Skocz do zawartości

Jodłów 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Agro jest w porządku - nocowałem tam w zeszłym roku. Cisza, spokój... tam wyżej przy schronisku jacyś nawiedzeni wariaci rozstawiali takie śmieszne metalowe "paśniki", a potem po nocy tłukli się dookoła, kiedy normalni ludzie śpią. :szczerbaty:

 

A na poważnie - do Agro I daleko wcale nie jest, a w piecu nagrzane jak się uśmiechnąć do gospodarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ad Plan Dojazdu ze starparty.pl - czy zaznaczony na niej punkt obrazuje dokładnie miejsce spotkania (obserwacji), czy tez jedynie lokalizację miejscowości? Pytam, ponieważ planuję z kolegą pojawić się jeden dzień w godzinach wieczornych (sytuacja rodzinna uniemożliwia nam pojawienie się wcześniej) i chcę bez problemu Was znaleść... i z łatwością przenieść dane z ww mapki do GPS-a do łatwego dojazdu w punkt X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

 

Pierwsza to:

"Dobra wiadomość! Mamy dwa dodatkowe ośrodki. Jeżeli nie udało Ci się zakupić karnetu w pierwszej edycji, teraz masz ostatnią szansę.

Osoby które zakupiły karnet w pierwszej serii, a zapomniały dodać koszulkę, mogą to zrobić teraz poprzez ponowne wypełnienie formularza (identyczne dane), z tą różnicą, że bez wybranego miejsca w ośrodku. Po prostu wypełnijcie dane i kliknijcie przycisk DALEJ.

 

Zapraszam pod adres:

http://www.skyparty.pl

 

Pozdrawiam,

Adam Jesionkiewicz"

 

Jak słusznie spostrzegliście, coś chyba nie tak z adresem www. To gdzie jedziemy? Do kotliny Kłodzkiej czy w Góry Izerskie? :]

 

Druga to:

 

Jako że mam rodzinę w Stroniu Śląskim, która na dodatek prowadzi spory pensjonat( krypto reklama http://www.gorskiporanek.pl/ ) :szczerbaty: , chciałbym zapytać o możliwość zdobycia karnetów i koszulek bez noclegów. Ilość to dwa + dwulatka. :D

 

Pozdrawiam,

MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie spostrzegliście, coś chyba nie tak z adresem www. To gdzie jedziemy? Do kotliny Kłodzkiej czy w Góry Izerskie? :]

 

Druga to:

 

Jako że mam rodzinę w Stroniu Śląskim, która na dodatek prowadzi spory pensjonat( krypto reklama http://www.gorskiporanek.pl/ ) :szczerbaty: , chciałbym zapytać o możliwość zdobycia karnetów i koszulek bez noclegów. Ilość to dwa + dwulatka. :D

 

Pozdrawiam,

MB

 

star.. a sky robi pewną różnicę.

Będziemy dokładnie po drugiej stronie kotliny.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam najmniejszych szans wyrwać się na 4 dni ale chętnie dojadę na jeden dzień, powiedzmy sobotę. Mam taką koncepcję: przyjazd we wczesnych godzinach popołudniowych a wyjazd po obserwacjach wczesnym rankiem. W grę wchodziłby w miarę możliwości skromny posiłek i ciepły napitek oraz parking dla bolidu. Co Wy na to?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wszystkie miejsca są zarezerwowane.

 

Dostępnośc miejsc można monitorować tu: http://starparty.pl/ .

 

Jezli ktos zrezygnuje , lub nie dokona wpłaty, system zwolni rezerwacje i miejscówka (miejscówki) znów bedą dostepne do chwili ich zarezerwowania. Prosze monitorowac witrynę starparty.pl.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piters, niestety nie otrzymałem od Ciebie żadnego maila, więc może na pw napisz o co pytałeś

 

a miejsca na Zlot już się wyczerpały, ale jak to zwykle bywa, czasem uczestnicy rezygnują w ostatniej chwili, ze względu na przypadki losowe

więc proszę o kontakt na mail podany na stronie rejestracyjnej lub pw, osoby, które chciały by jeszcze być na zlocie w Jodłowie, a z braku miejsca nie mogą się zarejestrować, zostaną wpisani na listę rezerwową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piters, niestety nie otrzymałem od Ciebie żadnego maila, więc może na pw napisz o co pytałeś

 

a miejsca na Zlot już się wyczerpały, ale jak to zwykle bywa, czasem uczestnicy rezygnują w ostatniej chwili, ze względu na przypadki losowe

więc proszę o kontakt na mail podany na stronie rejestracyjnej lub pw, osoby, które chciały by jeszcze być na zlocie w Jodłowie, a z braku miejsca nie mogą się zarejestrować, zostaną wpisani na listę rezerwową

O to właśnie chodzi że miejsce zarezerwowałem, i miałem pytanie dotyczące finalizacjii "transakcji".

Proszę zajrzeć do PMbox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam najmniejszych szans wyrwać się na 4 dni ale chętnie dojadę na jeden dzień, powiedzmy sobotę. Mam taką koncepcję: przyjazd we wczesnych godzinach popołudniowych a wyjazd po obserwacjach wczesnym rankiem. W grę wchodziłby w miarę możliwości skromny posiłek i ciepły napitek oraz parking dla bolidu. Co Wy na to?

 

pozdrawiam

 

 

Mam podobną sytuację. 4 dni odpadają ale na jeden np. sobotę chętnie by się wybrał (na warunkach j.w.). Przyłączam się więc do pytania. Co Wy na to?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jowisza! To on też będzie na zlocie. :blink: Już wpłaciłem pieniądze. Hehehe... ;)

 

 

 

Chłopaki wrzućcie jakąś listę szczęśliwców, których spotkam na zlocie... bo nie wiem czy brać sprzęt czy... picie :ha:

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Brać sprzęt czy picie.... :szczerbaty:

 

Jedno drugiego nie wyklucza :Beer:

Od siebie dodam, że warto byłoby zabrać trochę muzyki na CD, bo ostatnio był z tym problem. Słuchaliśmy na okrągło paru zjechanych płyt nie pierwszej świeżości.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno drugiego nie wyklucza :Beer:

Od siebie dodam, że warto byłoby zabrać trochę muzyki na CD, bo ostatnio był z tym problem. Słuchaliśmy na okrągło paru zjechanych płyt nie pierwszej świeżości.

 

 

 

Oczywiście dlatego weźmiemy i to i to B) a do tego obowiązkowo Quidam i trochę "dżezu" :rolleyes: . Poza tym mi sie jadaczka nie zamyka na polu obserwacyjnym, bo opowiadam co widzę i jak daleko to jest i jak powstało i w ogóle...no i mnóstwo ochów i achów w temacie widoków w okularze :szczerbaty:

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dlatego weźmiemy i to i to B) a do tego obowiązkowo Quidam i trochę "dżezu" :rolleyes: . Poza tym mi sie jadaczka nie zamyka na polu obserwacyjnym, bo opowiadam co widzę i jak daleko to jest i jak powstało i w ogóle...no i mnóstwo ochów i achów w temacie widoków w okularze :szczerbaty:

 

No to przynajmniej nikt na Ciebie nie wpadnie w ciemnosciach :lol: A ja wezme dyktafon i bede mial wyklad, zamiast czatowania na filmy w discovery B)

Sa takie fajne lampki naglowne Energizera z bialym lub czerwonym swiatlem diodowym za 70 zeta w OBI. Ja se kupie, ale chyba trza troche plastrem zalepic boki bo bliki robi. No ale trzeba pamietac w ktora strone przelacza sie na biale - bo jest strasznie silne... i mozna gwiazdy zobaczyc bez sprzetu, jak ktos obok akurat naswietlal.. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.