Skocz do zawartości

Kazdy o swoim sprzecie.


cacper98

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. W tym topicu chcalbym aby kazdy sie wypowiedzial jak zdobyl swoj sprzet co robil (jak zarabial prosil i historyjki) itp. Chcialbym aby sie wypowiedziay glownie osoby mlode nie majace pelnoletnosci :)/> .

Pozdro

Edytowane przez cacper98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Siemka wszystkim. W tym topicu chcalbym aby kazdy sie wypowiedzial jak zdobyl swoj sprzet co robil (jak zarabial prosil i historyjki) itp. Chcialbym aby sie wypowiedziay glownie osoby mlode nie majace pelnoletnosci :)/> . "

 

Pogrubioną czcionką zaznaczyłem błędy językowe - cacper98 zainwestuj w słownik.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacper98 - jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób ludzie zdobyli swój sprzęt to po prostu przewertuj forum od początków jego istnienia. Wybierz sobie użytkownika jakiegokolwiek i znajdź wszystkie posty, które napisał. Będziesz miał całą historię - od a do z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba nie wiesz o co mi chodzi.....

A CO DO SLOWNIKA CO ZOSTAN PROGGRAMISTA I PRZEPROGRAMUJ MOJEGO NETBOKA Z ANDROIDEM NA LAWIATURE POLSKA

 

P.S. boze czy na tym forum to nikt mni nie lubi ??? pora zmienic forum :(/>

Edytowane przez cacper98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj się. Skąd mamy wiedzieć, że masz inną klawiaturę. Trzeba było zaznaczyć, że złe znaki wpisuje. Wtedy byłoby wszystko jasne. To tak jakbyś np. na forum angielskim napisał "no" mając na myśli nasze "no" ;).

Edytowane przez *Wojtek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba nie wiesz o co mi chodzi.....

A CO DO SLOWNIKA CO ZOSTAN PROGGRAMISTOM I PRZEPROGRAMUJ MOJEGO NETBOKA Z ANDROIDEM NA LAWIATURE POLSKA

 

P.S. boze czy na tym forum to nikt mni nie lubi ??? pora zmienic forum :(

 

pisanie "zostan programistom" to nie jest wina klawiatury. Na dodatek nikt Cię nie będzie lubił, jeśli w swoim statusie masz "ale ch*jnia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO DO SLOWNIKA CO ZOSTAN PROGGRAMISTOM I PRZEPROGRAMUJ MOJEGO NETBOKA Z ANDROIDEM NA LAWIATURE POLSKA

Z tego co wiem, to zagraniczne netbooki umożliwiają wykorzystanie przecinka czy literki "k", oraz nie zmuszają użytkownika do pisania z capsem.

Rozumiem brak polskich liter, ale brak innych liter czy budowa zdania to już nie wina netbooka ;)

Swoją drogą przeczytałem Twój pierwszy post...

Otóż zmagam sie z problemem od 1,5 roku a ten problem polega na tym, że marzy mi się teleskop do obserwacji nieba, ,a nie mam pieniędzy a rodzice niestety też mellow.gifmellow.gif czy jest ktoś hojny by oddać jakiś sprzęt ?

...i jest tu chyba jakiś taki malutki zgrzyt z tym netbookiem :scratchhead:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mowie e nie dziala to nie dziala no i trzymaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nic zmienie forum bo powoli tu sie utylizuje

 

Nie denerwuj się, chłopaki zwrócili uwagę nie dlatego, żeby Cię wyganiać z forum, czy zrobić Ci na złość, tylko dlatego że w dzisiejszym świecie coraz mniej ludzi piszę poprawie, tzn z błędami i na skróty, jak tak dalej pójdzie, to Polski język przestanie istnieć, posłuchaj ludzi, zobacz jak mówią, co któreś słowo jest z "angielska", przekręcone albo właśnie na skróty. Na tym forum ludzie starają się zachować jakiś poziom i kulturę, a Ty od razu zmieniasz forum, wypisujesz że jest chu..nia. Zostań, przemyśl sprawę i następnym razem napisz, przepraszam za brak polskich znaków, wszyscy zrozumieją, nikt się nie będzie czepiał.

Co do Twojego tematu, ludzie ciężko pracują na swój sprzęt, nikt nie dostaje go za "free"

 

Amper

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacper98 nikt nie chce Ci tutaj robić na złość - tak jak napisał Amper, nie chcemy, żeby to forum zmieniło się na coś pokroju Onetu, WP, gdzie każdy może napisać co chce, jak chce i zrobić jedno wielkie szambo. Szanujmy język polski, bo niedługo mogą nam zostać tylko emoticony do komunikacji. Jeżeli potrzebujesz porady sprzętowej to po prostu napisz jaki masz problem i w miarę możliwości użytkownicy spróbują pomóc.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cacper98 już inni ładnie napisali Ci to co mi by tak ładnie się nie udało, odnośnie Twojego wstępu, więc od razu przejdę do meritum.

 

Mój pierwszy wymarzony sprzęt (nieistotne, że nie astrofotograficzny, ale wymarzony - sprzęt audio) kupiłem mając jakieś 12 lat. Rodziców nie było stać, więc w wakacje zawziąłem się i łażąc po mieście, w którym spędzałem wakacje u dziadków, zacząłem zachodzić do ogrodników (większe gospodarstwa mające szklarnie/foliarnie) z pytaniem, czy nikt nie potrzebuje pomocnika, bo chcę zarobić parę złotych. Udało się bardzo szybko, bo już za trzecim razem. Przez trzy tygodnie, oprócz weekendów codziennie przez 8h zasuwałem wśród krzewów pomidorów, papryki i innego zielska, wyrywając chwasty, pielęgnując krzaczki, podlewając, etc. Pod koniec dnia ręce były zawsze zielone, pachnące tym co akurat obrabiałem, a trampki zabłocone. Łapy domyłem chyba tydzień po zakończeniu harówki.

 

Udało mi się uzbierać ponad połowę kwoty, resztę dołożyli Dziadkowie i Rodzice, widząc moją determinację.

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko al co do tego topicu o tteleskopie jestem leniwy wiec ni chcialo mi sie za bardzo zbierac apo drugie mieszkam na takiej wsie e niama ak zarabiac :D

sorry za bledy ale przyciski w klawie nawalaja i nie do konca sie wciskaja i nie mam tez znakow kreska kropka....

PS zmieniam konto bo na tym zrobilem z siebie przyslowiowego ,,debila "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko al co do tego topicu o tteleskopie jestem leniwy wiec ni chcialo mi sie za bardzo zbierac apo drugie mieszkam na takiej wsie e niama ak zarabiac :D

sorry za bledy ale przyciski w klawie nawalaja i nie do konca sie wciskaja i nie mam tez znakow kreska kropka....

PS zmieniam konto bo na tym zrobilem z siebie przyslowiowego ,,debila "

 

A co to znaczy zmieniam konto? Tak po prostu?

Pokażę się źle, bo taki mam kaprys. Potem założę sobie drugie konto, i już wszystko jest spoko?

 

Jako moderator widzę Twoje IP, nie zdziw się czasem jeśli Twoje drugie konto nie będzie chciało działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko al co do tego topicu o tteleskopie jestem leniwy wiec ni chcialo mi sie za bardzo zbierac

Czekaj... czyli ktoś oddał Ci całkiem dobry teleskop, a Ty publicznie przyznajesz się, że byłeś zbyt leniwy, żeby samemu zapracować na sprzęt?

 

apo drugie mieszkam na takiej wsie e niama ak zarabiac :D

Próbowałeś?

 

PS zmieniam konto bo na tym zrobilem z siebie przyslowiowego ,,debila "

Nie zrobiłeś z siebie debila, zachowujesz się jakbyś zabłądził z jakiegoś onetowego forum. Zmiana konta nic nie da, Ci którzy zdążyli wyrobić sobie zdanie o Tobie, poznają Cię po pierwszych dwóch-trzech postach z nowego konta.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.