Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o obserwacje jedynie widziałam sam sprzęt... :) tzn Pana Taurusa :) przystojny z niego gość ale wolalabym zobaczyć co on potrafi.... oto moja petycja... :) udostepnić obserwacje!!!

licze na wasze wsparcie ;)

 

Anomalia

Mam takiego samego .

Wpadnij w góry do mnie na obserwacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Henryku, ale chyba nie wyczułam intencji...

 

Ja Judaszem?... hmm... Ale wg której teorii? tym co sprzedał i zdradził? czy tym, który jako najwierniejszy uczeń wypełnił niewdzięczną misję, którą ktoś musiał wypełnić... :)

Teorii i interpretacji jest wiele a ja na sprzedaż się kategorycznie nie zgadzam. Ptaków nie należy trzymać w klatkach! nawet gdy są to tylko wrony... :)

 

Góralskie pozdrowienia znad morza dla Dariusza :) i dziękuję za zrozumienie Sumas :)

 

Geminiplus, również i ja zdziwiona jestem, że o mnie zapomniała... :)

 

Antygjon, TomekL, Hans, Zbig, Darek B, Saywiehu, Robert Bodzoń, Henryk, Geminiplus, bas.sic, - dziękuje za serdeczne przyjęcie i to, że zajrzeliście na mojego powitalnego posta :)

 

Anomalia

Edytowane przez Anomalia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle.... :) w sumie on cały czas jest przygotowany do obserwacji.. :) czyli rozłożony, czyściuchny itp....

ale :( hlip, hlip :( nigdy nie było pogody jak do niej przyjeżdżam :(

.... przecież nie zostawię tego od tak i nie powiem, że to nie jej wina.. :)

jakoś zmobilizować Ją muszę do częstszego zapraszania mnie ;)

( i przywiezienia mojej leniwej pupy ;) )

 

Poza tym to niezła wymówka na mój skandaliczny brak doświadczeń obserwatorskich ... z pokorą przyznaje się do zaniedbań w postaci jedynie jednej wizyty w planetarium (w Toruniu).

 

Anomalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybrzeżu niebo zasnute chmurami i nie ma co oglądać ...

niesprawiedliwość tego świata..

są oczy nie ma obrazu.. jest obraz nie ma oczu...

 

:(

 

- siła sióstr :)

 

" wysyłam trochę ciepła" ;)

 

Anomalia

Edytowane przez Anomalia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trudno, nie będę dokładnie tłumaczył, może Ori się domyśli co miałem na myśli ;). A jeśli nie, to pozostawię takie małe niedomówienie...

Ja bym nawet nie zajrzał do Twojego wątku (bo za dużo tych powitań i z reguły omijam) gdyby nie to ciekawe pseudo - Anomalia. Teraz widzę, że warto było ;).

 

Co do obserwacji, ja też miałem mieć Taurusa, ale Ori mnie uprzedziła :D.

 

A niebo teraz mamy czyściutkie, chyba patrzysz nie w tą stronę, albo zapomniałaś zdjąć ciemne okulary ;).

Ja wkrótce wychodzę z dwururką na obserwacje, co i Tobie polecam. Chociaż jak zauważyłem, baby nie potrafią obserwować ;P (z jednym wyjątkiem ;) ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci Anomalio tak pięknego nieba podczas pierwszej obserwacji, jak to, które miałem przed chwilą. Skusiłem się jednak na krótką sesyjkę. Księżyc, Saturn plus poszukiwania Komety Tuttle-Giacobini-Kresak, niestety bez powodzenia :(. Zmarzłem w uszy (ten wiaterek <_< ) i wróciłem. A teraz już :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że nie zabieram głosu w być może bardziej zaawansowanych tematach (jeszcze!) jednak bycie amatorem to nie grzech stąd tym większa moja radość na waszą obecność w tym Anomalicznym kąciku forum... :)

 

Na dobranoc powiem jednak :

 

Nie zakładajmy, że pytający jest głupcem tylko dlatego, że nie umie czytać w naszych myślach... Każde nawet najmniejsze słowo ma tysiące znaczeń... poznajemy je poznając człowieka od którego pochodzi... więc dajmy sobie czas i poznajmy się... nie oceniając zawczasu.

 

Z serdecznymi, pełnymi szacunku i sympatii pozdrowieniami

 

Anomalia

 

 

PS: Robercie... sprawiasz, że mój apetyt na obserwacje rośnie ;)

Edytowane przez Anomalia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anomalio,

 

dopiero teraz zobaczyłem ten wątek, z tym większym entuzjazmem witam Cię serdecznie po raz drugi :D . Bo pierwszy raz przywitałem Cię na czacie :banan::banan: .

 

Oby Ci sie udało złapać wszystkie "obiekty", które mi wciąż umykają - z różnych zresztą powodów. Będzie co oglądać :Beer:.

 

Oglądanie przez Pana Taurusa to masz już teraz jak w banku :szczerbaty:

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Radku :)

czyli moja petycja i judaszowa obecność spełnia powoli swój cel :) Nie mogę się już doczekać pierwszej obserwacji - choć przyznam, że gdy dowiedziałam się, że takie kolorowe mgławice to widać tylko na zdjęciach... a na żywo black and white... to tak smutniej trochę... jednak pewnie co własnym okiem, to własnym okiem... poza tym na początek wystarczy mi Księżyc.... liczę na to, że za jakiś czas zdam wam relacje z mojego pierwszego razu... :szczerbaty:

 

Anomalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zmienna jest ... i nigdy nie mozna jej okreslic.

Sadze, ze dostosowuje, dopasowuje sie do partnera . Tak jak w tancu.

Sadze tez, ze to nie takie proste . Chyba ze partner jest wyzej i zapewnia rozwoj , a z tym ciezko. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

Mam na imię Daniel. Mieszkam w 3mieście. Hmmm... o sobie mogę powiedzieć, ze dotychczas interesował mnie głównie sport a mianowicie windsurfing i kitesurfing, to chyba najważniejsze. Nie będę was zanudzał opowieściami z mojego życia, a z takich standardowych rzeczy mogę jeszcze napisać ze jestem 87 rocznik i w końcu nadeszła pora na oglądanie nieba, choć jestem jeszcze trochę zielony w tym temacie :szczerbaty: . Wiec mam zamiar trochę pomęczyć was pytaniami, na które nie jestem w stanie sam sobie odpowiedzieć... I liczę, że w razie potrzeby pomożecie nowemu astroamatorowi i będziecie wyrozumiali... Porostu mam nadzieje, że dużo się od was nauczę.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow i forumowiczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.