Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy trening za Nami.

 

Kubica na treningu popisał się trzecim czasem. Na pierwszej pozycji uplasował się Sutil, następnie Alonso :)

 

Nowe zespoły które dołączyły do f1 w tym sezonie, słabo, cały czas szukają optymalnych ustawień, zapewne jeszcze trochę czasu im na tym zejdzie.

w kwalifikacjach dużo się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mało osób odzywa się w wątku. Może niektórzy obudzą się dopiero po kwalifikacjach. Dlatego w pierwszej kolejce typujemy tylko miejsca w głównych zawodach pomijając kwalifikacje.

 

Czekam więc na typy obejmujące pierwszych trzech zawodników wyścigu i miejsce Kubicy. Typowanie możliwe do planowanego momentu rozpoczęcia wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były treningi, były kwalifikacje, ale jutrzejszy wyścig wciąż pozostaje zagadką. Widać już pewną grupę faworytów i drugą słabszych zawodników. Kubica jest na pograniczu z szansami wejścia do pierwszej grupy.

 

Ponieważ trudno cokolwiek powiedzieć o sile faworytów pierwszy wyścig obstawiam tak jak zakończyły się kwalifikacje.

 

1. Vettel

2. Massa

3. Alonso

 

Kubica - 8 miejsce.

 

Mam nadzieję, że Robert awansuje przynajmniej o jedną pozycję. Więcej, chyba będzie trudno. Gdyby Massa i Alonso nie byli z jednej grupy to obstawiłbym na drugim miejscu Alonso (i być może, że Alonso wyprzedzi Massę).

 

Ciekawe ile jutro będzie niespodzianek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro o 13:00 zaczną się emocje :)

 

więc i ja podam swoje typy co bym później nie zapomniał :)

 

ja troszkę zaryzykuję:

 

1. Massa

2. Vettel

3. Alonso

 

Kubica - 7 miejsc.

 

Ja liczę, że Massa nie odpuści Vettel'owi i może go śmignąć. Jeżeli nie przeskoczy go na początku później może być trudno.

 

Kubica? Hmm, cieżko cokolwiek na początku powiedzieć, liczę, że przeskoczy w górę, a ciche nadzieje mam o podium ;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Vettel

2. Alonso

3. Masa

----------

8. Kubica

 

a w ogole to roznice pomiedzy najlepszymi a najsłabszymi zawodnikami sa w tym sezonie zatrwazajace

obawiam sie, ze co niektorym moze popsuc to szyki

oby chociaz wypadkow nie było

Edytowane przez prototype79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wstrzymuje się tylko przegapiła głosowanie.

W taki razie zamiast w Bahrajnie ja zacznę sezon 28.03 na GP Australii

A dziś pewnie (głosuję poza konkursem):

 

1. Vettel

2. Alonso

3. Masa

 

Kubica chyba 10 i jeden punkcik, albo 2-punkciki i 9 te miejsce na koniec.

 

Szkoda - Ruska coś bolid nawalił :(

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bamus" musiał coś zmajstrować przy silniku Vettela ;)

 

Co do Kubicy, to szkoda, że zajął dopiero 11 miejsce, ale jazda naszego kierowcy była niezła i są szanse na poprawę :)

 

 

KLASYFIKACJA PO GP BAHRAJNU

 

1. bamus - 20 pkt.

 

2. anum 16 pkt.

 

3. prototype79 - 12 pkt.

3. RB - 12 pkt.

 

5. mlody188 - 11 pkt.

 

6. Noah - 6 pkt.

 

Proszę sprawdzić wyniki - ewentualne reklamacje na PW lub w wątku.

 

Mam nadzieję, że "stara gwardia" obudzi się ze snu zimowego i przyłączy do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mogłem iść obstawiać pierwszą 3-jkę. Ciekawe jaki przelicznik był?

 

Z silnikiem Vettela nic nie kombinowałem :), ale miałem przeczucie, że Ferrari będą mocne w tym wyścigu. Choć jakby nic się nie zepsuło to chyba by go nie dorwali.

 

Robert po pechowym starcie, dość dobrze się spisał. Jet nadzieja na lepsze wyścigi w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym wyścigu mamy mniej więcej obraz już tego, które bolidy są mocne a które się psują. I myślę że następny wyścig będzie łatwiej obstawić, bo pierwszy był z leksza w ciemno.

 

Co do obstawiania Bamus, zawsze jest tak że jak nie pójdziesz obstawiać to trafisz, a jak pójdziesz to nie trafisz. Ironia losu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym wyścigu mamy mniej więcej obraz już tego, które bolidy są mocne a które się psują. I myślę że następny wyścig będzie łatwiej obstawić, bo pierwszy był z leksza w ciemno.

Wydaje się, że Ferrarki i RedBule będą poza zasięgiem,

Renault - widać, że jakiś tam potencjał to auto ma, ale obawiam się, że nie ma miarę najlepszych, choć powinno być nieźle,

Natomiast największy błąd to nie dopuszczenie Stephan GP, posiadając samochód Toyoty, nad którym to Toyota pracowała z myślą o sezonie 2010, nawet bez testów mogliby się plasować co najmniej środku tabeli, i jestem przekonany, że byliby o niebo lepsi od obecnych debiutantów, nie mówiąc już o USF1 - wielki szum i równie wielkie nic, czy choćby HRT, dla których samo wystartowanie jest sukcesem, choć i tak życzę im aby zdobywali punkty jak Force India, ale pewien niesmak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy i drugi trening przed GP Australii za nami.

Na pierwszym treningu nasz Robert Kubica popisał się pierwszym czasem i mimo, że do uzyskiwanych na treningach czasów raczej należy podchodzić z przymrużeniem oka to uzyskany czas na pewno cieszy :rolleyes: Natomiast podczas drugiego treningu Robert uzyskał 11 czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo takie małe zainteresowanie :(

Byłoby na pewno trudniej wytypować kolejność startową na podstawie treningów i "czuja", niż kolejność na mecie na podstawie wyników kwalifikacji, więc zabawa też mogłaby być przednia, ale chyba rzeczywiście nie ma sensu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że szkoda typować i robić punktację co do kwalifikacji. Dużo zachodu. Po prostu tak jak do tej pory typujmy po kwalifikacjach pierwsza trójkę i miejsce Roberta. A co do reszty, to mam nadzieję że dołączą do zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje do GP Australii już za nami. Wygląda na to, że RedBule są jednak piekielnie szybkie, a forma Sebastiana Vettel'a bardzo dobra. Liczę też na dobry występ Marka Webbera przed swoją publicznością, oraz na dobry start naszego Robert. Stąd kolejność na mecie wyścigu obstawiam jak w kwalifikacjach:

 

1. Sebastian Vettel

2. Mark Webber

3. Fernando Alonso

---------

6. Robert Kubica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sebastian Vettel

2. Fernando Alonso

3. Mark Webber

 

---------

8. Robert Kubica

 

Mam nadzieję, że tym razem Vettel nie będzie już miał pecha. To młody, ale szalenie zdolny kierowca. O drugie miejsce pewnie powalczy Alonso, ale Webber zapewne tanio skóry nie sprzeda. Bolid Kubicy wciąż za słaby na najlepszych, ale na szczęście za kierownicą Kubica i w tym nadzieja na punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.