Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rozbawio mnie bardzo stwierdzenie jednego z fanów F1 podczas pierwszego treningu w Brazylii. Po tym jak Grosjean rozwalił bolidem blok z informacją o odległości do zakrętu:

 

Uwielbiam gdy bolidy rozwalają te wielkie bloki. Wyglada niesamowicie i nie sprawia żadnnych uszkodzeń w bolidzie. Powinni taki blok wyciagąć na środek toru na koniec wyścigu i używać go zamiast flagi, a kierowca rozwalając go efektownie kończyłby wyścig :)

 

hehe, wyobrażacie sobie :))))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z ciekawszych wyścigów tego sezonu. Dramatyczny start z kraksami, ale idealny dla Roberta i póżniej piękny manewr wyprzedzenia Rossberga. Pościg z tyłu stawki Buttona i Vettella tez był emocjonujący. Sposób jaki Nicjk skończył wyścig, bez komentarza...

Cieszy drugie miejsce Roberta, szkoda że tak póżno...

No i śpiew Buttona " We are the champions" :) Idola to on by nie wygrał :)

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za emocje! Początek tego wyścigu wgniatał w fotel nawet najbardziej opanowanych kibiców F1 w moim domu. Okazało się, że bardzo szybko nawet najzagorzalsi przeciwnicy F1 i kibice futbolu przenieśli się do pokoju F1 by na własne oczy zobaczyć co to sie tam dzieje...

 

To co stało się w Pit lane między Kovalainenem a Raikkonenem to był szok. Przyznam szczerze, że oczekiwałam za to wykluczenia z wyścigu ale nie byłam do końca pewna czyja to wina, bo tyle się działo, że realizator chyba nie dał od razu powtórki żeby można było zobaczyć czy to wina lizakowego, czy też to Kovalainenowi nerwy puściły. Okazało się jednak, że to lizakowy zawalił sprawę. Ale i tak wydaje mi się, że kara jest zbyt łagodna jak za przewinienie, które mogło doprowadzić do tragedii. W ogóle niecodzienna sytuacja miała miejsce, bo o ile dobrze widziałam to ten nieszczęsny wąż tankujący pomogli mu wyciągnąć mechanicy konkurencyjnej ekipy :)

Sprzeczka Trullego i Sutila, może zabawnie to wyglądało ale przecież Sutil lecąc na oślep przed siebie uderzył w Alonso.. straszne :o I jeszcze wypadek Nakajimy.

W ciągu kilku chwil całe nasze typowanie wzięło w łeb, ale tak to ja sie moge mylić co tydzień :D To jest klęska w miłych okolicznościach :) Kubica rewelacyjnie! Tym razem ofiarą pecha padł Nick Heidfeld, któremu zabrakło paliwa po tym jak zacięła się maszyna tankująca :huh: Miejmy nadzieję, że Kubica wybrał tym razem szczęśliwiej.. i w przyszłym roku jego nowy team oszczędzi nam takich emocji..

 

 

Podsumowując,F1 zyskała dwóch nowych kibiców, ja przez ten stres straciłam z tydzień życia, ale za to Kubica w końcówce sezonu znowu dostarczył nam wspaniałych emocji :helo:

Pozdrawiam

 

KUB.jpg GP Brazylii.jpg

 

A właśnie! Byłabym zapomniała. Co sądzicie o tym jak zaprezentował się debiutant Kobayashi? :) Jak dla mnie rewelacja! Bez kompleksów, odważnie, chwilami aż za bardzo ale jednak bardzo bardzo pozytywnie go odebrałam.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj działo się, działo

po wyścigu miałem kilka powodów do radości, a najważniejsze to świetny występ Kubicy oraz fakt, że to już przedostatni wyścig Roberta w tym zespole amatorów. Nie zauważyli, że nie zatankowali paliwa Heidfeldowi, a dzięki ich genialnej strategii Robert najdłuższy stint musiał jechać na miękkich oponach. Na szczęście wkrótce chłopaki z BMW opuszczą F1 :banan:

 

Trulli powinien dostać bana na kilka wyścigów. Nie dość, że staranował Sutila to jeszcze miał do niego pretensje

 

w McLarenie kolejny raz wypuścili kierowcę z wężem do tankowania. Też należy im się po uszach. Raikkonen zapalił się jak zapałka. To cud, że nic się nie stało

 

pozdrawiam

 

PS

Kobayashi pojechał bardzo dobrze ale najważniejsze, ze dojechał do mety. Wielu kierowców bardziej doświadczonych ma z tym problemy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oby tylko jutro ten używany silnik nie nawalił (z tego co zrozumiałem był używany w 3 wyścigach). Robert w dobrej formie, jak będzie miał szczęście to może być w pierwszej piątce. Zapowiada się kolejny ciekawy wyścig.

 

Oj, właśnie zobaczyłem, że Kubica ma mało paliwa. Albo pojedzie początek agresywnie, albo żegnaj dobre miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP BRAZYLII - KLASYFIKACJA

 

1. Adam - 5

2. m jq2ak - 4

3. meynard - 1

3. M.K. - 1

5. Ania - 0

5. bamus - 0

5. mlody188 - 0

5. Robert_B - 0

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 15 GP

 

1. Ania - 97

2. M.K. - 95

3. mlody188 - 90

3. Robert_B - 90

5. meynard - 85

6. bamus - 73

7. m jq2ak - 58

8. Tomi - 44

9. Adam - 35

10. Kamil K. - 34

11. eReSix - 17

12. jarzbi - 4

 

Proszę sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.