Skocz do zawartości

CZY JESZCZE MOŻESZ...


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

...ŻYĆ BEZ INTERNETU?...oczywiście! B)

Ot takie pytanie. Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do roboty (tak jest w moim przypadku) i nie ma INTERNETU? :blink: Shocked I nigdy już nie będzie! Czy dałoby się teraz bez tego żyć, pracować, i uprawiać hobby?

Sam się wystraszyłem!!! :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ŻYĆ BEZ INTERNETU?...oczywiście!  B)

Ot takie pytanie. Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do roboty (tak jest w moim przypadku) i nie ma INTERNETU?  :blink: Shocked I nigdy już nie będzie! Czy dałoby się teraz bez tego żyć, pracować, i uprawiać hobby?

Sam się wystraszyłem!!! :unsure:

 

:o:blink::szczerbaty::Boink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że jeszcze parę pokoleń wstecz ludziska nie miały nawet żarówek i dawały radę :blink: A ja teraz od paru godzin próbuję ściągnąć GuideStarCatalog do CdC i mi nie wychodzi i powoli urasta to do rangi wielkiego egzystencjalnego problemu :Boink: Ide lulu, pa wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie w zasadzie teraz jak padnie komputer, czy internet, to pracownik moze isc do domu. To chyba mowi wszystko. Gdyby teraz na swiecie wylaczyc jednym guzikiem internet to skutki bylyby nie mniejsze niz pierdykniecie asteroidy. Gospodarka cofnela by sie do czasow "kamienia lupanego".

 

Dlatego takie skuteczne sa bomby, ktore niszcza/zaklucaja prace urzadzen elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jako pierwszy postawiłem znaczek przy - "już nie mogę"...

Nawet gdyby pominąc hobby, to tak jak pisze Adam, bez netu nie wyobrażam sobie już pracy.

Wysyłam dziennie jakieś 200MB podkładow rysunkowych i innych gówien w dziesiątki miejsc, a tak musiałbym każdemu cudakowi nagrywać płytki i narażać biednych panów na rowerkach na jakieś nieszczęście... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jako pierwszy postawiłem znaczek przy - "już nie mogę"...

Nawet gdyby pominąc hobby, to tak jak pisze Adam, bez netu nie wyobrażam sobie już pracy.

Wysyłam dziennie jakieś 200MB podkładow rysunkowych i innych gówien w dziesiątki miejsc, a tak musiałbym każdemu cudakowi nagrywać płytki i narażać biednych panów na rowerkach na jakieś nieszczęście... :lol:

 

a to może i dobrze żeby ci wyłączyć internet B) to by cudaki branżyści mniej razy zmieniali projekt. Tutaj akurat jestem przeciw informatyzacji. Daje za duże możliwości. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Cudaku! :D  :Beer:

 

tak było jak pracowałem w instalacjach. A teraz pracuje przy sieciach.

 

I ZEMSTA JEST SŁODKA. Architekci składają projekty budowlane. A to ja podrzucam im co 30min nową wersję opracowania branżowego.

 

I LOVE THIS GAME :banan::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było jak pracowałem w instalacjach. A teraz pracuje przy sieciach.

 

I ZEMSTA JEST SŁODKA. Architekci składają projekty budowlane. A to ja podrzucam im co 30min nową wersję opracowania branżowego.

 

I LOVE THIS GAME :banan::Beer:

Ty Cudaku! :sterb029:

... no dobra, ale ja Ci ją odwalam bo nie mam w zwyczaju zgadzać się na czujki dymu nad tarasami i balkonami... B) co więcej każe zapisywań pliki raz w dwg, raz w dxf, raz w AutoCadzie (co to za szajs!) 14, raz w AutoSradzie 2000, włączając miliony kompilacje wymiękasz po 30min... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy też to utrudnienie wbrew pozorom.....

niby z klientami indywidualnymi banku nie mam do czynienia ale jak sobie pomysle ze jako klient mialbym z każdym przelewem chodzić do okienka to mi się włos na głowie jeży!!! internet powinien być chroniony równie mocno jak ruch drogowy !!!!!!!!!

 

najbardziej brakowyałoby mi astroforum itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, internet rozpuszcza, zwłaszcza ...architektów :szczerbaty:

 

co tam, death line, już tylko wyplotkować, ale niee :) tu może ściankę dodamy, tam tarasik "cykniemy", a to konstruktorom nagle podciąg wyrósł, instalatorom nagle jakiegoś pionu brak, to co? szybka poprawka, no i dalej w świat, a głupi kosztorysant, po raz dziesiąty ssa mailem i obrabia ten sam temat, :Boink: byle tylko zdążyć do rana

pozdrowienia

sumas-głupi kosztorysant, oj głupi :) ale żyć bez inetu, to już nie da rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoSrada nie lubimy! :Beer:

 

to jedyna aplikacja jaka znam, która nie panuje nad zapisem własnych plików. :Boink:

 

totalna paranoja! co jakiś czas nieprawidłowe bloki, konieczność recoverowania a jak już AłtoKład nie jest wogóle w stanie otworzyć przez siebie zapisanego pliku to..... ide do drogowców. oni to otwierają w MicroStacji Bentleya, naprawiają i zapisują w DWG. :buahaha: tak ratuje się pliki AłtoDesku :buahaha:

 

I ZA TAKIE DZIADOSTWO TRZEBA PŁACIĆ 25tyś PLN !!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyna aplikacja jaka znam, która nie panuje nad zapisem własnych plików.  :Boink:

 

totalna paranoja! co jakiś czas nieprawidłowe bloki, konieczność recoverowania a jak już AłtoKład nie jest wogóle w stanie otworzyć przez siebie zapisanego pliku to..... ide do drogowców. oni to otwierają w MicroStacji Bentleya, naprawiają i zapisują w DWG.  :buahaha: tak ratuje się pliki AłtoDesku  :buahaha:

 

I ZA TAKIE DZIADOSTWO TRZEBA PŁACIĆ 25tyś PLN !!!!!!!!!!!!!!!

My pracujemy na ARCHICADZIE - nie jest to idealne narzędzie ale lepszego nie ma... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.