Skocz do zawartości

X Zlot Astropolis rozpoczęty


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, ludziska... piękne fotki wrzucacie. Prawie daje się poczuć zapach tego lasu...

 

Niestety, tak jak zauważyliście, Ostoja nie ze wszystkim sprostała naszym wymaganiom. Z samej nowej formuły zlotu jesteśmy zachwyceni i na pewno będziemy podążać tą drogą, ale... już w innym miejscu.

Rozumiem, że poszło o ten brak trampoliny?

Też bym się wkurzył...

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyją nogę (właściwie kość) obgryza ta puma ;)?

Ostatniego dnia zlotu gruchnęła wiadomość, że są to pozostałości prawdziwego zwycięzcy konkursu wizualowców. :buahaha:

Edit:

Dzięki fotkom, dowiedziałem się, że nawet łysieję w astrostylu

 

IMG_2828.JPG motyl.jpg

Edytowane przez sawes1
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego dnia zlotu gruchnęła wiadomość, że są to pozostałości prawdziwego zwycięzcy konkursu wizualowców. :buahaha:

Edit:

Dzięki fotkom, dowiedziałem się, że nawet łysieję w astrostylu

 

Krzyśkowi też nic nie brakuje. Na grzywce hmm. Veil? ;-)

 

PS. Skończyły mi się repki.

Edytowane przez _Spirit_
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne fotki wrzucacie, miło się ogląda. Dziękuję wszystkim za zlot. Szczególnie za otwarte i pozytywne podejście do "nowych" nawet należących do mniejszości płciowej. :) Z początku się trochę obawiałam co to będzie jak zobaczyłam, że są głównie faceci. Pierwszej nocy przy teleskopach i w ferworze wymiany okularów, filtrów itp miałam wrażenie, że wszyscy mówią po chińsku albo używają jakiegoś szyfru ale uznałam, że nie muszę ich rozumieć i zadowolę się samym oglądaniem. Po wykładach Łukasza o sprzęcie jednak "tajne kody" stały się bardziej zrozumiałe. Pozostałe prelekcje również znacznie poszerzyły moją wiedzę.

Pogoda faktycznie nie rozpieszczała ale cieszę się, że trafiło się przynajmniej kilka godzin obserwacji i że mogłam się przekonać, że takie obiekty jak mgławica Hantle czy Veil faktycznie istnieją, bo gdy ogląda się je z centrum wielkiego miasta trzeba używać do tego wyobraźni a w Jodłowie po prostu było je widać.

Na koniec mało oryginalne podziękowania dla organizatorów za stworzenie wspaniałej atmosfery i dostarczenie atrakcji, dzięki którym nie nudziłam się pomimo braku pogody obserwacyjnej. No i oczywiście bardzo dziękuję wesselowi za ekspresowy transport do Warszawy umilany ciekawą rozmową (albo bardziej monologiem, bo niestety straciłam głos).

Pozdrawiam

Marta

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś zostawiłem w Jodłowie. :(

Zaginęła moja ulubiona koszula: Zielony-khaki z dopinanym szarym kapturem. Ktoś widział? Może ktoś przez przypadek wziął?

 

Nie żebym jakoś bardzo płakał, ale ona mi się podoba. No i jest to koszula mocy. Dzięki niej mam +45 do prelekcji, +30 do wytrzymałości i +1 do ciepłoty ciała.

 

Miejsce gdzie mogłem ją zostawić: Nie wiem. Pewnie wszędzie :/

 

pzdr

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zaliczył równowartość karnetu i 6 punktów karnych.

Dobrze negocjował, bo rozpędził się do zawrotnej prędkości 80 km/h. :D

No to ja miałem szczęście, bo nie musiałem specjalnie dopłacać do zlotu :-) nie licząc kawy i kanapki :-)

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście bardzo dziękuję wesselowi za ekspresowy transport do Warszawy umilany ciekawą rozmową (albo bardziej monologiem, bo niestety straciłam głos).

Pozdrawiam

Marta

No i wyszedłem na gadułę :) . Jak z chorą osobą no to przecież trzeba szybko....mam tylko nadzieję że Marty nie wystraszyłem :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.