Skocz do zawartości

Astro - ognisko Tarnobrzeg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co do ogniska pisalem ze na 100%bede ale po dzisiejszym dniu i mojej kochanej szefowaj <na stos z nia> nie wiem czy pojade w te dni mam w grafiku ustalone, ze ide do pracy mam nadzieje ze ktos sie zamieni to sie zjawie. Jeszcze dam znac w lipcu co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Ponawiam zaproszenie na astro-ognisko w Tarnobrzegu, które odbędzie się w dniu 25 sierpnia. Proszę zauważyć, że proponujemy inny termin, dokładnie tydzień później w stosunku do pierwotnego. Mam nadzieję, że zmiana ta spowoduje jeszcze większe zainteresowanie imprezą.

Impreza odbędzie się w okolicy Tarnobrzega w ośrodku KAMA w kierunku Machowa. Warunki obserwacyjne są dobre. Niestety nie gwarantujemy pogody, ale jesteśmy dobrej myśli.

 

Planowany harmonogram:

 

1. Zbiórka w siedzibie firmy FOTO Classic w Tarnobrzegu, ul. M. Skłodowskiej-Curie 7 w dniu 25 sierpnia od godziny 17.00.

2. Zapoznanie się z ofertą teleskopów, głównie przewidzianych do zabrania na miejsce obserwacji od 17.00 do 19.00.

3. Przejazd na miejsce imprezy około 2-3 km.

4. Oferujemy możliwość pozostawienia samochodów na parkingu pod firmą.

5. Ustawienie sprzętów i rozpoczęcie imprezy około godziny 20.00.

6. Obserwacje oraz degustacja.

 

 

W przypadku totalnej niepogody i braku perspektyw na jej poprawę w ciągu nocy, planujemy pozostanie w ogrodzie przy firmie.

 

 

Planowany sprzęt:

 

1. MEADE RCX 400

2. Meade LightBridge DeLuxe

3. Messier N-203

4. Messier R-152

5. SYNTA ED APO 120

6. SYNTA ED APO 100 na montażu VIXEN GPD2

7. SYNTA DOB 10”

8. Okulary LV i LVW VIXEN

9. Okulary MEADE serii 5000

 

Organizacja:

 

1. Proszę o potwierdzanie uczestnictwa na adres e-mail: market@fotoclassic.pl lub telefonicznie 0606 936 170 do dnia 22 sierpnia.

 

2. Proszę o zgłaszanie potrzeby rezerwacji noclegu.

Dla zainteresowanych oferujemy możliwość pośredniczenia w rezerwacji noclegu.

Koszt noclegu około 10-15 zł (internat LO).

 

Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zaproszenie na astro-ognisko w Tarnobrzegu w dniu 25 sierpnia.

Szczegóły dostępne w wątku na astroforum:

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=12408&st=60

 

oraz na stronie Foto Classic Sp. z o.o.

 

http://www.market.fotoclassic.pl/index.php?p=news&id=12

 

Przewidujemy szereg atrakcji.

 

Niewątpliwie jedną z nich będzie teleskop Meade RCX 400 o apreturze 14” (356 mm) i ogniskowej 2845 mm. Układ optyczny wykonany w zaawansowanym systemie Ritchey-Chretien’a, dokładnie taki jak w opisie poniżej:

 

http://market.fotoclassic.pl/sklep/product...products_id=452

 

Serdecznie zachęcam do potwierdzenia swojego uczestnictwa.

 

Pozdrawiam,

 

 

Foto Classic Tarnobrzeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.