Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh usneło mi sie i obejrzałem tylko 2 połowe wyscigu :)

musze gdzieś dorwac start i co sie stało z Szumacherem?

 

tak na marginesie co robimy jak typujemy Kubice na podium?

czy wtedy typujemy 4 miejsce? bo typujac Kubice w pierwszej trójce mam punkty tylko od 3 zawodnikow

nie wiem jak bylo w tej zabawie w poprzednim sezonie ale teraz jest lekka niescisłosc regulaminowa :)

Tomi gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że opony cierpią na początkowych kółkach gdy bolidy są bardzo ciężkie. Ze spadkiem wagi łatwiej utrzymać je na "chodzie", a jednocześnie widać ogromną różnicę między zużytymi a nowymi oponami

 

Kubica ponownie świetnie wystartował, a mogło być jeszcze lepiej ale ktoś (nie dojrzałem kto) zajechał mu drogę. Potem już tylko było dbanie o opony i silnik

 

Pietrow na początku wspaniale. Nawet wyprzedził Hamiltona :notworthy: ale później była katastrofa

Hamilton ponownie szalał po zmianie opon i ponownie efekt był praktycznie żaden. Wcześniej broniąc się przed Pietrowem trochę "poszumacherował" za co o dziwo nie został ukarany. Rośnie nam drugi Szumi tylko o klasę słabszy :Boink:

Sutil nie wywinął żadnego numeru i jechał rozsądnie co jest warte odnotowania :szczerbaty:

Alonso niepotrzebnie podpalił się za co został "ukarany" awarią silnika. Po co mu to było skoro miał pewne punkty, a silnik już wcześniej szwankował?

zastanawiające jest, że Ferrari pogmerało w świetnym silniku w efekcie czego ucierpiała niezawodność. Już kiedyś było podobnie (jakieś 10 lat temu). Poprawili samochód przez co był bezkonkurencyjny pod względem osiągów ale rzadko dojeżdżał do mety

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie co robimy jak typujemy Kubice na podium?

czy wtedy typujemy 4 miejsce? bo typujac Kubice w pierwszej trójce mam punkty tylko od 3 zawodnikow

 

Czyli mamy np. pierwszą trójkę: zawodnik 1, zawodnik 2, Kubica

oraz

miejsce Kubicy - 3

 

Co prawda w takim systemie Kubica punktowany jest podwójnie, ale gdy nasz zawodnik staje (może stanąć) na podium chyba warto dać mu premię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP MALEZJI

 

1. Tomi - 23

2. Noah - 20

2. prototype79 - 20

2. RB - 20

5. mlody188 - 17

6. anum - 16

6. bamus - 16

6. ggrzes - 16

6. simarik - 16

 

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 3 GP

 

1. bamus - 43

2. anum - 36

3. prototype79 - 34

3. RB - 34

5. mlody188 - 31

5. Noah - 31

7. Tomi - 25

8. simarik - 24

9. ggrzes - 19

10. Adam - 3

 

 

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No to chyba ponownie przypomnieć o temacie. Dawno nie typowalismy, ale żeby nie wyjść z wprawy mamy kolejne GP.

 

I kolejna szansa Kubicy na punkty, a może i jakieś miejsce na podium.

 

Moje typy podam wieczorkiem, teraz tylko przypominam o temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyścig nie był zbyt emocjonujący. Ciekawy początek, niestety Robert się nieco zaplątał i od początku było wiadomo, że będzie mu trudno przebić się do przodu. Tuż przed końcem przypomniał o sobie niespodziewanie Hamilton ;)

 

Brawa dla "kangura" za bezblędną jazdę. A Vettel kolejny raz miał pecha. Ale i tak typuję go na zwycięzcę całej edycji. Ciekawe, czy do końca sezonu uda się poprawić nieco bolid Kubicy. Jeżeli nie, to wciąż będzie liderem średniaków.

 

 

GP HISZPANII

 

1. ggrzes - 12

 

2. RB - 11

2. Tomi - 11

 

4. prototype79 - 10

 

5. bamus - 9

5. mlody188 - 9

 

7. simarik - 8

 

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 52

2. RB - 45

3. prototype79 - 44

4. mlody188 - 40

5. anum - 36

5. Tomi - 36

7. simarik - 32

8. ggrzes - 31

9. Noah - 31

10. Adam - 3

 

 

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza ... trening to tylko trening ale ... ale ostatnimi czasy Robert treningów nie wygrywał więc powód do optymizmu jest :D

tegoroczne wyścigi też świadczą o tym, że Renówka lepiej spisuje się w wolniejszych sektorach gdzie liczy się przyczepność w zakrętach, a nie szybkość na prostej

powinno być dobrze :yahoo:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nooooo ... Czerwone Byki w tym sezonie sa poza zasiegiem jak na razie

gdyby Robert ich dosiadał, to dublowalby pewnie nawet kierowce jadacego na 2 miejscu :)

 

typowanie:

1. Kubica

2. Webber

3. Vettel

 

PS. wyglada na to, ze szansa na wygranie jest chyba tylko na starcie

Edytowane przez prototype79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.