Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

1. Vettel

2. Alonso

3. Webber

 

---------

7. Kubica

 

Robert, coś Ci wiadomo o Ani? Odpuściła sobie sezon w F1? Mam nadzieję, że Nasze grono typujących się powiększy.

 

A poza tym trzymajmy kciuki za Roberta! :) i nie zapomnijcie o przestawieniu zegarków/budzików (zmiana czasu!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że mimo, że bolid Vettela jest szybki, to jednak jest paliwożerny i znowu w 2/3 dystansu będzie miał "usterkę techniczną" :)

Webber może nie zniesć presji i skończy poza pierwszą 5-tką :) Dla mnie jest duża szansa, że będziemy mieli znowu 2 Ferrari na 1 i 2 a na 3 Maclaren. Liczę na dobry start Roberta, ale poza Baricello jak narazie nie ma innych kandydatów do wyprzedzania.

 

1 - Alonso

2 - Massa

3 - Button

 

Kubica - 8-smy

 

Wszytko może jednak się przetasować bo deszcz może pokrzyżować plany:pogoda

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można dołączyć jeszcze do zabawy, moje typy

 

 

1. Vettel

2. Webber

3. Alonso

 

---------

8. Kubica

 

CzerwoneByczki wydają się bezkonkurencyjne, a Vettel nie będzie robił żadnych uprzejmości ...

 

wierzę, że renia zapunktuje mimo australijskiego fatum ...

 

 

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sebastian Vettel

2. Fernando Alonso

3. Mark Webber

---------

7. Robert Kubica

 

Obym nie zaspał.

Zmiana czasu nas czeka :)

 

Też ciekaw jestem gdzie się Ania podziała.

 

"Stara gwardia"

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Robert dojechał drugi BRAWO!!! :yahoo: Massa nie dał rady, a Hamilton z Weberem przez własną nerwówkę, podczas próby wyprzedzenia, wylądowali, na 3 okrążenia przed końcem, na poboczu. Biedny Schumacher tylko 10.

Edytowane przez merti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac, ze od ok 25 okrążeń do mety oglądałem wyścig na stojąco :)

a pojedynek Roberta i Hamiltona to juz miałem ochote zapalic (znowu po ponad roku odkąd rzuciłem papierosy)

jeden z ciekawszych wyscigów jakie ogladałem, aczkolwiek pogoda przyczyniła sie do takiego widowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też ciekaw jestem gdzie się Ania podziała.

 

"Stara gwardia"

 

Jestem jestem. Ania żyje i ma się dobrze :Salut: . Mało zawału nie dostała w trakcie dzisiejszego wyścigu więc wszystko po staremu :) Dementuje plotki, sezonu nie odpuściłam (taka możliwość jest niemożliwa :P ) tylko rzadziej teraz bywam na forum więc nie będę mogła brać udziału w typowaniach. Nie znaczy to jednak, że odmówię sobie możliwości dyskutowania z Wami w temacie F1 bo to było i jest dla mnie ogromną przyjemnością.

 

Piękny wyścig to był. Start muszę sobie gdzieś w necie poszukać i oglądać rano przed wyjściem do pracy! Extraordinary!!! :helo: Więcej napiszę jak mi się tętno uspokoi bo jeszcze mnie trzyma.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienity start Kubicy, bardzo dobra jazda, przemyślana taktyka i trochę szczęścia = 2 miejsce :)

 

Tak, czy inaczej uważam, że bolid Renault jest słabszy od czołówki, ale dzisiaj w mniejszym stopniu decydowała "maszyna", a w większym stopniu opony. To, że Massa i Alonso nie wyprzedzili Kubicy to wg mnie przede wszystkim wina zużytych opon. Przecież to co zrobił Alonso pomiędzy kolizją na starcie, a dojściem do czołówki to mistrzostwo. Zresztą potem tak samo pędził Hamilton.

 

Myślę, że gdyby nie Massa to Alonso zaatakowałby Kubicę. W pewien sposób końcówka wyścigu ułożyła się bardzo korzystnie dla naszego zawodnika. Button jechał pierwszy, więc o tym, że był zadowolony nie trzeba pisać. Kubica był drugi i na pewno też był zadowolony z takiej pozycji. Massa, który wrócił po wypadku zapewne też cieszył się z 3 miejsca i podium. Czwarty Alonso i tak zrobił dużo, aby powrócić do czołówki i może za bardzo nie chciał ryzykować starcia z kolegą z Ferrari. Dopiero kolejni walczyli o wszystko i to było widać w jeździe Hamiltona i Webbera. A skorzystał Rosberg.

 

Teraz podliczę punkty w naszej zabawie. Chyba ich za dużo nie będzie ;) Ale wyścig świetny i oby więcej takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP AUSTRALII

 

1. simarik - 8

2. bamus - 7

3. Noah - 5

4. anum - 4

5. Adam - 3

5. ggrzes - 3

5. mlody188 - 3

8. prototype79 - 2

8. RB - 2

8. Tomi - 2

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

 

Cieszę się, że liczba uczestników zabawy wzrosła. Żałuję, że Ania nie bierze udziału :(

 

KLASYFIKACJA PO 2 GP

 

1. bamus - 27

2. anum - 20

3. mlody188 - 14

3. prototype79 - 14

3. RB - 14

6. Noah - 11

7. simarik - 8

8. Adam - 3

8. ggrzes - 3

10. Tomi - 2

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to co zrobił Alonso pomiędzy kolizją na starcie, a dojściem do czołówki to mistrzostwo.

Pamiętacie wyścig o GP Wielkiej Brytanii z 2007 roku, na starcie w Ferrari Felipe Massy gaśnie silnik i zgodnie z regulaminem startuje z alei serwisowej, a po szaleńczym pościgu wyścig kończy na piątym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, nasze typy naprawdę szlag trafił. Ale wyścig był super - jedyne co miałem przeczucie to takie że buttonowi się coś uda, dlatego go umieściłem w swoim typie na 3 pozycji. Ale vettel mnie zawiódł,więcej na niego nie postawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje przed GP Malezji już za nami. Znowu wygląda na to, że RedBule są szybkie, a że jako zapowiada się wyścig deszczowy więc powinni być nieźli. Liczę też na dobry start naszego Roberta. Stąd kolejność na mecie wyścigu obstawiam następująco:

 

1. Sebastian Vettel (do trzech razy sztuka :g:)

2. Mark Webber

3. Robert Kubica :yahoo:

 

a do typowania załączam życzenia zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego święconego jajka oraz mokrego dyngusa.

Edytowane przez Noah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne zaskoczenie jeśli chodzi o mnie ! To chyba będzie najbardziej nieprzewidywalny wyścig. Co do vettela, myślę że nie ukończy znowu, kurde ale trudno mi postawić na sutila albo tego drugiego z teamu williams. Kurczę nie mam zielonego pojęcia jak obstawić, ta czołówka na pewno się nie zachowa do końca.

Zróbmy tak:

 

1.Rosberg

2.Webber

3. Vettel

4. Kubica

 

Ale to jest takie po części strzelanie, założę się że barichello i schumacher coś zwojują, a sutil i hulkenberg zakończą wyścig w rowie. Robertowi życzę zwycięstwa ! Bo ma na nie szansę.

Edytowane przez anum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Webber

2. Vettel

3. Rosberg

----------

4. Kubica

 

Po kwalifikacjach mam wrażenie, że główny strateg BMW (z poprzedniego sezonu) przeszedł do Ferrari ;) Jak można było popełnić taki błąd. Czasu było sporo. Mogli spróbować wykręcić jakieś czasy i wtedy zjechać i czekać na poprawę pogody. W tamtym roku przez takie późne wyjazdy sporo punktów stracił (wg mnie) Kubica. Dobrze, że w Renault nie mają takiego zwyczaju.

 

Jutro będzie padać, albo i nie. Będzie loteria, albo i nie ;) Jeżeli Vettel nie ukończy tego wyścigu to będzie miał wielkiego pecha. Ile razy można nie dojechać? Dlatego liczę na to, że jednak dojedzie. Ale czy dojdzie do bratobójczej walki? Wątpię. Tym razem wyścig będzie ciekawy nie tylko na początku stawki, ale i na końcu. Ile przeskoczą Button, Alonso, Hamilton, Massa? Wydaje się, że mogą sporo. Ale będzie ciasno.

 

Oj, zapowiada się kolejny, bardzo ciekawy wyścig :)

 

A Kubica? Jeżeli nie będzie "wypadku" to powinno być dobrze, albo bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podam swoje typy podam teraz. Najwyżej je z edytuje przed wyścigiem (oczywiście przed 10) jak będzie znana choć trochę pogoda.

 

1. Webber

2. Vettel

3. Kubica

 

Według mnie Massa, Alonso, Hamilton wskoczą wysoko, dałbym im okolice 5-10 msc, o ile się nie "rozwalą"

Wystarczy spojrzeć co zrobił Alonso w poprzednim wyścigu, chociaż SC mu dużo pomogło.

A co do samego Renault to póki co znaki na niebie wskazują, że współpraca układa im się dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Ale nie zapeszajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.