Skocz do zawartości

Z jaką prędkością łączysz się z Internetem?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Do użytkowników Neostrady: często wam wywala połączenie od tak sobie? Gaśnie lapka przy modemie i trzeba sie za chwilke polaczyc. Mieszkam na totalnym zadupiu i jak juz cudem mi podlaczyli ta neostrade to teraz mi przerywa tak raz dziennie.

Sorki za zmianę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche OT: http://www.neozdrada.pl

 

Do użytkowników Neostrady: często wam wywala połączenie od tak sobie? Gaśnie lapka przy modemie i trzeba sie za chwilke polaczyc. Mieszkam na totalnym zadupiu i jak juz cudem mi podlaczyli ta neostrade to teraz mi przerywa tak raz dziennie.
alt.pl.neostrada... Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozumiem złość w tak rozpaczliwej sytuacji ale czy tam na tej wsi nie ma konkurencji dla TPSA?

Jeśli nie to może jest jakaś przyczyna? Np. taka, że operatorowi się nie opłaca inwestować na terenach mało zaludnionych w momencie kiedy jest tylu chętnych na usługę w miastach gdzie inwestycje idą szybciej i taniej...? Nie oszukujmy się. Są miejsca, w których taka inwestycja zwraca się w rok ale są i takie gdzie i po 20 latach się nie zwróci. Ekonomia jest bezlitosna i rządzi się jednym prawem - ZYSK!

 

TPSA była firmą państwową. Teraz jest firmą francuską i jest nastawiona na zyski jak każda inna firma. Wciąż w naszej świadomości tkwi coś takiego, że TPSA ma obowiązek instalacji czegokolwiek ale nikt takich oczekiwań nie ma w stosunku do innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lacze 256kbps z sieci LAN na osiedlu. Jest paru dostawcow TP, Netia, jakies dwie prywatne sieci, a takze siec kablowa UPC ktora wprowadza lacze 12Mb/s za 249zl za miesiac bez limitow :P Coraz lepiej jest w kraju, ale fakt faktem tylko w duzych miastach, bo w malych miasteczkach jest nie ciekawie, ale to sie zmieni tylko trzeba czekac cierpliwie :)

 

Tak btw to od roku 1995 do 2000 mialem modem i te kosmiczne rachunki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
adam trzeba dodać też że część ma sieć osiedlowa i niby maja tam 1024kb/s ale podzielne na 20-40 osób i tylko najlepsze kompy ciagna a reszta ciagnie jak by miała modem :D

 

 

ja mam tzw osiedlową i sam rozsyłam 1024kbps na dwa kompy:) a jak chce to wyłączam ich :) hi hi , :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo 512... Ostatnimi czasy chodzi mi po prostu skandalicznie, o ile np. jeszcze niedawno filmiki na Youtube chodziły w godzinach internetoweg szczytu bez żadnych bufferingów to teraz można o tym zapomnieć :blink: Ludze, ja nie wiem czy dożyję rozwiązania firm takich jak tepsa które złodziejstwo mają we krwi <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo 512... Ostatnimi czasy chodzi mi po prostu skandalicznie, o ile np. jeszcze niedawno filmiki na Youtube chodziły w godzinach internetoweg szczytu bez żadnych bufferingów to teraz można o tym zapomnieć :blink: Ludze, ja nie wiem czy dożyję rozwiązania firm takich jak tepsa które złodziejstwo mają we krwi <_<

 

No ja mam całkowicie odrębne zdanie na temat Neostrady xD

Mi 512 śmiga az miło :)

Średnio prędkość ściagania jest pwyżej 62 KB/s

 

P.S. Mi zawsze troche buforowało na YouTubue ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam całkowicie odrębne zdanie na temat Neostrady xD

Mi 512 śmiga az miło :)

Średnio prędkość ściagania jest pwyżej 62 KB/s

 

P.S. Mi zawsze troche buforowało na YouTubue ......

Przed chwilą sprawdziłem prędkość na DSL.cz... Jest godzina 20:30 a mam 153,29 kbit/s :huh: Toż to rozbój w biały dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

127356766.png

 

jak na popołudnie to niezły wynik na tym pomiarze mam

 

coś te pomiary oszukują bo na www.speedtest.pl mam 660 kb/s

 

a na dsl.cz wynik porównywalny z speedtest.net czyli ok 1000kb/s

 

a na numion.com znowu 610 kb/s

Edytowane przez Dziku256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.