Skocz do zawartości

Kalendarz 2009 - podziękowania dla twórców


Dari

Rekomendowane odpowiedzi

Również składam podziękowania dla Wszystkich osób dzięki, którym ten kalendarz powstał, ze szczególnym ukłonem dla głównego organizatora Jacka Pala.

 

Koleżanki i Koledzy, SZACUNEK :)

 

Szkoda, że info o kalendarzu nie było dostępne na forum, bo zapewne są osoby, które przez to przegapiły tą aukcję. Jeśli komuś nie udało się zamówić, może sobie ściągnąć fotki i wydrukować, to nie to samo ale zawsze coś, podaję link http://www.astronomia.slupsk.pl/Kalendarz_...dsumowanie.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest!!!

Zawieszony w eksponowanym miejscu w holu, będzie pięknymi zdjęciami cieszył oko moje jak i gości. Wspaniałe fotografie - na mnie największe wrażenie wywarła ta główna na stronie z miesiącem czerwiec. W porównaniu z poprzednim wydaniem wzrosła ilość wyszczególnionych, ciekawszych zdarzeń astronomicznych.

Trochę tylko szkoda że redaktorzy byli tak zafascynowani różnorodnością DS-ów że biednemu Księżycowi poświęcili tylko dwa małe zdjątka. Liczę ze przy następnym wydaniu Astrokalendarza nadrobią z solidną nawiązką to "poważne zaniedbanie" ;)

 

Szacunek dla autorów. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee....chlip...znowu się spóźniłem....to samo było rok wczaeśniej.... :burza:

ZApomniałem o Astro kalendarzu 2009... zobaczyłem info dopiero niedawno czyli juz po ostatecznym terminie zgłoszen

Mam taka małą proźbę: czy autor autorzy mogli by wysłac mi na PW wersję kalendarza w PDF? Wiem ze to nie fair względem innych użytkowników.. no ale jestem troche zły ze juz 2x z rzędu przegapiłem termin...

Jesli piszę coś złego itp. proszę o wyraźne napisanie.. w taki m razie

poczekam na Astro kalendarz 2010

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć się do podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania i dystrybucji kalendarza.

Ubiegłoroczny kalendarz bardzo mi się podobał, ale ten jest po prostu rewelacyjny!

 

Gratuluję również autorom wszystkich zdjęć zamieszczonych w kalendarzu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i ja bardzo dziękuję twórcom kalendarza. Nie mam wprawdzie porównania z poprzednimi wydaniami, ale ten jest extraklasa. Na pewno będzie zachęcał do częstszego spoglądania w niebo.

Pozdrawiam wszystkich , którzy przyczynili się do jego powstania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Mam taka małą proźbę: czy autor autorzy mogli by wysłac mi na PW wersję kalendarza w PDF?

...

 

Mat, zamiast użalać się nad sobą mógłbyś chociaż przejrzeć posty zanim coś napiszesz, bo link do pdf'ów, o które prosisz podałem kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tylko szkoda że redaktorzy byli tak zafascynowani różnorodnością DS-ów że biednemu Księżycowi poświęcili tylko dwa małe zdjątka. Liczę ze przy następnym wydaniu Astrokalendarza nadrobią z solidną nawiązką to "poważne zaniedbanie" ;)

 

Nie chcę się czepiać, ale chyba nie doszedłeś do listopada i grudnia... B)

DS-ów (coraz bardziej dostępnych w astrofoto) są dziesiątki tysięcy a Księżyc tylko jeden i cztery jego zdjęcia (na 80 fotek w całym kalendarzu) to chyba złoty środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale chyba nie doszedłeś do listopada i grudnia... B)

 

 

Dla miłośnika Księżycowych Zakamarków te dwie dodatkowe fotki w szerszym ujęciu poprostu się nie liczą. :) I to pomimo tego że są ładne i mają "klimacik"

Nie zaliczam się do zwolenników spiskowej teorii dziejów :ph34r: ale przychodzi mi na myśl pewien chyba trafny wniosek. Mianowicie powodem braku zdjęć Księżyca jest słodka zemsta redaktorów. Słuszna z ich punktu widzenia zemsta, za zakłócanie swym blaskiem błogiej przyjemności focenia DS-ów. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na ASTROFORUM

 

Właśnie wczoraj odebrałem w Warszawie kalendarz astronomiczny na rok 2009 od naszego dystrybutora – Karola Wójcickiego, który podszedł bardzo profesjonalnie do tematu.

 

Projekt rewelacyjny, design fantastyczny, przejrzysty, czytelny i zawiera wszystkie najważniejsze informacje o fazach księżyca, rojach meteorów, koniunkcjach, opozycjach itd...

 

Piękne zdjęcia.

 

Urok kalendarzowi dodaje wydrukowanie go na specjalnym połyskującym papierze dzięki czemu jest fantastyczny kontrast.

 

Przesyłam podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do jego powstania, oraz sponsorom bez których by na pewno nie powstał.

 

Gdy upłynie jego kadencja to na pewno go zachowam w swoim archiwum!!!!!!!!!!!!!

 

 

Jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Jest... Mam go :D

Właśnie dzisiaj odebrałem kalendarz od swojego dystrybutora. Robi naprawdę ogromne wrażenie-jest przepiękny.

Chyle czoła przed twórcami - znakomita robota. :brawo:

Najbardziej podoba mi się strona na październik- M31 oraz szerokie ujęcie Oriona.

Dziekuje jeszcze raz! :Salut:

 

Pozdrawiam,

Astrokrzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat, zamiast użalać się nad sobą mógłbyś chociaż przejrzeć posty zanim coś napiszesz, bo link do pdf'ów, o które prosisz podałem kilka postów wyżej.

 

 

naprawdę nie wiem jak mogłem to przegapić.... jakbyś tego nie napisał to bym pewnie nie znalazł...przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie godzinkę temu wróciłem z Sandomierza (Grzesiek był lokalnym dystrybutorem) i odebrałem kalendarz: Panowie wielki szacun się należy za kawał perfekcyjnej roboty :notworthy: :notworthy: :notworthy: - pięęęęęęęęęęęęęęęekny jest i jak zwykle zawiśnie w pracy, będę się na niego gapił 8 godz. dziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.