Skocz do zawartości

Miejscówka Brzeście południe od Wrocławia


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze z młodzieżą!!! :Salut:

Do 24tej powinno być całkiem nieźle, zobaczymy jeszcze, jak się zaktualizuje prognoza o 18tej.

 

Będę gotowy na 19:30 mam wolne jedno miejsce siedzące + jakiś niewielki sprzęt. O 18tej wychodzę z pracy, potem nie mam dostepu do neta, także kontakt na komórę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo, halo - czy tu wszyscy pomarli?

 

Jeśli po najciemniejszej zimie stulecia, przy życiu pozostał choć jeden wrocławski obserwator - zgłoś się!!!

 

..... cisza....... może zostałem ostatni! ........ cisza

 

ale niech to......... i tak zrobiłem dziś pierwsze astro video. Oczywiście Łysego. Zaprezentować nie mogę z powodu archaicznego ( bardzo) laptopa. Ale familia jest zachwycona . Widać jak Księżyc "ucieka z pola widzenia.

 

pozdrawiam ...............cisza ......... cisza

 

ostatni z żyjących ? :o

Dari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja też żyję. :D

A co do Łysego - podoba mi się. Na spacerach z psem wygląda to tak - piesek prowadzi, ja idę z zadartą głową i podglądam Go między gałęziami drzew. Rewelacyjny widok. Czasem 2, tzn. tramwaj "Skody" mnie rozproszy przejeżdżając. Piękny ten Łysy i jasny jak latarnia.

 

Pozdrawiam

Genia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami to już nie, chyba że ktoś będzie chciał się wybrać, ale ja się nie łapię.

Teraz jeszcze Łysy świeci, więc za miastem jest równie jasno jak w mieście.

Przez Święta mnie nie ma, a zaraz po świętach jadę w Bieszczady.

Ja więc może dopiero po zlocie po 16.04 - jak będzie pogoda i jeszcze kondycja.

Chyba że ekipa, która zostaje w Wrocu, się wybierze

Edytowane przez teha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Przepraszam was, dziewczyny!* Rzeczywiście zapomniałem, ale to przez pośpiech! :Boink: W każdym badź razie powinniśmy odpalić jakiś wypad pod koniec kwietnia...

 

PS. W długi majowy weekend jade z dziadkami na wieś 300KM od wrocka. Na wsi najbliższe miasteczko 10km. sama wieś jest oddalona od sadu o 1,5Km :D.

 

* Mogę mówić dziewczyny? Czy wolałybyście, żebym mówił panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim astro.... (stopień astro proszę dopisać samodzielnie)

 

serdeczne życzenia z okażji Świąt Wielkanocnych

 

Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia i radości

( przede wszystkim z oglądania Wrzechświata, choć nie tylko )

 

przesyła

 

Dari z Rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy zaglądają na to forum ludzie z Lubina lub okolic ? Od pewnego czasu mam wrażenie że mieszkam na astronomicznej pustyni Polski :D Chyba zmienię swoje hobby na :Beer: albo na piłkę nożną, wtedy znajdę więcej kompanów :ha: A tak na poważnie to mam nadzieje że ktoś jeszcze z moich okolic oprócz mnie interesuje się astro. Fajnie by było wybrać się na jakieś wspólne obserwy, czy tez pogadać. Bo do Wrocka mam troszkę za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.