Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

to i pora na mnie.

wreszcie wyścig obejrzę w domku.

 

ciekawie się ta rywalizacja zapowiada.

BMW odbiło się od dna? mam nadzieję.

gratulacje dla Force India za postęp. powiem szczerze, że mnie cieszy, że tak im się udało :)

 

1. Trulli

2. Heidfeld, Kubica, Fisichella

3. Kubica 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie MiSCza do Badoera on by tak nie mogl skonczyc tytulow za darmo nie rozdawali.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam o co Ci chodzi. Ciężko czyta się tak napisane posty.

 

Długi urlop od F1 (wyścigi motocyklowe to jednak nie to samo co F1), odnowiona kontuzja karku, brak zgody Williamsa na dodatkowe testy w trakcie sezonu, o ile dobrze pamiętam to musiałby jeździć modelem z 2007 r. Chociaż nie darzyłam go nigdy zbytnią sympatią, nie kwestionuję faktu, że wielkim kierowcą był. Nie jest jednak jakimś nadczłowiekiem i okoliczności, które wymieniłam powyżej mogłyby sprawić, że nie błyszczałby na tle innych kierowców. I jeśli tak miałoby się stać to lepiej, że nie wrócił bo rozmieniłby swoją legendę na drobne. Nigdy się nie dowiemy jak by sobie poradził, ponieważ nie zdecydował się na powrót. Napisałam, że mógłby podzielić los Badoera. Mógłby, nie znaczy, że tak by się stało.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP BELGII- KLASYFIKACJA

 

1. mlody188 - 7

2. M.K. - 6

2. Robert_B - 6

4. bamus - 5

4. m jq2ak - 5

6. Ania - 4

6. meynard - 4

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 12 GP

 

1. Ania - 72

2. M.K. - 68

3. mlody188 - 66

4. Robert_B - 63

5. meynard - 61

6. bamus - 51

7. Tomi - 44

8. m jq2ak - 42

9. Kamil K. - 34

10. Adam - 21

11. eReSix - 17

12. jarzbi - 4

 

Proszę sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie dowiemy sie. Ale porownanie czlowieka z 7 tytulami mistrza swiata do kogos kto byl kiedys w f1 bez zadnych osiagniec jest troche nie na miejscu. I Shumacher nie musial by jezdzic f2007 tylko juz jezdzil. A kontuzja karku to nie jest cos przez co by nie blyszczal ale cos co calkowicie uniemozliwilo mu start. Ale tak sobie tylko gderam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałam o Schumacherze nie w kontekście Badoera jako kierowcy F1, tylko rozczarowania jakim jest(Badoer). Nie możesz zaprzeczyć, że taki los mógłby Schumachera spotkać, że mógłby się w dzisiejszej F1 nie odnaleźć i wtedy byłby takim samym rozczarowaniem jakim dziś jest Badoer. No chyba, że należysz do tych co uważają, że boski Schumacher po tylu latach zacząłby jeździć jak gdyby nigdy nic… to wtedy dalsza dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie nie dogadamy bo tak wlasnie mysle. Bo po tylu latach = 2,5 roku a jednak takich rzeczy sie nie zapomina przez miesiac kondycyjnie da sie przygotowac jesl nie przestalo sie calkiem jezdzic czymkolwiek. Zreszto historia zana takie przypadki, Lauda. I nie twierdze ze zmiarzdzyl by wszystkich ale tym samochodem trzymal by sie top 8.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesli mozna sie przyłaczyc do dyskusji, to chciałbym zwrocic Wasza uwage na aspekt psychiczny w tej kwestii

3 kierowca w zespole jest psychicznie przygotowany na prawdziwy wyscig

ktos kto bywa gosciem na wyscigach Formuły 1 nie jest na to przygotowany

tam gdzie w gre wchodza setki milionow dollarow przeprowadza sie dokladne analizy zanim podejmuje sie decyzje

osobiscie załuje, ze Schumacher nie wystapil :), napewno jego udział dostarczyłby wielu wrazen :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

iście ciekawa rywalizacja.

 

Szkoda Kubicy, w tym sezonie pech go nie opuszcza. Gdyby nie to ściągnięcie do boxów na wymianę skrzydła było by pięknie (no, ale później całkiem go ściągnięto z toru). A może to ściągnięcie z toru było celowe, bo i tak by nic już nie zyskał, a kolejny silnik po całym wyścigu mógł pójść do piachu.

Tak bynajmniej silnik nie został aż tak bardzo zużyty. Chyba, że faktycznie coś nie tak z silnikiem dzisiaj było stąd zjazd do boxu.

 

Hamilton... za bardzo chciał dogonić Button'a i przez to stracił wszystko. To już nie pierwszy raz się nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie uszkodzone skrzydło to Robert mógłby zdobyć parę punktów, ale niestety został zmuszony do pitowania i kontynuacja wyścigu nie miała sensu bo to ostatni silnik a szans na punktu już nie było.

 

szkoda, że Hamilton nie dojechał bo miałbym pięknie przewidziane miejsca od 1szego do 4tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sauber znalazł sobie sponsora i śle elaboraty do FIA żeby zwiększyć liczbę zespołów do 14, bo na trzynaste miejsce załapał się Lotus :banan: . Niby ma to zależeć głównie od zgody pozostałych zespołów, myślicie że możliwa jest czarna wizja że Robert pojawi się w zespole Qadbak Sauber w sezonie 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP WŁOCH - KLASYFIKACJA

 

1. bamus - 8

2. mlody188 - 5

2. Robert_B - 5

4. Ania - 3

4. M.K. - 3

6. meynard - 2

6. m jq2ak - 2

8. Adam - 1

 

Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 13 GP

 

1. Ania - 75

2. M.K. - 71

2. mlody188 - 71

4. Robert_B - 68

5. meynard - 63

6. bamus - 59

7. m jq2ak - 44

7. Tomi - 44

9. Kamil K. - 34

10. Adam - 22

11. eReSix - 17

12. jarzbi - 4

 

Proszę sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.