Skocz do zawartości

Kanaryjskie pieknosci


Gość Siergiej

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc kollegi !

Wrocilem pare dni temu z Wysep Kanaryjskich .

Mam pare nowych fotek .

APO 105/6,2 , Reducer WO 0,8 , Canon 20D , 20 kl po 1 min , ISO 3200 ....

To tylko JPEGi RAWy bede pozniej ...

 

Witam , Siergiej

post-1549-1149942507_thumb.jpg

post-1549-1149942526_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

Mialem tylko rurke 105 mm na montaze HEQ-5 Sky Scan bez guidowania , i aparat Canona .

A co bym bylo ejeli 200 mm , kamerke SBIG i odpowiedni montaz :o

Teraz wiem gdzie jest Raj astronomiczny (i nie tylko) , nastepny raz wezmie wiecej sprzetu , zostawie zone(nei calkiem , a tylko na czas ekspedycji :D ) i na 2 -3 tygodnie na Kanary ...

 

Darku bede szeroke pola , tylko pozniej,zamalo czasu , zaduzo zdjec , nie tylko astronomicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

Mialem tylko rurke 105 mm na montaze HEQ-5 Sky Scan bez guidowania , i aparat Canona .

A co bym bylo ejeli 200 mm , kamerke SBIG i odpowiedni montaz :o

Teraz wiem gdzie jest Raj astronomiczny (i nie tylko) , nastepny raz wezmie wiecej sprzetu , zostawie zone(nei calkiem , a tylko na czas ekspedycji :D ) i na 2 -3 tygodnie na Kanary ...

 

Darku bede szeroke pola , tylko pozniej,zamalo czasu , zaduzo zdjec , nie tylko astronomicznych

A więc czekamy na dużo zdjęć ,nie tylko astro. :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawalek nieba w szerokiem kacie (serce galaktyki , widac Trifid i Lagune )

Tylko , Ori , prosze cie ,nie rob tego :D

To tylko naspiech poskladane JPEGi , zmniejszone ....

Mam try takich kadry(po 10 klatek kazdego) bede kleic mosaike i tapetowac sypialnie

 

To Hans - HEQ-5 spokojnie weszla do walizki , stojak przymocowalem skotczem tez , jakos dojechalo , tylko rurke bralem do salonu , szkoda oddawac do bagazu.

 

Chlopcy i dziewczyny !!! Zucajcie pic , palic , kochanek , kochankow ...i zbierajcie kase na Kanary ,wiecej nic nie mogi powiedac :Beer:

 

Jeszcze man Omege Centauri , A Centaura , M16 , Ameryke z pelikanem .... nieduzo mialem czasu , bo bylem z zone , nastepny raz pojade sam , i poswiece caly czas tylko astronomii....

 

Powoli bede obrabiac i wykladac te zdjecia....

post-1549-1150103175_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.