Skocz do zawartości

Jodłów 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy na zlot Astro-Forum.org, który odbędzie się



 

w dniach 25-28 września 2008 w Jodłowie

 

upcoming.title.jpg

 

5 LAT ASTRO-FORUM.ORG

 

Nasz astro-ośrodek znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej, niedaleko Międzylesia, na wys 860 npm. Czyste górskie powietrze i znakomite warunki obserwacyjne gwarantują niezapomniane przeżycia pod gwieździstym niebem. Ośrodek wynajmujemy od czwartku do niedzieli włącznie.

 

 

 

Rezerwacji miejsc proszę dokonywać wyłącznie na stronie:



 

http://starparty.pl

 

 

tam również znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakwaterowania, kosztów, programu zlotu, jego historii, a być może i przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakoże nigdy nie byłem na takim zlocie to mam pytanie - Moja sytuacja jest taka, że nie wiem czy będę mógł pojechać, dlatego nie będę rezerwował miejsca i zabierał go osobom, które są na 100% zdecydowane. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy jeśli znajdę sobie nocleg w innym ośrodku/domku, gdziekolwiek, to czy będę mógł gapić się z Wami w niebo w Jodłowskim astromiejscu?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakoże nigdy nie byłem na takim zlocie to mam pytanie - Moja sytuacja jest taka, że nie wiem czy będę mógł pojechać, dlatego nie będę rezerwował miejsca i zabierał go osobom, które są na 100% zdecydowane. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy jeśli znajdę sobie nocleg w innym ośrodku/domku, gdziekolwiek, to czy będę mógł gapić się z Wami w niebo w Jodłowskim astromiejscu?

 

Pozdrawiam,

Jacek

W tej chwili nie przewidujemy rezerwacji bez noclegów (w ofercie jest kompletny pakiet - tak jest ławiej i sprawiedliwiej). Jeżeli jednak będzie takie zapotrzebowanie, możemy zrobić na koniec emisję karnetów "bez noclegów".

 

Ze względów m.in. bezpieczeństwa każdy uczestnik zlotu zobowiązany jest regulaminem do noszenia cały czas specjalnego identyfikatora. Dzięki niemu wiemy, czy na terenie pojawi się obca osoba, oraz kto jest uprawniony do przebywania na terenie zlotu. Mamy coraz więcej poważnego sprzętu i czas zacząć o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, gratuluję wyglądu starparty.pl, bo to chyba Twoja zasługa...

Mam nadzieję, że uda sie i w tym roku pojechać do Jodłowa...

A dziękuję. Sporo było z tym roboty, ale bardzo mi zależy, że to wszystko wyglądało coraz profesjonalniej. Dzięki automatycznemu systemowi jest znacznie prościej i bez zbędnego zamieszania, które towarzyszyło naszym poprzednim zlotom.

 

Teraz trzeba wymyślić koszulki na 5-lecie Astro-Forum.org, które będę też zlotowymi. Patrząc w wyniki rezerwacji widzę, że nie potrzebujecie projektu, żeby zamawiać koszulki, bo rozeszły się niewiele gorzej, niż za czasów, kiedy były obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kilkanaście godzin rozeszły się wszystkie miejsca w ośrodku głównym,

poszukujemy innych miejsc noclegowych, podobnie jak w ubiegłym roku udało się zorganizować dwie agroturystyki, jak tylko rezerwacje te zostaną zagwarantowane, strona zlotowa zostanie uzupełniona o dodatkowe miejsca noclegowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tego zlotu. Pierwszy raz tam przyjade. Mam nadzieję, że przyjmiecie życzliwie nowicjusza w swoim gronie :Kwiatek:

 

A co do wyglądu strony StarParty.pl to rzeczywiście wielkie gratulacje dla Pana Adama - pełna profeska :dobrze:

 

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu zaklinałem się, że w tym roku nie przepuszczę Jodłowa, ale jednak nic z tego (wiem już na 100% :( ). Mam nadzieję, że pogoda Wam dopisze ! - będę trzymał kciuki !

 

Pozdrawiam

 

lech

 

ps: za rok to choćby na piechotę ale dotre ! :lol:

Edytowane przez lech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe, aby dane potrzebne do dokonania wpłaty podać w tym wątku? Nie można już "dojść" do nich na stronie starparty.

Pozdrawiam

 

No właśnie. To chyba jedyny mankament nowego systemu rezerwacji. Ja sobie na szczęście od razu skopiowałem dane do przelewu. Co prawda przez chwilę zastanawiałem się, jaka jest cena koszulki i ile doliczyć do opłaty rezerwacyjnej z tego tytułu. Ale na szczęście przypomniałem sobie w porę. Cena koszulki pokazuje się, o ile pamiętam, dopiero po zarezerwowaniu pokoju. A w końcowym komunikacie nie ma łącznej kwoty do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To chyba jedyny mankament nowego systemu rezerwacji. Ja sobie na szczęście od razu skopiowałem dane do przelewu. Co prawda przez chwilę zastanawiałem się, jaka jest cena koszulki i ile doliczyć do opłaty rezerwacyjnej z tego tytułu. Ale na szczęście przypomniałem sobie w porę. Cena koszulki pokazuje się, o ile pamiętam, dopiero po zarezerwowaniu pokoju. A w końcowym komunikacie nie ma łącznej kwoty do przelewu.

 

Te dane są w mailach jakie system wysyła do zamawiającego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dane są w mailach jakie system wysyła do zamawiającego.

 

Pozdrawiam.

 

Ja także nie dostałem maila. Ale z tego co pamiętam maile mają być rozsyłane po zaksięgowaniu wpłaty, jako ostateczne potwierdzenie rezerwacji. Takiego maila również jeszcze nie dostałem. Ale to mnie akurat nie dziwi specjalnie, biorąc pod uwagę fakt, jak czasem długo przelewy między bankami krążą.

 

PS. Treść komunikatu na koniec jest taka:

 

"Twój numer rezerwacji: XX. Zanotuj go koniecznie

 

Rezerwacja aktywna jest przez najbliższe 7 dni. W tym czasie oczekujemy od

Ciebie płatności. Po upływie tego czasu miejsce zostaje automatycznie

zwolnione dla kolejnej osoby. Potwierdzenie zaksięgowania przelewu

otrzymasz emailem.

 

Dane do przelewu:

..."

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś nie otrzymał maila z nr konta, to każdemu będę wysyłał na PW

proszę tylko o zgłoszenie tego tu w wątku

 

 

 

proszę o wysłanie potwierdzenia rejestracji na maila wraz z danymi do przelewu, nr rezerwacji zapamiętałam :P

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema takiej perspektywy, tym bardziej palącej, braku wolnych miejsc na zlot, problem rozbijał się o zagwarantowanie rezerwacji w pobliskich agroturystykach i przed chwilą otrzymaliśmy gwarancje na dodatkowe miejsca noclegowe w ilości 24 miejsc. Także niebawem wznowimy możliwość rejestracji chętnych na zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się zarezerwować dodatkowe 24 miejsca w gospodarstwach agroturystycznych

także można już rejestrować miejsca na Zlot

 

Dla przypomnienia, rejestracja wyłącznie na stronie: http://www.starparty.pl

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze w sprawach porządkowych:

 

adresy dodatkowych ośrodków noclegowych oraz ilość miejsc:

 

Agro I - Jodłów 27 ( 7 pokoi 2-osobowych)

Agro II - Jodłów 29 (1 pokój 4-osobowy , 2 pokoje 3-osobowe, jeden pokój 2-osobowy)

 

W gospodarstwach agro wyłącznie noclegi,

Wyżywienie oraz przebieg całego programu Zlotu w schronisku głównym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.