Skocz do zawartości
  • 0

Zasilacz do ZWO ASI 294 Pro


dobrychemik

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

https://botland.com.pl/zasilacze-dogniazdkowe/17086-zasilacz-impulsowy-sagemcom-12v38a-wtyk-dc-5525mm-z-przewodem.html

Powinien pasować. Napewno nie wydałbym 200 PLN na zasilacz. Nie zasilasz elektroniki, a jedynie chłodzenie. 

 

Cały układ sensora kamery zasilany jest z USB. Dodatkowe zasilanie wymagane jest do obsługi ogniwa peltiera i wentylatora. 

 

 

Edytowane przez bacHor
Zmieszani panowie :)
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stwierdziłem, że chyba najsensowniej byłoby zdobyć jakiś jeden uniwersalny zasilacz, który obsłuży od razu kilka sprzętów. Czy istnieje coś takiego, co by mi zasiliło jednocześnie:

- HEQ5 (12V)

- ASI294MC (12V)

- DreamFocuser (12V)

- 3 porty USB (2 grzałki i rezerwa)

 

Czy też pozostaje mi zamówić coś takiego u jakiegoś majsterkowicza?

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, dobrychemik napisał:

Stwierdziłem, że chyba najsensowniej byłoby zdobyć jakiś jeden uniwersalny zasilacz, który obsłuży od razu kilka sprzętów. Czy istnieje coś takiego, co by mi zasiliło jednocześnie:

- HEQ5 (12V)

- ASI294MC (12V)

- DreamFocuser (12V)

- 3 porty USB (2 grzałki i rezerwa)

 

Czy też pozostaje mi zamówić coś takiego u jakiegoś majsterkowicza?

Licząc na szybko powinien wystarczyć standardowy zasilacz 5A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko chodzi mi o to, żeby jeszcze fizycznie miał odpowiednią ilość kabli/gniazd. Gotowe rozwiązanie, bez zabawy z lutownicą.

 

Zasilacz XBox + Astrolink to nadmiarowe i zbyt drogie rozwiązanie. Chodzi mi o samo zasilanie, bo oprócz tego mam jeszcze laptopa do zarządzania sesją.

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, MateuszW napisał:

Licząc na szybko powinien wystarczyć standardowy zasilacz 5A.

5A to tak na styk. No może z niewielkim zapasem.

4 minuty temu, dobrychemik napisał:

Tylko chodzi mi o to, żeby jeszcze fizycznie miał odpowiednią ilość kabli/gniazd. Gotowe rozwiązanie, bez zabawy z lutownicą.

O takiego gotowca może być trudno. Jolo chyba robi kable na zamówienie pod klienta.

https://shop.astrojolo.com/wypozyczalnia/astrolink-4-mini-s/

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odkąd kupiłem astrolinka i tak jak Piotr wyżej pisze, Jolo dorobił mi do tego kable o długości jakiej chciałem - życie stało się prostsze. Nie mówiąc o redukcji dobrych kilku metrów kabli, plątaniny, kilku wtyczek i oczywiście mniej kg na setupie. Zdecydowanie polecam :)

 

Ps. Nie wiem tylko co na to Twój szlaban :laughbounce2:

 

Edytowane przez Maetrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.