Skocz do zawartości

Przepraszam za swoje zachowanie.


Teleskop

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, tak to się powinno załatwiać. Gratulacje.

 

Konta niestety nie przywrócę, bo zażądałeś definitywnie jego usunięcia. Takiego konta nie da się przywrócić, bo zwyczajnie już nie istnieje w bazie. Oczywiście możesz założyć po prostu nowe na tę samą nazwę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musisz się zwrócić do producenta silnika, który napędza trzewia forum. IPB nie ma takiej technicznej możliwości.

 

PS. Sam życzyłbym sobie takiej funkcji, przynajmniej nie musiałbym czytać (nierzadko żenujących) PW.

 

Pilne, przeczytaj wiadomość na PW, w sprawie mojego konta na AP!

Piszę tutaj, bo już jakiś czas temu pisałem na PW i oczywiście nie odbierałeś, a to dla mnie ważna sprawa.

Edytowane przez robson999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musisz się zwrócić do producenta silnika, który napędza trzewia forum. IPB nie ma takiej technicznej możliwości.

 

PS. Sam życzyłbym sobie takiej funkcji, przynajmniej nie musiałbym czytać (nierzadko żenujących) PW.

 

Szczerze mówiąc spodziewałem się odpowiedzi typu, nie ma problemu, piszcie do mnie usuwam konta bez marudzenia. Rozumiem, że masz dużo pracy i po prostu jest to dla ciebie męczące, ale jakiś iksiński czy inny kowalski czytając twoje słowa może dojść do wniosku, że z twojej strony może być pewna presja żeby tego nie robić. Jakby nie patrzeć jesteś tu kimś w rodzaju boga, dla niektórych myśl, że możesz uznać ich prośbę za żenującą może stać się rodzajem bariery psychologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że daliście mi drugą szansę, spodziewałem się raczej ujrzeć drugi raz, znajomy komunikat „zostałeś zbanowany na tym forum”, cieszę się, że tak się nie stało i że daliście mi drugą szansę, na pewno jej nie zmarnuję. I dziękuję za miłe słowa. :)


Fajnie, tak to się powinno załatwiać. Gratulacje.

 

Konta niestety nie przywrócę, bo zażądałeś definitywnie jego usunięcia. Takiego konta nie da się przywrócić, bo zwyczajnie już nie istnieje w bazie. Oczywiście możesz założyć po prostu nowe na tę samą nazwę.

 

Dziękuje, za miłe słowa. Panie Adamie, próbowałem, ale wyskakuje mi komunikat, że ktoś inny ma ten nick, i że nie mogę go użyć, to samo tyczy się maila. Poza tym, nadal mam bana na tym forum na moje prawdziwe IP, które zapewne jest przyporządkowane Astromiłośnikowi, czyli mi. Także pisząc tego posta musiałem korzystać programu to zmiany IP, inaczej na forum bym nie wszedł. Tak więc z mojego punktu widzenia, wygląda to tak, jakby ten profil nadal istniał na forum, łącznie z blokadą na IP.

 

Niech noc będzie z wami, :astro: jeszcze raz dziękuję, za drugą szansę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się odpowiedzi typu, nie ma problemu, piszcie do mnie usuwam konta bez marudzenia. Rozumiem, że masz dużo pracy i po prostu jest to dla ciebie męczące, ale jakiś iksiński czy inny kowalski czytając twoje słowa może dojść do wniosku, że z twojej strony może być pewna presja żeby tego nie robić. Jakby nie patrzeć jesteś tu kimś w rodzaju boga, dla niektórych myśl, że możesz uznać ich prośbę za żenującą może stać się rodzajem bariery psychologicznej.

 

O czym Ty piszesz? Zupełnie nie rozumiem kontekstu, bo nigdzie nic takiego nie napisałem. Co więcej, nie rozumiem też boskich analogii. To że jestem właścicielem zobowiązuje mnie do paru kwestii, poza tym, jestem takim samym użytkownikiem, jak każdy inny. Nigdy nie dzieliłem ludzi na adminów i resztę - to infantylne. To, że jestem adminem nie powoduje, że czuję się lepszy, wręcz przeciwnie, czasami jestem zmęczony ilością obowiązków w czasie, kiedy inny odpoczywają. Admin to robol od czarnej roboty - i niech tak zostanie.

 

Co do usuwania kont, zawsze to robię, choć oczywiście zadaję magiczne pytanie: "czy chciałby się jeszcze zastanowić". Nie trwa to raczej dłużej niż dobę, chyba, że akurat nie logowałem się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że daliście mi drugą szansę, spodziewałem się raczej ujrzeć drugi raz, znajomy komunikat „zostałeś zbanowany na tym forum”, cieszę się, że tak się nie stało i że daliście mi drugą szansę, na pewno jej nie zmarnuję. I dziękuję za miłe słowa. :)

 

 

Dziękuje, za miłe słowa. Panie Adamie, próbowałem, ale wyskakuje mi komunikat, że ktoś inny ma ten nick, i że nie mogę go użyć, to samo tyczy się maila. Poza tym, nadal mam bana na tym forum na moje prawdziwe IP, które zapewne jest przyporządkowane Astromiłośnikowi, czyli mi. Także pisząc tego posta musiałem korzystać programu to zmiany IP, inaczej na forum bym nie wszedł. Tak więc z mojego punktu widzenia, wygląda to tak, jakby ten profil nadal istniał na forum, łącznie z blokadą na IP.

 

Niech noc będzie z wami, :astro: jeszcze raz dziękuję, za drugą szansę!

 

Sprawdź teraz - powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, nie rozumiem też boskich analogii. To że jestem właścicielem zobowiązuje mnie do paru kwestii, poza tym, jestem takim samym użytkownikiem, jak każdy inny.

 

Sam nie czujesz się bogiem tego miejsca...ale to nie znaczy, że tak nie jesteś postrzegany przez pewną część tej społeczności ;)

Swoją drogą ciekawa jest kwestia tego "Pana". Były jakieś ustalenia jak zwracać się do innych użytkowników forum? Gdzieś widziałem taką dyskusję ale nie pamiętam gdzie.

Na wszelki wypadek w odpowiednie miejsca proszę wstawić "Panie Adamie" w różnych przypadkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź teraz - powinno działać.

 

Działa, nie muszę już korzystać z tego upierdliwego programu do zmiany IP, dziękuję bardzo Panie Adamie.

Korzystając z okazji, chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za to, że daliście mi drugą szansę. :notworthy:

Na pewno tej szansy nie zmarnuję i jeszcze raz obiecuję, że podobna sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy.

Chciałbym jeszcze dodać, że pozostanę przy nicku, Teleskop. A tak poza tym ciekawe, że na tak popularnym serwisie astronomicznym, nikt nie wpadł wcześniej ode mnie na to, by założyć sobie konto o takim nicku, spodziewałem się, że ta nazwa będzie zajęta, a tu okazuje się, że tak nie jest. :) Może dla mnie ta nazwa nicka była zarezerwowana? :lol:

Edytowane przez Teleskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskoppo wybacz..ale zaczyna mnie z wolna mdlić od tych cukrów! Przestań wreszcie przepraszać i pisz normalne posty! policz ile razy użyłeś już słowa "Przepraszam" i "Dziękuję" Tarzasz się posypując głowę piachem niczym skazaniec który uniknął pala!

Mnie się to słodzenie wydaje trochę dziwne..Mała prowokacyjka zapewne! I ciekawe kogo ;) ?

 

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskoppo wybacz..ale zaczyna mnie z wolna mdlić od tych cukrów! Przestań wreszcie przepraszać i pisz normalne posty! policz ile razy użyłeś już słowa "Przepraszam" i "Dziękuję" Tarzasz się posypując głowę piachem niczym skazaniec który uniknął pala!

Mi się to słodzenie wydaje trochę dziwne..mała prowokacyjka zapewne! I ciekawe kogo ;) ?

 

Przeczytałem twój post i zupełnie nie rozumiem, o co ci chodzi? Tak bardzo ci przeszkadza, że okazuję swoją wdzięczność ludziom którzy okazali się na tyle dobrzy i wyrozumiali, że dali mi drugą szansę na tym forum? Jeżeli tak, to wiedz, że policzyłem ile razy napisałem słowa "przepraszam" i "dziękuję" i powiem ci, że niezależnie od tego ile razy bym tych słów napisał, nadal bym uważał i nadal uważam, że napisałem tych słów za mało. To samo tyczy się zwrotów które ty nazywasz cukrzeniem i nie ma tu mowy o żadnej prowokacji, szukasz dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie czujesz się bogiem tego miejsca...ale to nie znaczy, że tak nie jesteś postrzegany przez pewną część tej społeczności ;)

Swoją drogą ciekawa jest kwestia tego "Pana". Były jakieś ustalenia jak zwracać się do innych użytkowników forum? Gdzieś widziałem taką dyskusję ale nie pamiętam gdzie.

Na wszelki wypadek w odpowiednie miejsca proszę wstawić "Panie Adamie" w różnych przypadkach ;)

 

Nic mi do tego, co tam ktoś sobie myśli, czy postrzega. Ale jeżeli ktoś może widzieć "boga" w adminie jakiegoś forum, to zdecydowanie powinien popracować nad samooceną. I dla jasności, nie czuję się komfortowa nawet jak o tym rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to nie zaszkodziło by gdyby można było samemu usunąć sobie konto.

Co ma wspólnego astropolis i kościół katolicki?

I tu, i tu trzeba się nałazić, żeby się wypisać.

 

A po co było sie nałazić?...... Teleskop pod pachę, do tego sterte krocie wartych gratów i było sobie w pole pod cimne niebo iśc....... I tak sobie z tym wszystkim... siedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Teleskop...pisz, dziękuj..nie mój problem. Masochizm normalnie ;)

 

Teraz piszesz, że nie obchodzi cię to co piszę, a wcześniej najwyraźniej ci to przeszkadzało, sam sobie zaprzeczasz.

Do tego teraz wyskakujesz z jakimś masochizmem, nie cierpię na to schorzenie, nigdy nie odczuwałem przyjemności w tym, że ktoś mi sprawa ból itp. Także nie wiem na jakiej podstawie błędnie wnioskujesz, że jestem masochistą. Może na podstawie tego, że potrafię i umiem przepraszać za swoje błędy?

Edytowane przez Teleskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszesz, że nie obchodzi cię to co piszę, a wcześniej najwyraźniej ci to przeszkadzało, sam sobie zaprzeczasz.

Do tego teraz wyskakujesz z jakimś masochizmem, nie cierpię na to schorzenie, nigdy nie odczuwałem przyjemności w tym, że ktoś mi sprawa ból itp. Także nie wiem na jakiej podstawie błędnie wnioskujesz, że jestem masochistą. Może w tym, że potrafię i umiem przepraszać za swoje błędy?

Słoń leniwie człapał do wodopoju a za nim podążały dwa różowe krokodyle.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoń leniwie człapał do wodopoju a za nim podążały dwa różowe krokodyle. :)

 

A za nimi koleś który się czepia innego użytkownika i wymyśla między innymi baje na temat tego, że ten drugi jest masochistą. :)

Edytowane przez Teleskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.