Skocz do zawartości

Konkurs Master of Processing - edycja ZIMA 2013


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólne:

Po dwóch pierwszych edycjach mamy regulamin z którym trzeba się zapoznać :) i potwierdzić fakt zapoznania się z jego treścią krótkim zdaniem " Z treścią regulaminu konkursu zapoznałem się i w pełni go akceptuję" pod danymi fotki. Zwracam uwagę kolegów na punkt regulaminu mówiący o WYŁĄCZENIU z dwóch kolejnych edycji konkursu zwycięzcy, ale za to wchodzi na ten okres do składu jury :). Ma to zabezpieczyć konkurs przed monopolem potencjalnie zagrażającym ze strony kilku zbyt dobrych astrofotografów. Ktoś powie - dyskryminacja. Ja odpowiem - przez kilka miesięcy zdobywałem tytuł Mastera na portalu AstroExpo i po trzecim razie to żadna frajda.

 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://astropolis.pl/topic/42653-regulamin-konkursu-master-of-processing/

 

Konkurs jesienny zakończy się 31.10 ale żeby Was nie trzymać w niepewności co robić od drugiej w nocy :) już teraz podaje temat edycji zimowej.

 

EDYCJA ZIMA 2013

 

Prace można publikować do 24 lutego.

 

A tematem jest ...... IC 443 Jellyfish Nebula :) w Bliźniętach. Obiekt duży - 50 arc min, czyli większy od tarczy Księżyca i możliwy do pokazania w dowolnej palecie.

 

RA (J2000) :06 17 48 ; DEC: 22 49 00

 

Czystego nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Miodzio Włodek.... Skala i detal rewelacja! Dograj jeszcze ze trzy razy tyle Ha, kolorek i będzie bomba ...

Jak niebo da to dopalę i do ciebie na warsztaty podjadę :szczerbaty:

A poza tym to ten materiał to nadaje się tylko do kosza-brak ostrości

Edytowane przez anva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Antoni swoiste poczucie humoru..jakoś tego nie kupuję. Ja wiem że to trudne, ale postaraj się innym nie psuć zabawy. Nie chciałeś odebrać dyplomu-Twoja sprawa. Ale wpis powyżej ... Jakoś mi nie pasuje do charakteru tego forum.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, jak załatwisz pogodę,bo ona jakoś rzadko bywa przynajmniej w moim regionie, może w Twoim częściej jest- widocznie tam mieszkają lepsi ludzie. A jak Ty wszystko bierzesz dosłownie widać że nie mozna nic w żartach napisać, komu psuję zabawę? człowieku wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.