Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Żona podchodzi do siedzącego na kanapie męża, podaje mu schłodzone piwko i pełnym pokory głosem pyta:

- Kochanie, nie będziesz się złościć ?

- O co chodzi ?

- Urwałam lusterko przy samochodzie.

- Jak to urwałaś lusterko ? W jaki sposób do cholery ?

- No. . . dachowałam.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch idzie do kiosku w Soczi.
- Poproszę gazetę.
- Dwa złote.
- Justyna! Pożycz swojego.

 

Sopot. Do wysokiego urzędnika miejskiego zwraca się deweloper:
- Mam mercedesa, S-klasa. Chciałbym go panu podarować.
- No co pan?! Nie możemy przyjmować tak drogich prezentów!
- Mogę go więc panu sprzedać za 500 złotych.
- OK. To poproszę dwa.

 

Jeśli zgubiłeś się nocą w ciemnym lesie spójrz na gwiazdę polarną i zobacz jaka jest malutka w porównaniu z ogromem Twojego problemu.

 

Odessa. Rynek Starozakonny. Facet podchodzi do stoiska z papużkami falistymi:
- A te papużki świergocą i gadają?
- Pan mi pytanie i ja panu pytanie... Jest pan żonaty?
- Tak.
- I co, mało panu?

 


Rozmowa kwalifikacyjna.
- Proszę powiedzieć coś o sobie.
- Jestem typem człowieka, który zawsze widzi szklankę w połowie pełną.
- Optymista?
- Alkoholik.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch idzie do kiosku w Soczi.

- Poproszę gazetę.

- Dwa złote.

- Justyna! Pożycz swojego.

 

szybko stracił aktualność :P

 

 

Jeśli zgubiłeś się nocą w ciemnym lesie spójrz na gwiazdę polarną i zobacz jaka jest malutka w porównaniu z ogromem Twojego problemu.

 

 

aż się prosi o tuning :flirt:

 

Jeżeli masz problem z ustawieniem montażu na biegun to spójrz na gwiazdę polarną i... zobacz jaka jest malutka w porównaniu z ogromem twojego problemu :D

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że socjalizm bliżej piekła.

Nie damy Tobie zarobić, ale damy Ci zasiłek. Nie możesz poczuć się ważny ani silny, bo wtedy Oświeceni znajdą się w czarnej p....ie.

Jesteś niewolnikiem, zapamiętaj to dokładnie. Wolność nie istnieje. Istnieje tylko Twoja satysfakcja z życia. Seks, prochy i propaganda!

Uaaa! :kupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Approx 25, dnia 20 lis 2013 - 20:47, napisał:

"Witam,

Na forum jestem zarejestrowany od kwietnia, bo chciałem ściągnąć jakąś mapkę. Czytam Wasze posty i chciałbym się przywitać.

Mam nadzieję, że od czasu do czasu napiszę posta, który wniesie coś pozytywnego do ogromu zawartej tu wiedzy.

..."
Tylko, że socjalizm bliżej piekła.

Nie damy Tobie zarobić, ale damy Ci zasiłek. Nie możesz poczuć się ważny ani silny, bo wtedy Oświeceni znajdą się w czarnej p....ie.

Jesteś niewolnikiem, zapamiętaj to dokładnie. Wolność nie istnieje. Istnieje tylko Twoja satysfakcja z życia. Seks, prochy i propaganda!

Uaaa! :kupa:

 

Cieszymy się, że wniosłeś coś pozytywnego.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że wniosłeś coś pozytywnego.

 

Tak oto powstał nowy dowcip. :icon_cool:

 

Moja wypowiedź odnosi się do konkretnego ustroju politycznego, który wywodzi się od komunizmu. Bardziej odniosłem się do samego komunizmu. Nie wyraziłem mojego ogólnego światopoglądu.

Sam dziwię się temu, co napisałem. Czegoś tam brakuje, miało być ironicznie. Nie chciałem wprowadzać fermentu na forum.

 

Janko, najlepsze są żarty, które wymyślamy sami. Ja też wolę dorzucić coś od siebie zamiast powtarzać zasłyszane kawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki, ależ jest. Wtajemniczeni śmieją się z dwóch aspektów dowcipu, niewtajemniczeni z jednego.

 

i jeszcze zabawa w odnajdywanie kolejnych niezależnych od siebie przejawów niepoprawności (znalazłem 4, jest więcej?).

 

więc można powiedziec że genialna i pouczająca reklama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj starzy przyjaciele spotykają się po długim czasie.
- Co słychać? - pyta pierwszy.
- A, nic dobrego - odpowiada drugi - Cierpię na moczenie nocne i nie wiem, co z tym zrobić.
- Wiesz co, tu niedaleko mieszka dobry psychoterapeuta. Spróbuj, może on znajdzie sposób.
Przyjaciele spotykają się po kilku miesiącach.
- No i co, byłeś u tego psychoterapeuty?
- Byłem i jestem Ci bardzo wdzięczny.
- Już się nie moczysz?
- Moczę, ale teraz jestem z tego dumny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia opowiadana jako prawdziwa, choć za jej prawdziwość nie ręczę :whistling:

Pewien profesor znany był z tego, ze nie wylewał za kołnierz. Gdy nadeszła sesja, pewien student, realistycznie oceniający swoje szanse, przyszedł do niego na egzamin z torbą. Kładzie indeks na biurku, otwiera torbę, wyjmuje trzy flaszki i mówi: panie profesorze - trzy za trzy!

Profesor nic nie odpowiada, bierze indeks, wpisuje ocenę, zgarnia dwie flaszki do szuflady i mówi: dwa za dwa!

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn, ojciec oraz dziadek "sprzeczają się", który z nich miał cięższe przeżycia. Pierwszy wypowiada się syn.

- Ja, jak byłem w wojsku, to miałem taką falę. . .

- Synku drogi - ojciec nawet nie dał synowi dokończyć wypowiedzi - co ty możesz powiedzieć o wojsku ? Ja byłem trzy lata w marynarce. Na pierwszej przepustce byłem po dwunastu miesiącach. . .

- Dzieci kochane - dziadek przerywa w pół zdaniu własnemu synowi - Co wy możecie powiedzieć o życiu, gdybyście sobie sprawę zdawali; jak mi dzisiaj rano fajnie kupka poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.