ci potrzebne!

 

Namawiam gorąco, aby pozdrawiać Andee'iego!

 

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee,

 

Gdzie nie wejdę na forum, to jeździsz po Januszu i vice versa oczywiście.

Trzebaby Wam stworzyć osobne forum. Potraktowalibyśmy go jako rozrywkowe -kabaret. To już taki folklor forumowy.

 

Pozdrawiam Cie goroąco, bo jak tak bardzo się będziesz stresował przez Janusza, to liczne pozdrowienia będą Ci potrzebne!

 

Namawiam gorąco, aby pozdrawiać Andee'iego!

Paweł

 

Wiem ze jako przyjaciel Janusza nie mogles nic innego napisac...

 

Niemniej dziekuje za pozdrowienia i mimo iz niestresuje sie wogole przyjme z zadowoleniem kazda ich ilosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.