Skocz do zawartości

Czy jest możliwy astro-zlot wszystkich for?


Gość ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Karolu, widzę, że coś planujesz. :flirt:

 

Ale chcę Cię uświadomić, że pisząc o tym na tym forum i zwracając się z pytaniem tutaj akcja ta staje się akcją Astropolis.pl ... Według przyjętych tutaj standardów... A to już ma mało wspólnego przecież ze zlotem międzyforumowym.


A osobiście... Jestem rękami i nogami za taką inicjatywą. bez względu na jakim forum się ona wykluje i od kogo ona wyjdzie. A wiem, że ty potrafisz zorganizować ciekawe akcje więc o to się nie martwię. ;)

Pozdrawiam!
Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, widzę, że coś planujesz. :flirt:

 

Ale chcę Cię uświadomić, że pisząc o tym na tym forum i zwracając się z pytaniem tutaj akcja ta staje się akcją Astropolis.pl ... Według przyjętych tutaj standardów... A to już ma mało wspólnego przecież ze zlotem międzyforumowym.

 

Wybacz, nie będę zakładał osobnego forum, żeby załatwiać coś międzyforumowo (co wtedy też byłoby bez sensu bo byłoby przecież związane z międzyforumowym forum) ;)

 

Szczęśliwie nie jestem związany z żadną z grup jakoś szczególnie. Z każdym mam po drodze. Z nikim skłócony nie jestem (chyba, jeszcze). Na forach nie pisuję bo czasu brak ale szczęśliwie wszyscy mnie praktycznie znają - efekt uboczny mojej pracy.

 

Zlotu nigdy nie organizowałem ale szczerze mówiąc organizowałem inne, większe eventy. Jaki problem miałby być w czymś takim?

 

To jeszcze nie jest żadna deklaracja. Głośno myślę. Temat, tak samo jak Wam, jest bliski memu sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dodaj jeszcze jedno przyslowie, gdzie dwoch się bije, tam trzeci korzysta. Jezeli dobrze zrozumialem pomys jesiona to chodzi o to zeby nikt przy tej okazji nie lansil sie ani nie zarabial. Karolek nic nie mam do twojej pracy, ale chyba jeste tu ostatnia osoba ktora moglaby organizowac cos bez parcia na szklo i wykorzystania potem tego w tvn do promocji swojego wybujalego ego. zloty to bardzo wplywowe imprezy i jezeli ma to byc apolityczne to nikt nie moze sie pod taka impreza podpisac, ani byc jej oficjalnym organizatorem. Jestes gotowy zrobic te impreze anonimowo bez szpanowania potem w tvn, ze oto zrobiles zajebista impreze i polaczyles na wsze czasy srodowisko astronomiczne w polsce? Jezeli tak, to chyle czola, jezeli chcesz to robic pod swoim nazwiskie, to sorrryyy, ale zachowujesz sie jak hiena, ktora chce skorzystac na nieuwadze i nieroztropnosci tutejszego admina, ktory chyba ma gorsze dni, bo stracil czujnosc.

 

To jeszcze nie jest żadna deklaracja. Głośno myślę. Temat, tak samo jak Wam, jest bliski memu sercu. - badasz czy masz poklask? Proponuje troche pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, ja tylko stwierdziłem to co zostało stwierdzone w tym wątku. To nie jest moje zdanie. W dodatku napisałem to ironicznie. (BTW. Klasyczny przypadek nieporozumienia na forum wynikające z braku ograniczenia, przekazywania emocji) :P Widać tu jaki to absurd. ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dodaj jeszcze jedno przyslowie, gdzie dwoch się bije, tam trzeci korzysta. Jezeli dobrze zrozumialem pomys jesiona to chodzi o to zeby nikt przy tej okazji nie lansil sie ani nie zarabial. Karolek nic nie mam do twojej pracy, ale chyba jeste tu ostatnia osoba ktora moglaby organizowac cos bez parcia na szklo i wykorzystania potem tego w tvn do promocji swojego wybujalego ego. zloty to bardzo wplywowe imprezy i jezeli ma to byc apolityczne to nikt nie moze sie pod taka impreza podpisac, ani byc jej oficjalnym organizatorem. Jestes gotowy zrobic te impreze anonimowo bez szpanowania potem w tvn, ze oto zrobiles zajebista impreze i polaczyles na wsze czasy srodowisko astronomiczne w polsce? Jezeli tak, to chyle czola, jezeli chcesz to robic pod swoim nazwiskie, to sorrryyy, ale zachowujesz sie jak hiena, ktora chce skorzystac na nieuwadze i nieroztropnosci tutejszego admina, ktory chyba ma gorsze dni, bo stracil czujnosc.

 

To jeszcze nie jest żadna deklaracja. Głośno myślę. Temat, tak samo jak Wam, jest bliski memu sercu. - badasz czy masz poklask? Proponuje troche pokory.

 

 

Bardzo miły gościu, widzę, że dobrze czytasz moje intencje, ale powściągnij wodze fantazji i emocji, a w szczególności język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dodaj jeszcze jedno przyslowie, gdzie dwoch się bije, tam trzeci korzysta. Jezeli dobrze zrozumialem pomys jesiona to chodzi o to zeby nikt przy tej okazji nie lansil sie ani nie zarabial. Karolek nic nie mam do twojej pracy, ale chyba jeste tu ostatnia osoba ktora moglaby organizowac cos bez parcia na szklo i wykorzystania potem tego w tvn do promocji swojego wybujalego ego. zloty to bardzo wplywowe imprezy i jezeli ma to byc apolityczne to nikt nie moze sie pod taka impreza podpisac, ani byc jej oficjalnym organizatorem. Jestes gotowy zrobic te impreze anonimowo bez szpanowania potem w tvn, ze oto zrobiles zajebista impreze i polaczyles na wsze czasy srodowisko astronomiczne w polsce? Jezeli tak, to chyle czola, jezeli chcesz to robic pod swoim nazwiskie, to sorrryyy, ale zachowujesz sie jak hiena, ktora chce skorzystac na nieuwadze i nieroztropnosci tutejszego admina, ktory chyba ma gorsze dni, bo stracil czujnosc.

 

To jeszcze nie jest żadna deklaracja. Głośno myślę. Temat, tak samo jak Wam, jest bliski memu sercu. - badasz czy masz poklask? Proponuje troche pokory.

:facepalm:

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły gościu, widzę, że dobrze czytasz moje intencje, ale powściągnij wodze fantazji i emocji, a w szczególności język.

 

nie wiem czy swiadomie czy nie ale otworzyles jesionie puszczke pandory. Ktos kto pod plaszczykiem dobra spolecznosci zorganizuje taka impreze zostanie obwieszczony zbawicielem spolecznosci na najblizsze 100 lat. Zupelnie kumam po co zrobiles to zamieszanie otwierajac ta puche. Dla zdrowia spolecznosci powinno zostac bez zmian. Swiat podzielil sie bardzo rozsadnie i kazdy ma wybor gdzie chce jezdzic gdzie chce pisac i z kim sie kolegowac. Po takiej iber-super-imprezie nic juz nie bedzie takie samo a mi sie nie chce ogladac powstania kolejnego "niekomercyjnego" forum ktora po trzech miesiacach staje sie dokladnie tym samym czym inne sa od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to rozumiem, że mógłbyś zrezygnować ze swojego wiosennego zlotu i dołączyć do takiego niezależnego (nie organizowanego przez nikogo konkretnie, kto będzie czerpał potencjalne korzyści marketingowo-finansowe)? Szczerze? Nie sądzę.

 

Dziwnie odczytujesz moje intencje. :)

Z mojej strony kończę temat bo prowadzi donikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może rzucę jeszcze jedno powiedzonko: Psy szczekają, karawana jedzie dalej :)

To powinno być motto naszej społeczności. Wielu z nas ma fajne pomysł. Niestety często spotykają się one z reakcję jak ta Bardzomiłego. Często potrafią one zbombardować najlepsze idee. Nie ma co się tym przejmować, bo tacy zawsze się znajdą.

 

Nigdy nikogo nie uszczęśliwi się na siłę. Na taki zlot siłą nikt nie zaciągnąłby dwóch skłóconych gości, żeby napili się razem piwa. To niemożliwe.

Ale na szczęście jest tu olbrzymia grupa ludzi, którzy by w taką inicjatywę dali się wciągnąć. I chociażby ze względu na nich warto to zrobić. No i oczywiście, będzie też szansa pokazania się w telewizji! Nie mogę tego przegapić ;) Myślę, że zainteresowani prędzej czy później dogadają się ze sobą poza forum.

 

PS. Bardzomiły. To żenujące, że musisz zakładać sobie anonimowe konto na forum, żeby powiedzieć co myślisz o mnie albo Adamie. Niby facet, a bez jaj.

Edytowane przez Karol Wójcicki
  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co tu piszecie to żenada. I nie rozumiem jak poważni-chyba- faceci mogą takie bzdury i kretynizmy wypisywać i to jeszcze wykorzystując ( niektórzy) anonimowość i bezkarność w necie. Chamstwo i tyle. Nie chce mi się tu ani pisać ani Was czytać. Wasza dyskusja sięgnęła dna.

I żeby nie było - pozdrawiam - Maciej Kapkowski - wessel

 

PS. Jeśli ktoś uważa że napisałem nie na temat - niech poczyta ten wątek od początku.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety muszę się zgodzić z wessel'em. Bzdury. Tak sobie patrzę, jak pojawiają się kolejne strony w tym temacie. I tak od czasu do czasu gdzieś się podobny temat pojawia, kłótnia na poziomie dzieci i tyle. Co to ma wspólnego z astronomią? Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś ruch do przodu.

Ale ...

Karolu ...

Zlot to musi być zlot astromiłośników. Głównymi zaproszonymi muszą być już zarejestrowani forumowicze.

Cudów nie ma - tylko zarejestrowni ludzie tu czy tam - stanowią głowną grupę na takim zlocie.

 

W przeciwnym wypadku Twoja propozycja jest off-topem - dlatego zmodernizuj swój pomysł (bo to jednak

nie chodzi o "Dzień Astronomii dla laików" organizowany przypadkiem w nocy).

 

Niebo musi być niezłe. A oferta sensowna dla (potencjalnie) około dwustu - trzystu osób z kilku co najmniej for.

 

Albo zainicjują to po wstepnych tajnych rozmowach właściciele for (np Ignis, A.J,.J,P., i inni lub podzbiór tego zbioru)

albo grupa oddolna złożona z takich osób, że każdemu asromiłośnikowi w Polsce przynajmniej częśc tej grupki

wyda się sensowna, dorzeczna, astro-miłośnicza w dobrym stylu. Jak ktos uważa że Karol jest dobry to niech plusuje go i już!

A jak ma do dorzucenią innego kandydata (niż Karol Wójcicki) to niech poda kilka nicków z kilku for.

 

Pozdrawiam

p.s.

Liczę jednak, że jest 50% szans że właściciele for sami zbadają sprawę czy sa w stanie się dogadać i sie dogadają.

Przynajmniej dwaj. Jak się dogadają to się dowiemy.

Ciekawe, która grupa pierwsza zrodzi sensowna propozycję ogłoszoną na forach? Karola? Inna?

Czy właścicieli?

Oni na pewno mają (lub potrafią sobie utworzyć) gorące linie między sobą ;)

 

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"że każdemu astromiłośnikowi w Polsce przynajmniej część tej grupki wyda się sensowna, dorzeczna, astro-miłośnicza w dobrym stylu"

Człowieku czy ty czytasz to co piszesz? Większego debilizmu jak żyję ( a żyje dłuuugo) nie czytałem. Rozróżniaj PALANTÓW od astromiłośników bo obrażasz tych drugich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto mnie bardziej zadziwia w tym wątku, czy wasza reakcja, czy troll wrzucajacy granat. Wchodzi sobie jeden osobnik, przeprowadza typowy trollski atak i załatwia sprawę.

 

Chyba przekonaliście mnie, że każdy temat social relation to potencjalny zapalnik. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. Kolejne przysłowie :)))

 

Karol, Adamo, Ignis, Janusz_P i każdy chętny mogący coś wnieść do tej imprezy, zróbmy to wszyscy na wiosnę w Bieszczadach. I nie ma co szukać powodów, czy podejrzeń. Zróbmy to dla zabawy, a sposób i zasady wypracujemy. Poddaję się ;)

 

PS. Karol, impreza dla ludzi spoza środowiska to jest odrębny temat i nie ma go co mieszać ze środowiskami forumowymi.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wessel.

Przetłumaczę z polskiego na nasze.

Jak samopowstała grupka incjatywna bedzie składać się z 5 osob, a prawie każdemu (na związanych z nimi kilku forach)

przynajmniej 2 z tych osób się spodobają to taka grupka bedzie już miała szanse.

 

Pozdrawiam

p.s.

a i tak liczę też na tajne rozmowy właścicieli.

___________________________________________________________

wyczuwam dużą wrogość wobec mnie

- znikam z tego wątku na kilka dni co najmniej dla jego dobra.

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie czytałem ten temat,zadając sobie pytanie-kiedy zacznie się ubliżanie,a temat totalne zejdzie na psy.

Zauważyłem też,że praktycznie za każdym razem,kiedy jest jakiś zryw w konkretnym temacie i udało się dojść do kompromisu,to kilkoma postami "życzliwych " osób całość dostała po głowie.Przykre ale prawdziwe. :nottalkingtoyou:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.