Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!

Ostatnio dodane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - SUBSKRYBUJ NAS

Astrowizja - wystartował nowy konkurs na Astropolis

Autor: Adam_Jesion | gru 02 2016 09:50 | 11 komentarze

post-158-0-74944200-1480668587.jpg

Astropolis w ostatnich miesiącach przeżywa swój najlepszy czas w historii. Bijemy w zasadzie wszystkie rekordy, od ilości osób, które nas odwiedzają, aż po ilość postów, które tu piszemy. To świetny czas, żeby dorzucić do pieca jeszcze więcej. Szykujemy dla Was kilka naprawdę fajnych niespodzianek, a dzisiaj przedstawiamy pierwszą z nich.

W mieniu Pawła " Pav1007" mam zaszczyt zaprosić na nowy konkurs Astrowizja, który ma szansę stać się stałym formatem na Astropolis. Unikatowość tego konkursu polega na tym, że pierwszy raz możecie wygrać konkurs astrofotograficzny nie wychodząc z domu, nie mając sprzętu, czy nie narzekając na brak pogody. 

Zainteresowani? Klikajcie w link poniżej. Życzę świetnej zabawy i już nie mogę się doczekać pierwszych prac.

Wątek konkursowy - klik.

+22

Zdjęcie

Astrowizja - wystartował nowy konkurs na Astropolis

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18376 postów

*
Popularny

post-158-0-74944200-1480668587.jpg

Astropolis w ostatnich miesiącach przeżywa swój najlepszy czas w historii. Bijemy w zasadzie wszystkie rekordy, od ilości osób, które nas odwiedzają, aż po ilość postów, które tu piszemy. To świetny czas, żeby dorzucić do pieca jeszcze więcej. Szykujemy dla Was kilka naprawdę fajnych niespodzianek, a dzisiaj przedstawiamy pierwszą z nich.

W mieniu Pawła " Pav1007" mam zaszczyt zaprosić na nowy konkurs Astrowizja, który ma szansę stać się stałym formatem na Astropolis. Unikatowość tego konkursu polega na tym, że pierwszy raz możecie wygrać konkurs astrofotograficzny nie wychodząc z domu, nie mając sprzętu, czy nie narzekając na brak pogody. 

Zainteresowani? Klikajcie w link poniżej. Życzę świetnej zabawy i już nie mogę się doczekać pierwszych prac.

Wątek konkursowy - klik.

Załączone miniatury

• post-20167-0-71989900-1480628616.jpg
  • aw.jpg

+22

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

HAMAL

HAMAL

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 6538 postów
Klikam i "Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem, żeby widzieć ten dział. " :D

Może mam za mały staż :D
0

Baner2.jpg

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18376 postów

Klikam i "Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem, żeby widzieć ten dział. " :D

Może mam za mały staż :D

Coś się nie odświeżyło. Wejdź jeszcze raz.

0

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

Piotr4d

Piotr4d

Astropolis.pl

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1178 postów

Super sprawa  :like:

0

SW - 100/900ED, 80/600ED, HEQ5 mod. Celestron 15x70, ATiK 314L+, ASI 224MC, QHY5. Walizka akcesoriów. 

Wszystkie kolory są sobie równe, ale niektóre są równiejsze... 

Tayson

Tayson

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 3250 postów

Fajnie byłoby komentując pracę informować co jest ok na zdjęciu poza ewentualnymi negatywnymi uwagami. 

+1
Post rekomendują: ekolog,

main setup: SW NEQ6 PRO belt & wedge mod, SW ED80/600+DreamFocuser+SW FF+filter box+QHY8L, AstroHub

guider setup (piggyback): TS60/230+ATIK TITAN

other: Altair Astro RC6"+OAG; SW Adventurer+Canon 50Dmod

dobre checi ;-)

moje ustawenia DSS:    https://www.dropbox.com/s/tqdq85ri50w8pv7/DSS-stackwoanie.mp4?dl=0                                                                                                      

Pav1007

Pav1007

Astrofotograf stosowany

• Moderator
  • 3426 postów

Tayson, Jury na pewno uzasadni przydzielone punkty.

Do p. Davisa pójdzie 5 najlepszych zdjęć (wyłonionych przez społeczność) z prośbą o feedback na ich temat oraz uzasadnienie dlaczego tak a nie inaczej przyznał punkty.

+3
Post rekomendują: ekolog, Killerus, HAMAL,

Pozdrawiam
Paweł Radomski

Strona: http://astroscapes.eu

wessel

wessel

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 8621 postów

Brakowało konkursu, dobrze że jest...

+1
Post rekomendują: Adam_Jesion,
Czystego nieba!
Moja strona : http://www.astrofun.pl

Fredrixxon

Fredrixxon

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 517 postów

Najważniejsze w tej zabawie może być kształtowanie gustów przeciętnych oglądaczy fotek.

0

Nowok76

Nowok76

Wega

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 833 postów
I to się nazywa prawdziwy Master of processing 😉👹
0

Loki

Loki

Kanopus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1875 postów

Bardzo ciekawy pomysł...

Gdyby tak jeszcze zwycięzca zechciał się potem podzielić doświadczeniem :)

0

Pav1007

Pav1007

Astrofotograf stosowany

• Moderator
  • 3426 postów

To już kieruj to pytanie do zwycięzcy :-)

0

Pozdrawiam
Paweł Radomski

Strona: http://astroscapes.eu

TomekDw

TomekDw

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Super pomysł :)

0