Skocz do zawartości

Rzeszów


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz, żeby poprzez takie żarciki podkarpacka astrobrać popadła w astronerwicę? :uhm:

I musiała poddać się długiej i kosztownej terapii nie refundowanej przez NFZ, a grożącej jako skutkiem ubocznym np. ciężkim alkoholizmem?! ;)

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I musiała poddać się długiej i kosztownej terapii nie refundowanej przez NFZ, a grożącej jako skutkiem ubocznym np. ciężkim alkoholizmem?! ;)

Długiej - tak, zaś czy kosztownej? - myślę, że jest to temat do zbadania :D Słyszałem o istnieniu tanich zamienników popularnie stosowanych leków. Osobiście jestem raczej zwolennikiem używania oryginalnych produktów, leżakowanych w stosownych beczkach, pochodzących z jednej apteki z jednego rocznika - nie mieszanych z innymi produktami.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

za kilka godzin bede w domu, jade z ostatnia czescia do coronado, jak bedzie jutro Slonko, to mozemy wyskoczyc popatrzec, co to ja znowu nabylem, jak co to piszcie, obserwy mozemy zrobic nawet w centrum Rzeszowa ;) chociaz, to pewnie zly pomysl, wyobrazacie sobie te tlumy :)

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

za kilka godzin bede w domu, jade z ostatnia czescia do coronado, jak bedzie jutro Slonko, to mozemy wyskoczyc popatrzec, co to ja znowu nabylem, jak co to piszcie, obserwy mozemy zrobic nawet w centrum Rzeszowa ;) chociaz, to pewnie zly pomysl, wyobrazacie sobie te tlumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzięła się na nas ta pogoda.... sprzęt porasta kurzem. :/

 

Długiej - tak, zaś czy kosztownej? - myślę, że jest to temat do zbadania :D Słyszałem o istnieniu tanich zamienników popularnie stosowanych leków.

 

Taak, np. "Jagodzianka na Kościach" :laughbounce2:

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kilka godzin bede w domu, jade z ostatnia czescia do coronado, jak bedzie jutro Slonko

 

Właśnie się zastanawiałem kto sobie kupił nowy teleskop i mamy przez to pogodę jaką mamy ;) Teraz już wiadomo. Swoją drogą Mikołaj już wkrótce, ludzie kupują prezenty (teleksopy zapewne też) i niestety prognozy pogody wyglądają tak że najbliższe dwa tygodnie mają być pochmurne :(

Edytowane przez adam_k27
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem kto sobie kupił nowy teleskop i mamy przez to pogodę jaką mamy ;) Teraz już wiadomo. Swoją drogą Mikołaj już wkrótce, ludzie kupują prezenty (teleskopy zapewne też) i niestety prognozy pogody wyglądają tak że najbliższe dwa tygodnie mają być pochmurne :(

 

Na Litość Don Boscą! Czy ktoś TU zamawiał Pablitusa 22" ?! Bo jeśli tak to jesteśmy w Innowacji Stolicy i Okolicy załatwieni na cacy! :Cry:

 

.... (nawet nad znaną profesurą), moje gratulacje. :szczerbaty:

 

Noblesse Oblige! :)

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Profesor Ordinarius P.S. :D

Jeżeli już tak się przezbywamy, to na razie jest:

Professor Extraordinarius, Caput Cathedrae Thermodinamici et Fluidi Mechanica ;)

 

P.S>

Rzut oka na prognozy i...w poniedziałek idę zadać pytanie naszym elektronikom, które zadał na tym forum Hans: "Radioastronomia...da się na skróty?" 8) Obawiam się, jednak, że nie.

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem te nowe zdjęcia od łaskawej hammerykańskiej agencji, ale nie mają jakiejś super szokującej rozdzielczości. Można się ogólnie zorientować. Nie wiem czy słyszeliście o najdłuższej wiosce w Polsce (Aleksandrów), nie wiem też czy nadal nią jest, ale do licha, jest to tylko jeden rząd latarni przez parę kilometrów, a po obu stronach drogi domy i za nimi pola, a jaka krecha :D

 

map.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłeś, mnie, bo miałem wklejać ten sam obrazik z usańskiej agencji aerokosmicznej ;) acz z nieco innym opisem :)

Przeglądałem te nowe zdjęcia od łaskawej hammerykańskiej agencji, ale nie mają jakiejś super szokującej rozdzielczości. Można się ogólnie zorientować.

Nie wiem czy słyszeliście o najdłuższej wiosce w Polsce (Aleksandrów), nie wiem też czy nadal nią jest, ale do licha, jest to tylko jeden rząd latarni przez parę kilometrów, a po obu stronach drogi domy i za nimi pola, a jaka krecha :D

No coś ty! Nie Nowosielec?! :mr.green:

Ech co nam po LP jak w ciągu dni 40 trafił się z jeden lufcik obserwacyjny. Dramat :letsdrink:

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc

wybiera sie ktos na jakies obserwacje? chetnie sie dolacze jestem jeszcze do 28

 

Jak tylko będzie pogoda. Ale... 12h temu Pan Kierownik Don Pedro wypisał pracownikowi Don Pedro urlop 27-28 grudnia 2012 więc pogoda musi być :) Jeśli chodzi o Twoje okolice, to droga na debestmiejściówkę w Dylągówce była dzisiaj przejezdna! Nie tylko dla rumuńskich terenouffek :P

Do rychłego...

Piotr S.

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.