Skocz do zawartości

[Prima Aprilis] Mamy nowego Admina!


Rekomendowane odpowiedzi

A faktycznie teleskop 130/650 Dobson kupowałem pod kątem jego ogromnej światłosiły żeby - jak już pojadę do Tąpadłej, nie zmarnować ciemnego nieba.

 

Dla mnie bomba tekst był "kto nie ryzykuje szampana nie pije" :)

No i to o plamie ("tradycji") co tylko my taką mamy ;)

 

Ale te uwagi co poczniłem jako niby admin to może jednak kiedyś ktoś z niektórych z nich skorzysta bo starałem się pisać je (mimo wszystko) bez siupów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka jest OK. Chodzi o wszystkie moje "pomysły" i marzenia. No nie jestem w stanie teraz sam siebie analizować i wyłyskiwać to.

Po prostu zachęcam do przeczytania moich postów i jak ktoś znajdzie w nich coś co wyda mu się ok to sobie zapewne zapamięta i wykorzysta przy okazji.

Nie mam siły wchodzić tu w poważną dyskusję bo się trochę wyczerpałem tą rolą :) Wybacz.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zostałem zapytany przez naszą forumowiczkę Agatka, który z moich pomysłów widzę jako cenny (ale byłem wtedy wieczorem zmęczony i odmówiłem odpowiedzi - jeszcze raz przepraszam) to wspomnę o jednym co zapomniałem wtedy napisać.

 

Ale najpierw powiem - bo padło to pytanie, że faktycznie, o ile jest to łatwe do wykonania, i nie stwarza problemu, to byłbym za tym żeby czasem jakiś błąd ortograficzny zniknął - niby sam naprawił się w poście - o ile któryś z moderatorów znajdzie czas - nie żeby to było obligatoryjne - bo się ludzie rozleniwią ;)

 

Zapomniałem natomiast wtedy napisać o pomyśle, żeby kolejne strony w wątkach łamały się rzadziej, na przykład co 30 lub co 45 postów.

Bo nieraz dzieje się to w gorącym momencie ciekawej, merytorycznej dyskusji i trzeba skakać po stronach :(

 

Jeśli temat ruszy tutaj i pojawi się trochę postów, to z racji, że ten wątek ma tytuł dość zabawny, sugeruję ewentualne wydzielenie go z tego wątku i nazwanie jakoś odpowiednio.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego edytowania cudzych postów, skąd ta maniera naprawiania wpisów innych, nawet jeśli dotyczy to tylko/aż błędów ortograficznych. Jestem dysortografem jakoś nikt nie narzeka na błędy które mógłbym popełniać a nie popełniam bo używam narzędzi które są już standardem, instalują się z automatu w przeglądarkach i pięknie na czerwono podkreślają każdego byka. Używany język, ortografia, interpunkcja to część kultury języka, nie poprawiasz nikogo na ulicy czemu na forum? Skąd ta chęć ratowania innych kosztem swojego ( przepraszam cudzego - adminów ) czasu.

 

Zawsze zaczyna się od dobrych chęci, poprawiania błędów później przyjdzie poprawianie myśli, opinii.....

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tomek_P
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zapomniałem natomiast wtedy napisać o pomyśle, żeby kolejne strony w wątkach łamały się rzadziej, na przykład co 30 lub co 45 postów.

Bo nieraz dzieje się to w gorącym momencie ciekawej, merytorycznej dyskusji i trzeba skakać po stronach :(

 

(...)

Tu rozwiązaniem jest zmniejszenie ilości nie metorycznych postów ze strony nadaktywnych.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ilość postów na stronę, to moim zdaniem jest optymalnie. A nawet w temacie z Jowiszem można by (o ile się da) zmniejszyć ilość postów na stronę, bo jak nieraz na jednej stronie jest kilkanaście animacji, to mi przeglądarka nie wyrabia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.