Skocz do zawartości

StarParty 2015 - termin i miejsce?


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie szczerze, to już nie wierzę w jakikolwiek duży zlot AP w tym roku. Niestety Stężnica nam uciekła, Smolnik też.

Chyba, że ktoś szybko wyskoczy z dostępną fajną lokalizacją na wrześniowy nów. Ja niestety takiej nie znam (takiej, za którą mógłbym wziąć odpowiedzialność, że będzie fajnie i ciemno).

 

W tym momencie bardziej skłaniałbym się do niewielkiego prywatnego zlociku. Ja wziąłem urlop i kupiłem bilety lotnicze właśnie pod kątem zlotu we wrześniu i jestem dostępny i chętny na takie spotkanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś dla siebie na 5-20 września. Na mniejsze grono może nadać się http://www.smerekdomki.pl/ byłem 2 lata temu, właściciel budował wówczas 3 domek. Działka otoczona iglakami z każdej strony.

Ten domek budował mój kolega z pracy (już tutaj nie pracuje) :-)

 

Paether - gdzie i kiedy będziesz w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie bardziej skłaniałbym się do niewielkiego prywatnego zlociku. Ja wziąłem urlop i kupiłem bilety lotnicze właśnie pod kątem zlotu we wrześniu i jestem dostępny i chętny na takie spotkanie ;)

 

Ja chętnie dołączę razem z Miłoszem i Bodiego zapytam. 3 osoby już by były. Ja jestem na 100% i w sumie nie ważny termin, ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dwóch tygodni cisza w eterze. Skoro są chętni, to może zorganizujmy jakiś astrozlocik, taki trochę ad hoc.

Ktoś pisał że wybiera się w tym czasie w Bieszczady, może by się tak skrzyknąć i w miarę możliwości dołączyć do niego.

A jak nie, to załóżmy temat w spotkaniach lokalnych i wybierzmy się gdzieś mała grupką.

Peather Ty masz urlop, ja też wziąłem sobie na ten okres, myślę, że znalazło by się też kilu chętnych z okolic. Wyskoczylibyśmy gdzieś na weekend.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowana Radocyna jest zajęta na 10-13, 09, 2015. Są wolne miejsca na ten termin w schronisku Cicha Dolina (Roztoki Górne, Bieszczady) http://www.cichadolina.info/. Był tam kiedyś astrozlot, więc miejscówka niektórym jest znana. Jeśli byli by chętni (są na pewno), to trzeba by podjąć szybką decyzję, zebrać listę chętnych i zarezerwować ośrodek.

No i ktoś musiał by się zająć organizacją, ktoś z doświadczeniem organizacyjnym, bo ja nie czuje się na siłach.

Organizator pilnie poszukiwany.

Jeśli chodzi o listę chętnych, to zgłaszam się jako pierwszy :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.