Skocz do zawartości

X Zlot Astropolis rozpoczęty


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za zlot: organizatorom za przygotowanie, Łukaszowi i Wimmerowi za prelekcje, wielu osobom za rozmowy o pierdołach i sprawach poważnych i kilku osobom za długie godziny spędzone przy obróbce różnych zdjęć.

Kilka zdjęć ode mnie będzie po południu, bo mam bezchmurne niebo i zamiast iść się wyspać, to walczę z softem (bo niestety nie ma takiej możliwości, żeby zadziałało wszystko).

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa przednia , ludzie fantastyczni , organizatorzy (szczególnie Nadia) 10/10 . Prelekcje - fenomenalny pomysł , a wykładowcy ? Życzę wszystkim uczniom , słuchaczom . . . takich nauczycieli . Łukasz , Olek 10/10 . Konkursy - SUPER (swoją drogą dziwię się , że nikt nie wspomniał o konkursie z wiedzy o astro) . Zlot 10/10 choć muszę poprzeć Adamo - . . . "ostoja do wymiany" . Właściciel jeśli się nie poprawi to . . .

P.S.

Moja malutka przygoda w drodze powrotnej (w Katowicach) kontakt ze stróżami prawa (rutynowa kontrol) dmuchanie w "balonik" . Wiem , że teraz nie błysnę , ale NIGDY nie wsiadajmy za kółko , gdy nie jesteśmy pewni (wiadomo o co chodzi) - NIE ZNASZ DNIA , ANI GODZINY . U mnie 0,0 - ale serce łomotało - mimo , że byłem pewny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę podziekować wszystkim za miłą atmosferę, udzielone porady itp. To był mój pierwszy zlot i "załapałem bakcyla" na tego typu wyjazdy. (mimo iż pogoda nie była taka jak bymy tego chcięli). Wykłady (Łukasza i Wimmera) super! Przypomnialem sobie wiele informacji, wiele się nauczyłem w praktyce.

 

PS: mógłby ktoś wrzucić fotkę grupową z soboty?

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Niestety, tak jak zauważyliście, Ostoja nie ze wszystkim sprostała naszym wymaganiom. Z samej nowej formuły zlotu jesteśmy zachwyceni i na pewno będziemy podążać tą drogą, ale... już w innym miejscu. Chcemy pokazywać astronomię jako fajną metodę spędzania wolnego czasu, inspirować do obserwacji i astrofotografii, a przede wszystkim, świetnie się przy tym bawić i integrować - bez mentorskiego stygmatu.

 

Rozszerzymy też combat dla astrofotografów (wielorundowy - finał w parach) i live na rzutniku (w celach edukacyjnych). To już będzie prawdziwy DEATHMATCH :P Mam też pomysł, jak tę formułę przenieść na platformę forumową, żeby zrobić z tego jakiś większy cykl (liga?) :) Czysta zabawa.

 

Podsumowując, zakończyliśmy Jodłowską dekadę. Czas na nowe rozdanie. Dzięki, że z nami byliście i do zobaczenia na kolejnej imprezie Astropolis (będzie szybciej, niż sądzicie).

 

PS. Szacunek dla Nadii i wrzodów, których na pewno nabawiła się w czasie ogarniania spontanicznej Ostoji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer chyba dał z siebie wszystko, ledwo się biedak stołu trzyma, :pijacy:

 

IMG_3256.jpg

 

Oooo i kraciasta koszula. +50 do szacunku w światku astro B)

 

IMG_3220.jpg

 

do zobaczenia na kolejnej imprezie Astropolis (będzie szybciej, niż sądzicie).

Ehhh, żeby to człowiek miał info w miarę szybko. Może z jakimś urlopikiem udałoby się wstrzelić...

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to z tym Jodłowem – w którą srt. nie pójdziesz zawsze coś ciekawego . . .

Jodłów w którą str . . ..JPG

 

 

W lesie niestety grzybów nie było , ale za to . . . ?

(bohaterka zdjęcia w żaden sposób nie ucierpiała(poza lekkim stresem))

Żabka.JPG

 

 

Ach te warsztaty

Ach te warsztaty.JPG

a nie co później . .

Taaaaaki obiektyw.JPG

 

 

Z fachową pomocą , kolimacja nie straszna

Z fwchową pomocą.JPG

 

 

 

Tylko w ten sposób , kotek mógł się uwolnić od natrętnego towarzysza

pies i kot.JPG

 

 

. . . a i lornetkowicze mieli pełne ręce roboty

Lornetki.JPG

 

 

. . . nielada atrakcja dal naszych milusińskich - zwierzątka (niestety kotek pod fotelem)

dzieci i kot.JPG

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, to jest tak: mnóstwo stresu przed zlotem, jeszcze więcej na miejscu, a potem to... WASZE SŁOWA.

Poznaliście mnie już trochę, więc wiecie jak emocjonalnie do tego podchodzę. Czytam Wasze posty i siąpię nosem ze wzruszenia...

Jesteście naprawdę wspaniali!!!

Dziękuję :Kwiatek:

 

Nadia

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspaniały zlot (organizatorom jak i uczestnikom). Było jak zawsze rewelacyjnie.Jeżeli chodzi o organizację samego zlotu oraz konkursów, to w mojej opini jest to dobry kierunek. Emocje były :).

Nie będę przynudzał i wrzucam jak zawsze kilka zdjęć :)

IMG_2823.JPG

IMG_2828.JPG

IMG_2830.JPG

IMG_2851.JPG

IMG_2862.JPG

IMG_2865.JPG

IMG_2873.JPG

IMG_2874.JPG

IMG_2875.JPG

IMG_2876.JPG

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.