Skocz do zawartości

Spamerka


merti

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się na forum, chyba panienka, wyłudzająca adresy e-mail, a w każdym bądź razie chyba tak pisze w PM, które do mnie dotarło - sylvia23

 

Hello

My name is miss Sylvia.i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know more about you,and i want you to send a mail to my email address so that i can give you my picture for you to know whom l am.Here is my email address (sylvia_489@yahoo.co.uk) .i believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address above.Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) please send me mail to my e mail address.

Please rpely me with my email address here

 

(sylvia_489@yahoo.co.uk)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

Witaj

My name is miss Sylvia.i widzialem dzisiaj swój profil i stal intrested w was, i bedzie równiez wiedziec wiecej o Tobie i chce Ci wyslac mail na mój adres e-mail tak, ze moge dac ci moje zdjecie, aby l am.Here wiedziec, z kim jest mój adres e-mail (sylvia_489@yahoo.co.uk). Uwazam, ze mozna przejsc z here.I am waiting for your mail na mój adres e-mail above.Remeber odleglosc lub kolor nie ma znaczenia, ale milosc wiele spraw w zyciu), prosze wyslac mail do mnie mój adres e-mail.

Prosze rpely mnie mój adres e-mail tutaj

 

(sylvia_489@yahoo.co.uk)

 

CO to jakieś zaloty czy co?? :blink: O co biega bo za bardzo nie znam angielskiego??

Edytowane przez merti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero trzecia wersja IPB (narazie jest RC2) skutecznie załatwi boty, bo zamiast tych kodów, które trzeba wpisywać podczas rejestracji, a jak widać nie są skuteczne, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na pytanie, a tego, mam nadzieję, boty szybko się nie nauczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisanie botów idą gigantyczne nakłady. Za kilka lat boty będą najważniejszą osobowością sieci. Niestety - póki co, wykorzystuje się je do nieuczciwych praktyk ;). Wykorzystują błędy w oprogramowaniu i potrafią obejść weryfikację rejestrową. Naprawdę - wielkie uznanie dla programistów, szkoda tylko, że nie w lepszych intencjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Cię zasypywać codziennie spamem. Twój adres e-mail dla niektórych jest źródłem zarobku :)

(przemysł reklamowy nie umrze nigdy - nawet koniec świata trzeba będzie odpowiednio zareklamować) :D

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiarę w kompetencje ;)

to reakcja na

Na pisanie botów idą gigantyczne nakłady. Za kilka lat boty będą najważniejszą osobowością sieci.

dziwię się, że ludzie tworzą takie śmieci. Przecież zamiast promować cokolwiek wkrótce staną się wrogiem nr 1 przeciętnego internauty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co im te adresy Email? :icon_confused:

Wiesz ile jest warta baza prawdziwych maili? Ruscy kupują ją za ciężką kasę. Harvestery zbierają maile, ale nigdy nie ma gwarancji, który jest prawdziwy. Jeżeli ktoś odpisze na takie kretyńskie zawołanie, to wiadomo, że mail jest prawdziwy. W skali światowej na takie akcje (różne z udziałem botów) odpowie pewnie 1/1000 osób. Na tysiącach for można więc zrobić zasięg na poziomie np. 100 mln ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero trzecia wersja IPB (narazie jest RC2) skutecznie załatwi boty, bo zamiast tych kodów, które trzeba wpisywać podczas rejestracji, a jak widać nie są skuteczne, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na pytanie, a tego, mam nadzieję, boty szybko się nie nauczą

Niech jeszcze dojdą do tego polskie "ogonki", to napewno bedzie im jeszcze trudniej.

 

Zdecydowanie wolę osiemnastki :D

Specjalnie dla Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.