Skocz do zawartości

O tym, jak astronomia zrujnowała mój budżet


Rekomendowane odpowiedzi

idź z dzieckiem do psychoanalityka albo doradź mu by przerzucił się na DRagi...

bedzie krócej choć nie taniej .:Lighten:

 

Bzdury, równie dobrze możesz stracić fortunę przy znaczkach pocztowych...

 

 

 

 

Edytowane przez YOKER
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, nieźle się ubawiłem, szczenę prawie z podłogi zbierałem. ;) Koleś używa pojęcia astronomia, a nawet nie wie co to znaczy, jakby go o to zapytać, to pewnie wybałuszyłby gały i tyle! Gdyby to, przykładowo brać na serio, to tytuł powinien brzmieć: "Jak durne decyzje zrujnowały mój budżet". Poza tym to chyba ściema, ktoś se normalnie jaja robi - to taki modny obecnie ciąg do celebrycenia, wiele osób chce w ten sposób zaistnieć i początkowo stopniują emocje! Kto wie, :) może jednak doczekamy się dalszego ciągu na wzór już istniejących w mediach "seriali" typu: "dajta mi co mata, to może nie tak źle bedzie, a może nawet lepiej" :brawo: Jak się ciągle ogląda takie wspaniałe produkcje medialne, to w końcu samemu można popaść w paranoję (a jak wiadomo ryba nieodmiennie psuje się od głowy)!  ;):):D

 

Pozdrawiam: Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyy z tego co zauważam na tym filmie to to, że autorem może być nasz Astrokolega prowadzący kanał na YouTube "Gwiazdy w dłoniach". A z tego co wiem interesuje się on astrofotografią i popularyzacją Astronomii. I to z dobrymi rezultatami. Także raczej się zna:emotion-5:

A filmik jest pierwsza klasa.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, suchyy napisał:

Noo, nieźle się ubawiłem, szczenę prawie z podłogi zbierałem. ;) Koleś używa pojęcia astronomia, a nawet nie wie co to znaczy, jakby go o to zapytać, to pewnie wybałuszyłby gały i tyle! Gdyby to, przykładowo brać na serio, to tytuł powinien brzmieć: "Jak durne decyzje zrujnowały mój budżet". Poza tym to chyba ściema, ktoś se normalnie jaja robi - to taki modny obecnie ciąg do celebrycenia, wiele osób chce w ten sposób zaistnieć i początkowo stopniują emocje! Kto wie, :) może jednak doczekamy się dalszego ciągu na wzór już istniejących w mediach "seriali" typu: "dajta mi co mata, to może nie tak źle bedzie, a może nawet lepiej" :brawo: Jak się ciągle ogląda takie wspaniałe produkcje medialne, to w końcu samemu można popaść w paranoję (a jak wiadomo ryba nieodmiennie psuje się od głowy)!  ;):):D

 

Pozdrawiam: Jurek.

Jurku, @oicam ma rację. Jak otworzysz ten filmik na youtube to się wszystko wyjaśnia -patrz dół zdjęcia poniżej :)

humor.jpeg.d82be7cf01410eb6a528651c023544bb.jpeg

 

Śmiejemy się, ale to o NAS WSZYSTKICH, Urania nas pochłania bez reszty :)

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszych cenach, kto wie czy jeszcze nieostatecznie najwyższych, warto właśnie teraz porzucić swe hobby jeśli komuś już przeszło lub niestety zdrowie już nie pozwala, wtedy załóżcie wątek pt. "O tym, jak astronomia szczęśliwie podratowała mój dziurawy budżet domowy w czasach wszechobecnej drożyzny". Niektórzy mają pokaźny majątek astroklamotów. Mam i ja.

...a tak uwielbiam masło i słodzone napoje oraz ciepłe kaloryfery :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.