Skocz do zawartości

Zlot użytkowników Astro-Forum.org - Jodłów 2007


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra , będę spał w busie . Naprawdę proszę poczekajcie , przecież pisałem że w ostatniej chwilii są rezygnację i okazuje się że niedaleko można załatwić miejsca . To wszystko się teraz miesza, bez złoślwości proszę bo ja też potrafię "przyłorzyć" ale nie chcę .

 

Czy to tak trudno zrozumieć ? Mamy ośrodek , domek letni , przyczepę na 4 osoby , Agroturystkę I i Agroturystykę II i teraz Tiamat znalazł dodaktowe miejsca . Pozwólcie mi to wszystko poukładać i uzgodnć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcemy z kumplem pojawić się na jeden wieczór na zlocie. Zgodnie z sugestiami nie chcemy kogoś oślepić nadjeżdżającym autem dlatego też proszę o zaznaczenie, gdzie najlepiej zaparkować, by było do Was blisko (na pieszo) a zarazem nikogo nie oślepić.

 

Dlatego też proszę o znalezienie Jodłowa pod adresem

 

Lokalizacja

 

i zaznaczenie miejsc:

- spotkania

- bezpiecznego nocnego zaparkowania.

 

Pod ww adresem są zdjęcia lotnicze (duże dokładniejsze niż z maps.google.com, więc na pewno wszystko będzie można dokładnie określić.

Zrzut ekranu z dorysowanymi strzałkami na pewno wszystko ułatwi.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam zrzut z ekranu, prowokatorze! ;)

 

Zanim coś takiego napiszesz, przeczytaj najpierw ten wątek.

 

Ok, proszę tylko o szczegółowy ww link z opisem w której części ekranu są poszczególne punkty :)

 

Ok, proszę tylko o szczegółowy ww link z opisem w której części ekranu są poszczególne punkty :)

 

Ew w ostateczności wystarczy lokalizacja GPS :D - ze znalezieniem punktów już sobie poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dziewczyny do fryzjera :) )))))))))

 

 

 

 

 

No dobra. Będzie światowa odsłona najnowszej wersji Ori2711 (apgrejdowana ver 1.00.1.) w wersji blond... :Salut: . Na zlot przybędę wraz z Taurusem moim ukochanym i towarzyszem R.W. :szczerbaty:

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dziękujemy razem z żoną za zaproszenie na zlot- to będzie nasz "pierwszy raz" (oczywiście chodzi o udział w zlocie) ;))

zgłoszenie wysłane, wpłata dokonana, ale niepokoi nas trochę brak odzewu potwierdzającego.

Ponieważ wyjeżdżamy już w ten weekend, prosilibyśmy o jakiś kontakt np. tel. kom. (w razie czego, np. trudoności ze zlokalizowaniem bazy)- oczywiście przesłany na maila lub PW.

pozdrawiam serdecznie,

już nie możemy się doczekać!

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wysłałem na maila potwierdzenie wpłaty i rezerwację . Jeżeli mieszkacie na ul Szerokiej to do Was :))))

 

Na czas zlotu podam specjalny numer infolinii . Dojazd jest tak prosty że nie można zabłądzić . Po prostu jedziemy do Międzylesia i zaraz na początku miasteczka , prawie w rynku jest zielony drogowskaz na Jodłów . Na samej górze jest nasz ośrodek . Agroturystyki są też blisko , podam dokładne adresy jak zamkniemy listę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały problem polegał na tym, że ludzie dokonywali wpłat, ale na przelewach często nie dopisywali swojego nicka z forum, a my nie wszystkich znamy osobiście, czy też z nazwiska, tym bardziej, że sporo osób pragnie uczestniczyć w zlocie, będąc niedawno zarejestrowanym użytkownikiem forum

 

z drugiej strony, przed opublikowaniem takiej listy powstrzymuje nas ustawa o ochronie danych osobowych (zresztą i słusznie)

 

czyli z jednej strony, nie możemy przedstawić listy uczestników zlotu, podając tylko nick z forum (bo jest nie kompletna), a z drugiej nie możemy podać listy, podając nazwiska, bo tego nam zabrania w/w ustawa

a najgorszą rzeczą by było, podanie nicka i nazwiska, bo z pewnych względów nie każdy mógłby sobie tego życzyć

 

p.s.

a lampka o ile wiem, Twoja wpłata jest

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...p.s.

a lampka o ile wiem, Twoja wpłata jest

pozdrowienia

 

Dzięki. Właściwie powinienem pytać o to mailowo PiotraZ, ale zdaję sobie sprawę ile przechodzi listów przez jego skrzynkę.

Jakby co, ja nie mam nic przeciwko wpisywaniu moich danych na listę. Zresztą sam je upubliczniam w stopce swojego profilu, łącznie z telefonem komórkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś ekipa się pisze na Śnieżnik tradycyjnie?

 

Oskar, chciałbym zmontować ekipę na Śnieżnik w piątek rano (raczej przed południem). My z Basią idziemy na 100%. Chcę iść szlakiem przez Trójmorski Wierch, a wracać tak jak zawsze.

W sobotę przed południem o ile będą chętni na samochodową wycieczkę (2-3 auta) to chciałbym pojechać przez Polanicę Zdrój zobaczyć Skalne Grzyby, następnie kierunek Karłów na Szczeliniec i Błędne Skały. To zajmie trochę czasu więc później powrót do Jodłowa. Ewentualnie jeszcze Kaplica Czaszek i powrót przez Kudowę Zdrój i Polanicę.

Lampka, nie martw się. Jest Twoja wpłata ;) W Jodłowie będziesz przewodnikiem po kotlinie :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, chciałbym zmontować ekipę na Śnieżnik w piątek rano (raczej przed południem). My z Basią idziemy na 100%. Chcę iść szlakiem przez Trójmorski Wierch, a wracać tak jak zawsze.

W sobotę przed południem o ile będą chętni na samochodową wycieczkę (2-3 auta) to chciałbym pojechać przez Polanicę Zdrój zobaczyć Skalne Grzyby, następnie kierunek Karłów na Szczeliniec i Błędne Skały. To zajmie trochę czasu więc później powrót do Jodłowa. Ewentualnie jeszcze Kaplica Czaszek i powrót przez Kudowę Zdrój i Polanicę.

Lampka, nie martw się. Jest Twoja wpłata ;)

 

Ja się piszę na obie wyprawy i będę miał 4 wolne miejsca w samochodzie (to a propos Karłowa).

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast zaliczać po raz kolejny Śnieżnik (wiem, wiem Trójmorski to punkt obowiązkowy programu, a potem Czechy :szczerbaty: ) skoczyć na Susinę (1313m) na czeską stronę. Po drodze są jakieś jaskinie, fragmenty czeskich obwarowań z wojny.

Można pójść z buta na przejście (to w Jodłowie), zejść na dół (niestety dosyć sporo z jakieś 250-300m) do Horni Morawa i stamtąd pod górę na Susinę. Niestety trzeba wracać tą samą drogą.

 

Drugi wariant to pojechać samochodem do Horni Morawa przez Boboszów i stąd uderzyć Susinę. Można wówczas pójśc nawet na Śnieżnik i zejść przez Czechy innym szlakiem np. żółtym do samochodów. No niestety trzeba zachować wystarczającą trzeźwość dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast zaliczać po raz kolejny Śnieżnik (wiem, wiem Trójmorski to punkt obowiązkowy programu, a potem Czechy :szczerbaty: ) skoczyć na Susinę (1313m) na czeską stronę. Po drodze są jakieś jaskinie, fragmenty czeskich obwarowań z wojny.

Można pójść z buta na przejście (to w Jodłowie), zejść na dół (niestety dosyć sporo z jakieś 250-300m) do Horni Morawa i stamtąd pod górę na Susinę. Niestety trzeba wracać tą samą drogą.

 

Drugi wariant to pojechać samochodem do Horni Morawa przez Boboszów i stąd uderzyć Susinę. Można wówczas pójśc nawet na Śnieżnik i zejść przez Czechy innym szlakiem np. żółtym do samochodów. No niestety trzeba zachować wystarczającą trzeźwość dzień wcześniej.

 

Tomku, ile czasu przewidujesz na przejście tej trasy zakładając, że idą osoby o zróżnicowanej kondycji jeśli chodzi o górskie wycieczki ? Przypuszczam, że dziewczyny też będą chciały się wybrać. Porównaj jakoś tą trasę do trasy na Śnieżnik przez Trójmorski Wierch (ale nie przez Czechy :szczerbaty:)

 

Sumas, my łączymy jedno z drugim, ekstremalnie. Nie tak jak Ty, nocą obserwacje, a w dzień spanie do obiadu, albo i dłużej :ha: Zaśpiewam Ci rano "wstawaj, szkoda dnia" i z nami idziesz w góry :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.