Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

JA TEZ CHCE ZAPYTAC O TO SAMO!!!  :Beer:

 

Piszcie do Adamo, który koordynuje zlot z ramienia AF.org

 

Koszt akredytacji na zlocie z posiłkami ale bez noclegu to 105zł

Koszt akredytacji bez wyżywienia (koszulka zlotowa, ognisko z kiełbaskami, identyfikator itd) to około 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory będą fosforyzujące, żeby umożliwić identyfikację podczas obserwacji.  :ha:

 

Rozważana jest opcja identyfikacji przez BLUE TOTH, ale to chyba na następnym zlocie! :)

Dobry pomysł. :Beer:

Na razie będzie wersja IRDA więc transfer (np. płynów) będzie dość wolny.

Ale następnym razem pomyślimyo WLanie :ha:

ps. Nikt nie da sobie pomalować zębów na niebiesko. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłam być taaaaką :Cenzura: !!!!!!! Zaniechalam kontaktow z kompem przez kilka tygodni i prosze. Postanowilam, ze w tym roku zrobie cos wreszcie w kierunku astro, a tu wielka :kupa: . I to trzy dni po terminie. Ale bede sie modlic do Tych wyzej, zeby Wam snieg nie spadl. Zreszta pikus ze sniegiem, niebo wazniejsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do Adamo, który koordynuje zlot z ramienia AF.org

 

Koszt akredytacji na zlocie z posiłkami ale bez noclegu to 105zł

Koszt akredytacji bez wyżywienia (koszulka zlotowa, ognisko z  kiełbaskami, identyfikator itd) to około 50zł.

 

A ja z wiadomych względów i tak pewnie tymi obiadami się nie najem a i kiełbaska z ogniska nie dla mnie... nie wspomnę, że koszulki takiej jak dla mnie też nie ma... ale co tam będę miał identyfikator. :helo::banan::Beer::Boink:

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam, czy zmieniać na letnie czy zostawić jeszcze zimowe?

Właśnie rozmawiałem z właścicielem schroniska i zapytałem:

jak tam pokrywa śnieżna?

:lol: 150-200cm śniegu i nie ma raczej szans żeby wszystko się stopiło do zlotu.

Zapowiadają także w ten weekend opady śniegu.

Więc nie polecam jechać na letnich oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili większa część Podkarpacia zamieniła się w Pojezierze Podkarpackie. Na szczęście szczyty Bieszczadów górują ponad pojezierzem. :D

Na pewno na początku kwietnia będzie dużo H2O, tylko jeszcze nie wiadomo, czy w postaci stałej, czy płynnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z wiadomych względów i tak pewnie tymi obiadami się nie najem a i kiełbaska z ogniska nie dla mnie... nie wspomnę, że koszulki takiej jak dla mnie też nie ma... ale co tam będę miał identyfikator.

 

 

Nie marudź specjalnie dla Ciebie będzie banan zamiast kiełbaski to sobie go upieczesz w ognisku na patyku. :banan::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy już przerabiać swój U-bootowy peryskop. Przy zanurzeniu na głębokość ponad 150 cm nie będzie wystawał ponad powierzchnię!

Trzebaby chyba zrobić TELESKOPOWY (tzn. wysuwany) STATYW TELESKOPU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie banan od Ciebie to kiść poproszę.... :szczerbaty:

Banany powiadasz, banany z grila :ha::ha::ha:

 

 

Przy 150cm H2O nie muszę sie martwić o teleskop. Wystarczy mi tylko rurka do nurkowania przy obserwacjach blisko zenitu (okular pod wodą) Niżej nad horyzont i już oddycham świeżym powietrzem (stojąc w wodzie po szyję ) :zimno:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wruciłem z okolic MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO, byłem tam na nartach,panowie gdybym nie wiedział jaka jaes pora roku to obstawiał bym styczeń cała okolica tonie w śniegu. jak znam klimat górski to w cjągu dwuch tygodni snieg nie stopnieje no chyba że będzie halny, ale to nie moja specjalizacja.

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mamy kolejny ośrodek zarezerwowany w Cisnej na ilość 30 miejsc.

Wszyscy z listy rezerwowej (18 osóB) zostali przypisani do tego ośrodka oraz zostali powiadomieni e-mailem. Jeśli ktoś nie dostał informacji a był wpisany na ową liste prosze o kontakt.

Teoretycznie mamy jeszcze 12 miejsc wolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam klimat górski to w cjągu dwuch tygodni snieg nie stopnieje no chyba że będzie halny

 

Miejmy nadzieje, że halnego nie będzie, bo jak ktoś ma niezbyt sztywny moztaż to fotki mogą się nie udać (oczywiśnie jak ktoś ma zamiar focić).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że halnego nie będzie, bo jak ktoś ma niezbyt sztywny moztaż to fotki mogą się nie udać (oczywiśnie jak ktoś ma zamiar focić).

Chyba oto chodzi, żeby halny był jak najszybciej i rozgonił śnieg, a nie żeby wiało podczas zlotu, co mijało by się z celem :)

Edytowane przez Minner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wiać przed zlotem to ok.

Masz rację, tylko żeby nie wiało podczas niego.

 

pozdrówqa

i o to mi chodziło albo przed zlotem będzie halny albo 25 stopni ciepła i trzecia obcja to łopaty :Boink:

niestety jak znam życie to śnieg będzie no ale czego sie nie robi, dla tego co się lubi . zawsze można wzjąść narty i pojeździć ekstremalnie w ciągu dnia. tylko czy jest gdzie

mysle że tak czy inaczej jakie by podłoże nie było niebo będzie bezchmurne i ciemne :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.