Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych którzy się jeszcze wahają przygotowałem małą foto-relacje ze zlotu Bieszczady 2004 (kwiecień)

 

Zacznę od schroniska aby rozwiać wątpliwości osób lubiących komfort.

Schronisko jest fenomenalnym ośrodkiem (ilości gwiazdek nie podam bo każdy ma swój zasięg i widzi ich odmienną ilość )

W standarcie klima, CO (komin w centrum) itd. Ekologiczne budownictwo zapewnia doskonały kontakt z naturą oraz przestronne , jasne i dobrze wentylowane wnętrza.

 

 

schronisko.JPG

 

 

Jest również miejsce na sprzęt

 

 

sprzet.JPG

 

 

Zlot sam w sobie cechuje sie bardzo specyficzną atmosferą.

Nie ma żadnych awantur i nikt tam nie "dymi"

 

 

dym.JPG

 

 

Nie ma tez obrzucania sie błotem

 

 

bloto.JPG

 

 

Tylko grzeczne obserwacje

 

 

grzeczny.JPG

 

 

 

Są też interesujące rozmowy z ciekawymi osobowościami

 

 

dyskusje.jpg

 

 

Za dnia odbywają sie wycieczki tematyczne bo pobliskich obserwatoriów

 

 

obserwatorium.JPG

 

 

Wycieczki zagraniczne

 

 

wycieczki.jpg

 

 

Piesze wędrówki po górach

 

gory.JPG

 

 

Liczne zawody i konkursy (np. SZCZYT REFLEKSU - sam zrób sobie

zdjęcie

 

 

zawody.jpg

Edytowane przez DaVe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub wzajemne obmacywanie .... sprzętu

 

 

test.jpg

 

 

Wieczorami natomiast gdy nie ma pogody - ludzie sie zbierają przy ognisku

 

 

wieczorem.jpg

 

 

i wtedy czuć ten klimat ZLOTU

 

 

klimat.JPG

 

 

Jeśli jednak pogoda jest !!

 

 

obserwacje.jpg

 

 

Ps. Oczywistym powinno być ze nigdy nie ma fot z obserwacji bo każdy śmiałek z lampą błyskową kończy ukamionowany okularami . Z tąd się bierze ta niepoważna opinia iż na zlotach sie tylko "spożywa" ( bo tylko z imprez są zdjęcia !! )

 

 

Jeśli chodzi o to osławione smoliste niebo w Bieszczadach to wcale nie jest aż tak bosko bo świeci tam tyle tych gwiazd

 

warunki.jpg

 

 

Jeśli wbrew zdrowemu rozsądkowi zdecydowaliście się jednak do NAS dołączyć , to nie zapomnicie tych 4 dni !!!!!!

 

ekipa.jpg

 

 

Zdjęcia niecnie wykorzystałem bez wiedzy i zgody autorów (trochę moje trochę Mateusza Z , Michała W )

 

Pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a czy ktoś może wybiera się na zlot z północy Polski i ma wolne siedziene w samochodzie (od biedy bagażnik)? Chętnie bym pojechał, tylko z dojechaniem gorzej... :-/

Zapytaj Przemasa bo On też się zgłosił na zlot więc może będzie miał miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie miał nadmiar wolnego miejsca w samochodzie i w drodze na zlot znajdzie się w okolicach Tarnowa to ja aspirowałbym do ewentualnego zajęcia wolnego miejsca  :icon_wink:  :Beer:

 

To ja Cie moge z tego Tarnowa przechwycic. Daj na PW jesli aktualne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko!!

 

Co z tymi którzy przyjeżdżają w piątek po południu i będą tylko 2 noclegi z jedzonkiem.  Koszt imprezy też wyniesie ich 150 PLN ??

Niestety tak!

Wynajmujemy całe schronisko i taki jest koszt wynajęcia wszystkiego z pełnym wyżywieniem.

Po podliczeniu taka wyszła cena.

 

Pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

A co z ludźmi którzy przyjadą tylko z soboty na niedzielę :unsure: tez mają bulić pełną kasę :o

Myślę że trzeba będzie rozwiązać ten problem organizacyjny jak na innych zlotach wyceniając osobno noclegi i wyżywienia bo nie można olać ludzi którzy nas odwiedzą na jedną noc tylko dlatego że np nie dostali na piątek urlopu :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zle wiesci. Niestety bedzie to pierwszy zlot Astro-Forum beze mnie :( Stasznie nad tym ubolewam. Dalem ciala, bo zapomnialem, ze 9 kwietnia urodzila sie moja zona, tak wiec sami rozumiecie ;)

 

Wlasnie projektuje dla Was koszulki, ktore dostaniecie w Bieszczadach. Moze pokaze cos wczesniej, a moze niech zostanie to niespodzianka ;)

 

Do zobaczenia na nastepnych zlotach. Plakac mi sie chce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
Mam zle wiesci. Niestety bedzie to pierwszy zlot Astro-Forum beze mnie :( Stasznie nad tym ubolewam. Dalem ciala, bo zapomnialem, ze 9 kwietnia urodzila sie moja zona, tak wiec sami rozumiecie ;)

 

Wlasnie projektuje dla Was koszulki, ktore dostaniecie w Bieszczadach. Moze pokaze cos wczesniej, a moze niech zostanie to niespodzianka ;)

 

Do zobaczenia na nastepnych zlotach. Plakac mi sie chce :(

 

Adam , nie zartuj , a nie mozna urodziny zony przeniesc w Biesczady ? :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam , nie zartuj ,  a nie mozna urodziny zony przeniesc w Biesczady ? :Beer:

 

Zabraklo by miejsca. Impreze musze zrobic dla wielu ludzi na miejscu.

Staram sie jeszcze tak wykombinowac, zeby pojechac w czwartek, a wrocic w sobote, tak zeby przed wieczorem byc w Warszawie. Nie wiem, czy to bedzie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej

Urodziny w biesczadach , jak to jest romantycznie , pomysl o tym .

My z zone uciekli do Egyptu na je urodziny , goscie byli zaproszone tez do Egyptu, niestety nikt nie przyjehal :D ale urodziny udaly sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.