Skocz do zawartości

Czy jesteś za wejściem do UE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy pomysł z tym astronomicznym głosowaniem za wejściem do UE. Jestem niepełnoletni, więc jest to jak na razie jedyna okazja, abym mógł zagłosować

 

Pozdrowienia dla obwodowej komisji wyborczej "Astro Forum"

 

Filip Polewaczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z tym astronomicznym głosowaniem za wejściem do UE. Jestem niepełnoletni, więc jest to jak na razie jedyna okazja, abym mógł zagłosować

 

Pozdrowienia dla obwodowej komisji wyborczej "Astro Forum"

 

Filip Polewaczyk

 

I ciesz się z tego. Ja chce zagłosować , a mam ogromne wątpliwości, które pogłebiła ta natrętna kampania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze wśród kolegów pierwsze oznaki europejskiej tolerancji

panowie, odpuśćcie ! każdy głosuje jak chce, ja osobiście jestem "za" 8), ale żeby to wogóle się liczyło w efekcie końcowym, to w referendum musi wziąźć udział spora część naszych rodaków.

jako że z wyborów na wybory z frekwencją jest u nas jak z finansami ;D to również @ndrew głosując "Nie" wprowadzi nas do UE ;D ;D ;D

 

p.s. szanuję tych którzy mają własne zdanie, ale zbiera mi się na wymioty, jak słyszę "a po co ja tam" >:( , mam wtedy nieodpartą chęć odpowiedzieć, "bo sezon polowań na jelenie się zaczął" :D :D :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew jest po prostu zagożałym miłośnikiem teleskopów rosyjskiej produkcji "Tał". Może głosując na "NIE", w związku z tym liczy na jakąś zniżkę u producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz chyba rację, ale przypomnę, że ja jestem użytkownikiem (na razie szczęśliwym ) MTO, a i pracę dyplomową (21.06. obrona) piszę z tematu lotnictwa wojskowego układu warszawskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to jak sobie już powybieraliśmy, to może zostawmy bzdety (mówi to przyszły politolog ;D ) i weźmy się za coś poważnego. czy jak jest "otoczka" wokół księżyca to fotki mogą wyjść lekko nieostre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się: @ndrzej przemówił na forum :-) Musieli Cię dopiero UE poszczuć? :-)

Tak w ogóle to widzę jakąś dziwną odmianę u admina - przepuszcza polityczne wątki. Jak kiedyś zaczęliśmy o wojnie w Iraku to kasował posty. Metamorfoza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to widzę jakąś dziwną odmianę u admina - przepuszcza polityczne wątki. Jak kiedyś zaczęliśmy o wojnie w Iraku to kasował posty. Metamorfoza?

 

Może siedzi w komisji i urn pilnuje ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na TAK i mam w nosie ciszę wyborczą (a właściwie referendalną)

 

Zresztą wcale mnie nie interesuje jak kto głosuje i nikogo (oprócz babci) nie musiałem specjalnie przekonywać (a wspomnę, że z babcią się udało).

 

Ja chcę tylko FREKWENCJI.

Mam niby dopiero 19 lat, ale za cholerę nie mogę pojąć dlaczego ludzie rezygnują ze swojego prawa do głosowania, nie podoba się demokracja? To może wprowadzimy rządy silnej ręki... a moze od razu zrobimy własną unię - razem z Białorusią!!!

 

Może ktoś nie podziela mojego zdania, ale według mnie 50% frekwencji z jakiego niby się będziemy cieszyć to straszliwa klęska... jak dla mnie frekwencja nawet około 70% jest śmiesznie niska.

 

Coś podawali w telewizji jakieś 17% za sobotę... pewnie i tak większość pójdzie w niedzielę, ale coś mi się widzi, że będzie WSTYD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.