Skocz do zawartości

OFICJALNE PRZEPROSINY


Rekomendowane odpowiedzi

DO RADY FORUM i WSZYSTKICH USERÓW :

CHCIAŁBYM PRZEPROSIC ZA MOJE ZACHOWANIE NA FORUM I ZA WSZYSTKIE BŁEDY POPEŁNIONE PRZEZ MOJA OSOBE KTÓRE SPOWODOWAŁY "BURZE" NA FORUM ORAZ ZA ZŁE SŁOWA UZYTE W MOICH POSTACH.

 

 

I ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH :

 

NIE RÓBMY Z TEGO FORUM POLSKIEGO SEJMU , ZACHOWUJMY SIĘ JAK DOROSLI LUDZIE W KONCU TO FORUM ASTRONOMICZNE - PROSZE O SPOKÓJ I O KULTURALNE ZACHOWANIE :Beer:

 

Bobi ( Paweł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Bobi,

 

Niewiele osób ma w sobie taką dawkę odwagi cywilnej. Jestem pod wrażeniem :Beer: . Zima sie kończy, musimy się w końcu wziąść za obserwacje :D

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO RADY FORUM i WSZYSTKICH USERÓW :

CHCIAŁBYM PRZEPROSIC ZA MOJE ZACHOWANIE NA FORUM  I ZA WSZYSTKIE BŁEDY POPEŁNIONE PRZEZ MOJA OSOBE KTÓRE SPOWODOWAŁY "BURZE" NA FORUM ORAZ ZA ZŁE SŁOWA UZYTE W MOICH POSTACH. 

 

 

I ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH :

 

NIE RÓBMY Z TEGO FORUM POLSKIEGO SEJMU , ZACHOWUJMY SIĘ  JAK DOROSLI LUDZIE  W KONCU TO FORUM ASTRONOMICZNE - PROSZE O SPOKÓJ I O KULTURALNE ZACHOWANIE  :Beer:

 

Bobi ( Paweł )

 

Racja, nie róbmy sejmu. Przykro by było gdyby to wszystko co przez tyle czasu powstawało teraz legło w gruzach przez jakieś głupie kłótnie...

 

pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już klaskać, może by się ktoś przyłączył?

 

Jeśli ubodłem swoją agresją werbalną Kogokolwiek - proszę o miłosierdzie! :Salut:

 

Ja takze! Jezeli w ferworze samoobrony palnalem cos, co ktos mogl poczytac jako obrazliwe, to blagam o milosierdzie :):notworthy: Pamietajcie, ze istotne sa zamiary, a te zawsze sa jedne - najwazniejsze jest forum, czyli my wszyscy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przylacze. Przepraszam jezeli kogokolwiek urazilem swoimi postami,. Jednoczesnie mam nadzieje ze sytuacja na tyle ulegla zmianie, ze po powrocie Janusza zrozumie on pewne sprawy i nikt juz niczego nie bedzie mogl mu zarzucic.

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przylacze. Przepraszam jezeli kogokolwiek urazilem swoimi postami,. Jednoczesnie mam nadzieje ze sytuacja na tyle ulegla zmianie, ze po powrocie Janusza zrozumie on pewne sprawy i nikt juz niczego nie bedzie mogl mu zarzucic.

 

:Beer:

Andee - a może w tej poświątecznej (a przedzjazdowej, hue hue hue) wiosennej atmosferze dasz się namówić (bez obrazy) na zmianę avatara? Jak go (ten AVATAR) widzę zaraz mnie myśl nachodzi: co Ten tam znowu nachrzanił! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystkie słowa skruchy, które tu padły, zostaną wprowadzone w życie tego forum, bo nie po to ono istnieje, aby się kłócić. Wkrótce zlot w Bieszczadach, a to kolejna okazja na nowe znajomości, odświeżenie starych, oby jeszcze pogoda dopisała to zła passa ostatnich wydarzeń minie :Beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystkie słowa skruchy, które tu padły, zostaną wprowadzone w życie tego forum, bo nie po to ono istnieje, aby się kłócić. Wkrótce zlot w Bieszczadach, a to kolejna okazja na nowe znajomości, odświeżenie starych, oby jeszcze pogoda dopisała to zła passa ostatnich wydarzeń minie  :Beer:  :D

 

A na przyszlosc 3x sie zastanowic niz walnac glupote za ktora pozniej przyjdzie oficjalnie przepraszac :Boink:

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo przepraszam . Szczególnie za post o tym ,że izraelski rząd nie powinien reprezentować pomordowanych skoro sam nie rozliczył się z ich najątku . Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego - do kosza . Akurat tego postu mi żal .

Kwaśniewski jako prezydent nie wszystkich Polaków też przepraszał Żydów za mordy jakie Polacy ... . Jeden Ż.. przepraszał w imieniu naszym a drugi nie chciał przeprosić nas za Żydów co po wojnie w aparacie SB , sądowniczym i prokuratorskim mają za co przepraszać . Choć Kwaśniewski mógł przepraszać w dwie strony . MA takie koneksje .

Tyle z zakrętasów przeprosin . :Beer::D:Beer:

Wilk jak przeprosi za zjedzenie owcy , owcą nie zostaje . Choć trudno czasem o słowo przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.