Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno będzie zaje..fajnie  :helo:  :banan:  !

 

Ale niebo to za bardzo ciemne nie będzie (bo gwiazdy będą swiecić  :ha: )

 

Pozdrawiam

 

Niestety, może się okazać bardzo ciemne, jeśli będzie zachmurzenie takie jak teraz. W Lublinie przy 100% niskoch chmur można czytać w środku nocy gazetę, takie jest light polution, w Bieszczadach - nie trafimy do schroniska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i polecam zabrać jakieś latarki bo można nie zobaczyć płotka i fiknąć kozła lub inne niespodzianki mogą nas spotkać. Najlepiej założyc na latarke jakiegoś czerwonego "Kondona" co by sobie oczków nie zaświetlić i kolegom także. Muszę zakupić takowego. Już widzę te spojrzenia gdy będę siępytać czy są czerwone. :Boink::D:szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i polecam zabrać jakieś latarki bo można nie zobaczyć płotka i fiknąć kozła lub inne niespodzianki mogą nas spotkać. Najlepiej założyc na latarke jakiegoś czerwonego "Kondona" co by sobie oczków nie zaświetlić i kolegom także. Muszę zakupić takowego. Już widzę te spojrzenia gdy będę siępytać czy są czerwone.  :Boink:  :D  :szczerbaty:

 

Polecam zakupić sobie za 12-15 zł czołówkę diodową (3-4 diody) i zamalować jej "szybkę" lakierem do paznokci na czerwono - działa wyśmienicie.

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Janusz, przestań straszyć , jadę na letnich  :angry: Hamster, jak bedziesz bił, po ciemku nie pomyl mnie z Miszą  :ha:  :ha:  :ha:

 

Ryśku, źle interpretujesz moją wypowiedż, ja nie straszę tylko przestrzegam i przypominam jak było na poprzednim zlocie w jesieni jak w nocy spadł śnieg :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tych latareczek ciemniowych...

Przypominam sobie jak w lipcu na minizlocie kometarnym, gdy już napaśliśmy ślepia, przyszła pora na pamiątkowe fotki. Usłużnie udostępniłem swoją (w końcu chudziutką) lampę SOLIGOT TF 380 i... :Boink: za chwilę można było robić opatrunki siatkówek!

 

 

Ciekawy jestem jak będzie wyglądało SŁOŃCE przez SZEŚĆDZIESIĄTKĘ! W ognisku głównym będzie można spawać?

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam, czy zmieniać na letnie czy zostawić jeszcze zimowe?

 

Zostaw zimowe bo jak mrozik złapie to będziesz jeździł jak bosymi nogami po lodzie i może się skończyć bliskim spotkaniem 3-stopnia z drzewem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zostawic opony zimowe. Mam babcie w bieszczadach w Cisnej i wiem jak dlugo trwa tam zima, w calej polsce zero sniegu a tam jeszcze sobie lezy sporo.

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

W trosce o ład i porządek na zlocie po raz pierwszy wprowadzamy obowiązkowe imienne identyfikatory. Na zlocie będzie około 100 osób i część spośród nas nie zna się osobiście. Rozwiązanie takie pozwoli w szybki sposób zidentyfikować się wzajemnie. Nasz zlot jest imprezą zamkniętą a identyfikator będzie formą akredytacji.

Posiłki będą wydawane na podstawie bloczków,

Identyfikatory oraz bloczki obiadowe otrzymacie przy rejestrowaniu się na zlocie.

Bardzo proszę o noszenie w widocznym miejscu identyfikatorów przez czas trwania zlotu.

Identyfikatory będa w następującej formie: :die:

 

:ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałem się na listę rezerwową, a jednak chciałbym  być  na tym zlocie , mam pytanie , czy jest możliwy przyjazd na zlot załatwiając nocleg we własnym zakresie. Jurek

 

JA TEZ CHCE ZAPYTAC O TO SAMO!!! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

W trosce o ład i porządek na zlocie po raz pierwszy wprowadzamy obowiązkowe imienne identyfikatory.

 

Identyfikatory będą fosforyzujące, żeby umożliwić identyfikację podczas obserwacji. :ha:

 

Rozważana jest opcja identyfikacji przez BLUE TOTH, ale to chyba na następnym zlocie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory będą fosforyzujące, żeby umożliwić identyfikację podczas obserwacji.  :ha:

 

nie tylko identyfikację - również unikniemy zderzeń bądź potknięć o leżących :ha:

 

p.s. czy pary będą badać zjawiska zakryciowe ze swoimi fosforyzującymi identyfikatorami ??:ha::ha::ha:

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.