Skocz do zawartości

Miyauchi BJ 100


Jaro666

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję lornetę dla pasjonata japońskiej optyki. Lornetka z montażem oraz trzema parami dedykowanych okularów. Więcej informacji oraz foto podaję na priv. Gdyby komuś zależało na kupnie sprzętu wraz z odpowiednim statywem, mogę takowy zaproponować za dodatkową opłatą. Ze względu na wagę oraz delikatność odbiór osobisty w Katowicach. 

Proszę o kontakt osoby zainteresowane kupnem, cena 5 koła. 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To pełne oznaczenie BJ-100 , pytam gdyż są różne wersje tej Lornety IC , IB , itp.Mało informacji podajesz w ogłoszeniu , nie wiadomo czy to Lorneta kątowa 45* czy 90*?

Najlepiej może wklej link do konkretnego modelu tej Lornety , produktu.

Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 21:38, Jaro666 napisał:

Więcej informacji oraz foto podaję na priv

 

10 godzin temu, Edgens napisał:

Oczywiście , ale są to podstawowe informacje , które moim zdaniem warto aby były napisane w ofercie sprzedaży.

 

Przypominam Regulamin Giełdy, punkt d) Ogłoszenie powinno zawierać wyczerpujący opis sprzedawanej rzeczy

 

Wydaje się, że słowo "wyczerpujący" jest tu użyte w znaczeniu "dostarczający wszystkich lub bardzo szczegółowych informacji".

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale fotki mógłbyś zapodać :flirt:. Nawet takie z telefonu. Byłoby pewnie łatwiej. 

Bo to trochę jak kupowanie kota w worku... 

 

No ale skoro chcesz za lornetkę 5 koła to biorę - proszę: ooooo | OOOOO | 00000.

Tylko wybierz jedną wersję, reszta pozostanie moja :ph34r: :heehee:

  • Lubię 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kjacek napisał:

No ale fotki mógłbyś zapodać :flirt:. Nawet takie z telefonu. Byłoby pewnie łatwiej. 

Bo to trochę jak kupowanie kota w worku... 

 

No ale skoro chcesz za lornetkę 5 koła to biorę - proszę: ooooo | OOOOO | 00000.

Tylko wybierz jedną wersję, reszta pozostanie moja :ph34r: :heehee:

Sądząc po montażu, to pewnie lorneta, która należała do Pawła Trybusa:

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marcin_G napisał:

Jej klonem jest identycznie wyglądający Omegon

jesteś pewien? lornety Omegon obsługują okulary 1,25 cala, miałem odpowiednika -Helios Quantum (niegdyś należała do ś.p. Janusza Płeszki), jest jeszcze Apogee i kilka innych. Wydają się większe od tej sprzedawanej

20200411_174856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin_G napisał:

To ciekawe, co piszesz, jakieś 3 lata temu kolimowałem Heliosa "popłeszkowego", wówczas w posiadaniu Mirka z Krakowa....

Miyauchi nie jest na 1.25"?

Nie, stąd też pewnie było ją poprzedniemu właścicielowi tak ciężko sprzedać.

Edytowane przez peter5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to moja lorneta. Kupiłem ją w marcu 2013 roku i intensywnie używałem aż do czerwca 2020, czyli ponad 7 lat.

Dziwne, że teraz tak szybko zmienia właścicieli. 

Edytowane przez Szarlej
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szarlej napisał:

Tak, to moja lorneta. Kupiłem ją w marcu 2013 roku i intensywnie używałem aż do czerwca 2020, czyli ponad 7 lat.

Dziwne, że teraz tak szybko zmienia właścicieli. 

Jeżeli miałeś wtedy nick Paweł Trybus, to wszystko się zgadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat aktualny.
osoba która zdecyduje się na zakup otrzyma dodatkowo komplet szklanych filtrów słonecznych firmy Thousand Oaks. Gwiazda prezentuje się znakomicie w ciemno pomarańczowym kolorze, pięknie wyciągają plamy. Można o tym poczytać w linku powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.