Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Warunki uległy pogorszeniu, wczorajszy zachód już nie tak czysty jak ten z poniedziałku był oznaką, że pogoda się psuje. Wybrałem się w teren o wschodzie, lecz Tatry ukazały się mizernie przez co zniknęły w tej zalegającej zawiesinie.

Dodam taką ciekawostkę z ostatnich dni, u mnie w dolinie poranek przynosił mróz -13st, kiedy stacja meteo na Kopalinie notowała przez całą dobę temp na plusie i to nawet +3st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, wielkie brawa! Ja dziś poszedłem na łatwiznę i skorzystałem z górek w Rzeszowie, jutro coś tu wrzucę.

Dzięki. Wczorajsze zdjęcia zrobiłem bardzo chaotycznie. Przyjechałem do kosów trochę za późno, następnie szukałem nowego lepszego miejsca. Po chwili poszukiwań zorientowałem się że warunki szybko się pogarszają więc stanąłem gdzie padło. W pośpiechu nie zauważyłem że mam przestawiony aparat i robiłem jak leci. Jednak coś tam wyszło. Dziś próbowałem jeszcze z Kolbuszowej... ale już nie było szans :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wybieram się na Kojsovską Hole jest ktoś chętny jechać musze złapać tą Rumunię do 3 razy sztuka. Dziś w nocy będzie totalna żyleta jak macie jutro wolne to tylko w góry i łapać bo to może ostatnia okazja tej zimy. Przegladam kamere na Łomnicy i jestem w szoku.

Edytowane przez Kornut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano z klimczoka ledwo było widać Skrzyczne, natomomiast koło 14-15 jak się wyczyściło to Babia i Pilsko jak na tacy a do tego coraz ostrzejsze Tatry:) Myślę że dziś i przez najbliższe dni będzie rewelacja bo tendencja ma się utrzymać. Natomiast w stronę śląska, max Pszczyna, dalej ściana smogu;/

Dzisiaj z Tychów nawet skrzycznego nie widać..Mocny wiatr by się przydał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebszty super fotki na końcu poprzedniej strony, jakoś je pominąłem, najlepsze to drugie, może trochę za ciasno skadrowane ale robi wrażenie

 

Z dzisiaj nikt nic? to ja coś wrzuce, ale bez rewelacji, ze stałej miejscówki, miałem nie jechać ale pomyslałem sobie, że pierwszy dzień wiosny, ciepło, na rower idealnie, grzechem nie wykorzystać okazji.

 

tatry 100 babia 40

 

IMG_8725.jpg

 

robione z zachodnich kranców pogórza wielickiego ;)

 

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tychów świetna widzialność, widać białą "czapę" na Babiej:) Skrzyczne rewelacja:) Jak ktoś jest w pobliżu to nic tylko na Hałde skalny skoczyć albo góre Klimont:)

Dziś przejeżdżałem na rowerze koło Skalny i przeszło mi przez myśl żeby się tam wybrać :) a jak dojechałem do Tychów to faktycznie górska panorama w pełnej krasie - pewnie z wysokich pięter jeszcze ładniejsza :)

Piękna pogoda w tą równonoc a nocne niebo całkiem czyste i sporo gwiazd widać nawet w mieście. Coś tam kręci koło nas ale jutro też ma być ciepło http://www.sat24.com/pl/pl?ir=true

 

@ Pjotrek całkiem przyjemny kard ładnie wszystko zagospodarowane :)

Edytowane przez Centurion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.