Skocz do zawartości

Centrum DM nad kalimą


orlen

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MaPa napisał:

Gdybym nie robił podobnych kadrów pewnie bym nie zwrócił uwagi. Wydaje mi się że te czerwone wodorowe obszary są zbyt kontrastowo potraktowane. Za bardzo mnie nurtują :)

 

Poza tym klimat zdjęcia jest wspaniały.

Mocno tlumilem a pewnie jeszcze by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 15:21, orlen napisał:

Fota strzelona w lipcu na la palmie zanim doszlo do erupcji cumbre vieja.

 

Piękny rendering Panie, plakat pierwszej klasy! I ja bym się tam w tym "cukierku" do nadmiaru czerwonego nie czepiał. W końcu efekt wizualny ma być! :);)

Bardziej serio: zawsze mam mieszane uczucia, gdy oglądam tego typu kompozycje. Ani to DS ani krajobraz. Sztuczki obróbki graficznej, oszukanie oka ze wszech miar. Ale efekt jest! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, diver napisał:

 

Piękny rendering Panie, plakat pierwszej klasy! I ja bym się tam w tym "cukierku" do nadmiaru czerwonego nie czepiał. W końcu efekt wizualny ma być! :);)

Bardziej serio: zawsze mam mieszane uczucia, gdy oglądam tego typu kompozycje. Ani to DS ani krajobraz. Sztuczki obróbki graficznej, oszukanie oka ze wszech miar. Ale efekt jest! :)

Oszukista z fotoszopem, tak to ja :tanczy:

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, diver napisał:

 

.. Ani to DS ani krajobraz...

Chodziło Ci o to, że nie widać kaktusów ? To jest ładne 2 w 1 :D@orlen nie gniewaj się za przeróbkę, ale kusiło mnie zobaczyć skąd to było, @Paether wie, ale się nie podzielił :(

Kaktus po prawo ładny. Widok na krajobraz taki, że siedziałbym pewnie cały dzień. Zadroszczę :flowers:

Orlen Milky Way.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OBERON RD napisał:

kusiło mnie zobaczyć skąd to było, @Paether wie, ale się nie podzielił :(

 

Wiem, bo kiedyś prawie tam zleciałem na dół w kompletnych ciemnościach :D 

W tamtym miejscu są dwa "zajazdy" - jeden bardziej cywilizowany, drugi mniej. Można też nieco zejść szlakiem i własnie obstawiam, że zdjęcie jest ze szlaku, ciut bardziej na zachód od Mirador Andenes (może Pared de Roberto?) Dlatego napisałem, że z dokładnością do kilkunastu (może kilkudziesięciu?) metrów ;) 

 

pared.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paether napisał:

 

Wiem, bo kiedyś prawie tam zleciałem na dół w kompletnych ciemnościach :D 

W tamtym miejscu są dwa "zajazdy" - jeden bardziej cywilizowany, drugi mniej. Można też nieco zejść szlakiem i własnie obstawiam, że zdjęcie jest ze szlaku, ciut bardziej na zachód od Mirador Andenes (może Pared de Roberto?) Dlatego napisałem, że z dokładnością do kilkunastu (może kilkudziesięciu?) metrów ;) 

 

pared.jpg

Kolejna drewniana barierka Na zachód od pared de Roberto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OBERON RD napisał:

Chodziło Ci o to, że nie widać kaktusów ?

 

Nie, nie chodziło mi akurat o tego zdechłego kaktusa. ;) Chodziło mi w ogóle o obrazkową bajkę. Cholernie pobudza wyobraźnię, więc byłaby pewnie fajna jako ilustracja do książki dla dzieci. Ale uwaga, dociekliwe dziecko mogłoby zadać różne pytania. Np. "Tatusiu, ale dlaczego jak normalnie patrzę nocą w niebo to nie widzę takich czerwonych plam i tylu gwiazd? Nie widzę nawet naszego kaktusa, który rośnie koło domu. A jak poświecę latarką to kaktusa widzę, ale tej czerwonej plamy na niebie nadal nie widzę. Tatusiu, wytłumacz mi gdzie można zobaczyć coś takiego jak na tym obrazku." ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, diver napisał:

 

Nie, nie chodziło mi akurat o tego zdechłego kaktusa. ;) Chodziło mi w ogóle o obrazkową bajkę. Cholernie pobudza wyobraźnię, więc byłaby pewnie fajna jako ilustracja do książki dla dzieci. Ale uwaga, dociekliwe dziecko mogłoby zadać różne pytania. Np. "Tatusiu, ale dlaczego jak normalnie patrzę nocą w niebo to nie widzę takich czerwonych plam i tylu gwiazd? Nie widzę nawet naszego kaktusa, który rośnie koło domu. A jak poświecę latarką to kaktusa widzę, ale tej czerwonej plamy na niebie nadal nie widzę. Tatusiu, wytłumacz mi gdzie można zobaczyć coś takiego jak na tym obrazku." ;)

@diver rozwiniesz jak mam interpretować twoją wypowiedz ? mam wrażenie ze ironicznie krytykujesz, ale wole się upewnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.