Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem na AF. Natomiast biernie uczestniczę na www.astro4u.net/yabbse. Mam prawie 13 lat(21 marca urodziny). Astronomią interesuję sie praktycznie od bobasa. Niestety nie mam własnego teleskopu, ale jestem w trakcie zbierania na Syntę 8'. Mam całkiem spore doświadczenie w obserwach ale tylko gołym okiem. Bo co zobaczę przez lornetkę 8x30? <_<

 

Jestem z Wrocławia, i słyszałem o niezłej obstawie! :Beer:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Cze Kuba :)

Znam tego gościa z A4u, a i czasem z nim gadam na gg, więc spokojnie mogę powiedzieć, że to fajny chłopak :)

 

Może uda się dokooptować go na jakieś wspólne obserwy silnej i prężnej przecież ekipie z Wrocka? Gdyby mieszkał bliżej mnie, sam bym go zaprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja po paru miesiącach "podglądania" forum, też się ujawnię i przedstawię wszystkim :).

 

Parę słów o mnie: kolejna astro-amatorka na forum (niestety z naciskiem na amatorka), rocznik '76, mieszkająca i pracująca w Krakowie...

 

Witam serdecznie wszystkich starych i nowych forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się przywitac mimo napisania wątku wtym oto dziale :szczerbaty:

 

Astronomią interesuję się od małego, niedługo(czyt.2-3 miechy) będzie synta 8'. Mam lornetę 8x30, rosyjską oczywiscie i na dodatek anty-astro B) . Jestem z wroclawia

 

PS. Mam prawie 13 lat, bo 21 marca mam urodziny :icon_rabbit:

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Na imie mam Artur. Mieszkam niedaleko W-wy. Astronomia interesuje sie ok 15 lat.

Z wyksztalcenia jestem astrofizykiem :D Jestem posiadaczem U-boota. Optycznie jest

bardzo dobry- optyka zostala sprawdzona w warszawskim PTMA przez pana Lucjana Newelskiego.

Mechanicznie troche gorzej- jest w trakcie modernizacji. Ostatnio zamontowalem wyciag 2"

Celestrona- zupelnie inaczej dziala :D Amatorsko niebo obserwuje wizualnie, czasami fotografuje.

Zawodowo zajmowalem sie gwiazdami zmiennymi. Calkiem ciekawa robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co prawda zdarzylo mi sie juz popelnic kilka postow na forum, ale chyba sie jeszcze nie przedstawialem. Astronomia interesuje sie od dobrych paru lat, jednak poki co raczej teoretycznie. Studiuje fizyke teoretyczna na pierwszym roku, poza tym mam dosc szerokie zainteresowania :) Mam nadzieje ze bede w stanie nieco aktywniej wlaczyc sie w Wasza, jak sie okazuje wcale nie tak mala spolecznosc a czesc z Was uda mi sie poznac osobiscie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D witam wszystkich. Mieszkam W Zielonce niedaleko W-wy. Warunki do obserwacji mam calkiem niezle

Prawie zawsze widac Droge Mleczna. !5 minut od domu mam dzialke do obserwacji nieba ktora kupilem

za grosze... Teren bezpieczny, zamkniety dla nieproszonych gosci. Moge tez korzystac z pobliskiego

poligonu wojskowego jesli dotane pozwolenie. Wiec nie jest zle:) Chetnych zapraszam do siebie.

Mozna mnie zastac w warszawskim PTMA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D witam wszystkich. Mieszkam W Zielonce niedaleko W-wy. ...

 

o! witam serdecznie sąsiada :Beer:

mam nadzieję, że spodoba Ci się na forum

a fachowcem

pozdrowienia

największym znawcą i miłosnikiem Ubotów jest jednak astrokosmo,

a skoro bywasz w PTMA to napewno znasz tramwajarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.