Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Jest praca dla Ciebie. Kolejny nabór.

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 16712 postów

*
Popularny

Dołączona grafika

W związku z dynamicznym rozwojem firma EXO Group (w organizacji) - właściciel portalu Astropolis.pl, sklepu Astromarket.pl, wydawnictwa Stardust, oraz marki astronomicznej EXO, pilnie poszukuje pracowników i współpracowników na stanowiska:

Sprzedawca i konsultant (Astromarket.pl - biuro w Warszawie)
Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za pozyskiwanie i opiekę nad klientami Astromarket.pl. Razem z nami będzie pracować nad wdrażaniem strategii WJOK (wysoka jakość obsługi klienta) oraz KZMR (klient zawsze ma rację). Praca w pełnym, a czasami nawet powiększonym wymiarze pracy. Na tym stanowisku wymagana jest wysoka kultura osobista i duże umiejętności komunikacyjne. Potrzebna będzie także ogólna znajomość struktury rynku i sprzętu astronomicznego. Szczegółów nauczymy Ciebie sami - nie przejmuj się, jeżeli nie wiesz, czym różni się kamera Full Frame od Frame Transfer.

Ewangelista (Astromarket.pl - praca zdalna)
Nasi "tajni agenci" w terenie. Poszukujemy osób, które będą wspomagały nasze działania w lokalnym wymiarze, będą wspierać klientów bezpośrednio w ich miejscu zamieszkania, szkolić, rozwiązywać ich problemy. Osoby takie będą odpowiedzialne za instalację sprzętu oraz udzielanie wyspecjalizowanych rad poprzez specjalny system komunikacyjny dla klientów Astromarket.pl. Atutem będzie posiadanie prawo jazdy i samochodu oraz dyspozycyjność wieczorami.

Serwisant (Astromarket.pl - biuro w Warszawie)
Poszukujemy osoby do pracy w serwisie Astromarket.pl. Jeżeli jesteś tzw. "złotą rączką", masz doświadczenia w pracy z mechaniką lub elektroniką, lubisz "rozbierać" sprzęt do gołej śrubki, skontaktuj się z nami - to na pewno Ciebie szukamy. Praca o charakterze stałym, w pełny wymiarze czasu. Kandydaci docelowo przejdą szkolenia u producentów sprzętu astronomicznego.

Redaktor (Astromarket.pl - praca zdalna)
Współpracownik odpowiedzialny będzie za redagowanie tekstów oraz opisów produktów na stronie sklepu Astromarket.pl. Wymagana zdolność sprawnego posługiwania się "piórem" oraz znajomość języków obcych w stopniu pozwalającym tłumaczyć opisy techniczne z materiałów źródłowych.

Tłumacz (Stardust - praca zdalna)
Szukamy osoby mającej doświadczenie w tłumaczeniu dłuższych form literackich (książek, poradników, tutoriali). Nasze wydawnictwo zakupiło licencje na ciekawe książki (astronomia, astrofotografia). Teraz czas je przełożyć na nasz ojczysty język. Czujesz się na siłach podjąć takie wyzwania? Odezwij się do nas. Przy okazji - jeżeli jesteś autorem i piszesz (lub zamierzasz) książkę związaną z astronomią/astrofotografią - skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi zająć się procesem wydawniczym, marketingiem, oraz dystrybucją i logistyką.

Tłumacz (Astromarket - praca zdalna)
Współpracownik odpowiedzialny będzie za tłumaczenie i przygotowywanie polskich dokumentacji (np. instrukcji obsługi) do sprzętu astronomicznego. Wymagana umiejętność opracowywania tekstów technicznych, pisanych językiem zrozumiałym dla niedoświadczonego użytkownika.

Gwarantujemy pracę w wyjątkowo zakręconym środowisku pasjonatów astronomii, astrofotografii i sprzętu "kosmicznego". Oczekujemy pełnego zaangażowania w rozwój projektów EXO Group, pracę w pocie czoła, chęci rozwijania własnych kompetencji (także z naszą pomocą), a przede wszystkim - wielkiej pasji.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś ze stanowisk to prosimy o wysłanie CV (chcemy wiedzieć, co robiłeś do tej pory - jeżeli nawet nie jest to zgodne z oczekiwaniami) i listu motywacyjnego. Napisz, dlaczego czujesz, że to praca dla Ciebie. Z osobami, które zainteresują nas swoimi kompetencjami skontaktujemy się osobiście. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, choć nie jestem w stanie tego obiecać.

Kontakt: adam@jesion.pl lub PW tego forum. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej, to łapcie mnie na komunikatorze Astropolis.pl (kiedy jestem online).

PS. Oczywiście w CV dopiszcie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Załączone miniatury

• apbanner.jpg

+14
Adam Jesionkiewicz

Dołącz do mnie na: Twitter oraz Astrofotografia@Facebook

Robert Bodzoń

Robert Bodzoń

Astro-Forum.org

• Astroamator
  • 4275 postów
Naprawdę bardzo ciekawa i zróżnicowana oferta. Ach szkoda, że nie jestem młodszy, bo rynek sprzętu astro mi trochę odpłynął od czasów, gdy byłem w miarę na bieżąco (oj, dawno temu). Ale młodzi, operatywni ludzie związani z miłośniczą astronomią i dysponujący czasem powinni znaleźć coś dla siebie.

Ja mam nadzieję, że będę na tym korzystał od drugiej strony, czyli jako przyszły klient.

Choć z "trzeciej" strony ;) od zawsze myślałem, żeby coś napisać :rolleyes:
0

Lukasz Niezbecki

Lukasz Niezbecki

Astro-Forum.org

• Astroamator
  • PipPip
  • 83 postów
Jestem młody, interesuje się astro i w tym roku kończę szkołę, mam małe doświadczenie, z racji tego mam zerowe szanse, chociaż posiadam prawo jazd,samochód, wolny czas i dużo zapału do pracy która daje satysfakcję :)
0

McArti

McArti

SkyViewPRO 5"

• Społeczność Astropolis
  • 6327 postów

Jestem młody, interesuje się astro i w tym roku kończę szkołę, mam małe doświadczenie, z racji tego mam zerowe szanse, chociaż posiadam prawo jazd,samochód, wolny czas i dużo zapału do pracy która daje satysfakcję :)

no to conajmniej celestie wykuć na blache :)
0
Orion SkyView PRO 127mm Mak, okurarki...
śiakieś zdjęcia- http://www.mcarti.prv.pl
jakby ktoś, jakimś cudem chciał coś odemnie, to prosze o kontakt na GG
nie czytam za często forum i pisuje rzadko

bartolini

bartolini

Astropolis.pl

• Społeczność Astropolis
  • 1453 postów

A potem cloudynights ... łącznie z forum archiwalnym :D
0

bco10mm, 17T4, 26T5, paracorr_1, ATM 350mm f4.6
Nikon EX 16x50CF

Messier 110/110; Herschel 96/400

Mitek

Mitek

Społeczność AP

• społeczność AF
  • 1748 postów

Nie sądzę aby sama wiedza "zasłyszana z internetu" z kogokolwiek uczyniła kozaka.
0

Hans

Hans

Astropolis.pl

• Moderator
  • 9226 postów
Świeży umysł więcej wart niż pełen mitów i złych nawyków.

Pozdrawiam.

Użytkownik Hans edytował ten post 26 listopad 2011 - 01:00

+1

--
Hans

Złapać tranzyt extrasolarny? To proste. Też możesz.
XO-2 , XO-3b , TrES-3b , WASP-14b , HAT-P-3b , HAT-P-12b

Odkryć własną zmienną? To proste. Też możesz.
RRC - VSX J201332.0+065243
EA - VSX J095100.4+342210 , VSX J204900.6+452652 , VSX J204715.6+453754
EW - VSX J201308.0+062950 , VSX J204904.2+452223 , VSX J204843.6+451506

krigore

krigore

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • PipPip
  • 251 postów

Świerzy umysł więcej wart niż pełen mitów i złych nawyków.

A jeszcze jakby był przez "ż" napisany... ;)
+1

Hans

Hans

Astropolis.pl

• Moderator
  • 9226 postów
Heh, zmieniłem, a starą wersję z notatnika wkleiłem.

Przepraszam.
+1

--
Hans

Złapać tranzyt extrasolarny? To proste. Też możesz.
XO-2 , XO-3b , TrES-3b , WASP-14b , HAT-P-3b , HAT-P-12b

Odkryć własną zmienną? To proste. Też możesz.
RRC - VSX J201332.0+065243
EA - VSX J095100.4+342210 , VSX J204900.6+452652 , VSX J204715.6+453754
EW - VSX J201308.0+062950 , VSX J204904.2+452223 , VSX J204843.6+451506

vmisiu

vmisiu

Astropolis.pl

• Astroamator
  • PipPip
  • 68 postów

Tłumacz (Stardust - praca zdalna)
Szukamy osoby mającej doświadczenie w tłumaczeniu dłuższych form literackich (książek, poradników, tutoriali). Nasze wydawnictwo zakupiło licencje na ciekawe książki (astronomia, astrofotografia). Teraz czas je przełożyć na nasz ojczysty język. Czujesz się na siłach podjąć takie wyzwania?

Przekłady, takie z prawdziwego zdarzenia, to nie jest robota dla przypadkowych ludzi. W każdej dużej księgarni można znaleźć niemal już tony książek o tematyce astronomicznej, skierowanej głównie do początkujących obserwatorów. To w zasadzie nie są książki, tylko makulatura. Tłumaczenia robione przez przypadkowych ludzi tylko w jednym celu: aby zarobić. Świetnie sprawdzają się jako usypiacz. Często widać też, że tłumacz sam miał problemy ze zrozumieniem niektórych terminów - nie sposób zrozumieć niektórych zdań napisanych w końcu po polsku. Na tle zagranicznej tandety, w zasadzie należałoby stwierdzić: tandetnego tłumaczenia, poradniki pisane przez polskich hobbystów i zawierające zresztą sporo różnych błędów, to szczyt dobrego pisarstwa.

Tłumaczenie to sztuka. Do tego trzeba człowieka, który ma nie tylko podstawowe pojęcie w temacie, ale także potrafi zainteresować czytelnika. Szczerze wątpię, aby udało ci się znaleźć na grupie wyrobnika o takich umiejętnościach za małą kasę (pieniądze jaką mu zapłacisz przezcież będzie znacznie mniejsza niż gdyby wydał własną książkę).

Poszukaj raczej wśród studentów astronomii. Sporo ludzi kończy teraz ten kierunek, większość z nich nie znajduje pracy w zawodzie. Przejrzyj numery Uranii z ostatnich kilku lat, zobacz kto ma lekkie próro i do takich ludzi uderzaj.

Tradycyjnie,
V
+2
Nikon VII 12x50, SkyWatcher 102/500, AZ3, niewiele szkła, jeszcze mniej filtrów

pyrek77

pyrek77

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 610 postów
KZMR (klient zawsze ma rację) - nie zawsze....
0
Człowiek najpierw spojrzał w gwiazdy, potem je policzył. Astronomia matką nauk.

obecnie Newton6'', Mak4'', Refraktor 80mm oraz PL26mm, WO SWAN72'15mm, UO UWA80'11mm, SW PL UWA58'6MM i filtry jakieś, CG5GT, OLY E-510 14-42 ED i 40-150 ED, iCam Tracer CCD
dawniej 130/900 oraz synta 8'' łożyskowana.

riklaunim

riklaunim

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 2597 postów

To też może być "zazwyczaj" zamiast "zawsze" :szczerbaty:
+1
* Zestaw: SCT C14 - na sprzedaż * TSAPO65Q * ASI120MM * Atik 314L+ *
* Astrofotografia planetarna... i nie tylko ;)

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16712 postów

Z perspektywy sklepu lepiej założyć, że ma rację ;)

Uch - dopiero wstałem. Wczoraj całą noc (kolejną) z Jackiem instalowaliśmy kompletny sprzęt astrofotograficzny w obserwatorium naszego klienta (tym razem okolice Busko Zdroju). Właśnie do takich zadań potrzebujemy ewangelistów ;)

Dziękuje wszystkim za zgłoszenia. Jest tego naprawdę sporo - w szczególności ewangelistów. Króluje tu Kraków. Zastanawiam się, z czego to wynika?

W następnym tygodniu rusza równoległa rekrutacja w mediach "tradycyjnych". Zobaczymy, jak na tym tle wypadnie siła AP :szczerbaty:
0
Adam Jesionkiewicz

Marcin_K12

Marcin_K12

Astro-Forum.org

• Astroamator
  • PipPip
  • 91 postów

Jest tego naprawdę sporo - w szczególności ewangelistów. Króluje tu Kraków. Zastanawiam się, z czego to wynika?

Króluje tu Kraków bo to dawna siedziba polskich królów :szczerbaty:
[żarcik]

Pozdrawiam
Marcin_K12

Użytkownik Marcin_K12 edytował ten post 26 listopad 2011 - 18:52

+1
Budowa szukacza 5x40 ATM

Sky-watcher 709 EQ2 70/900, lornetka 8x40, okulary SW 25mm, SP 25 i SW 10mm, soczewka Barlowa 2x, ATM Szukacz 5x40

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16712 postów
Jutro około południa kończymy okres zbierania CV z forum. Mamy kilkadziesiąt Waszych propozycji. W ciągu tygodnia będziemy kontaktować się z potencjalnymi kandydatami.

Dzięki za odzew.
0
Adam Jesionkiewicz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników