Skocz do zawartości

Montaz harmoniczny.


Marvaz

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Krzysztof z Bagien napisał(a):

Przede wszystkim to ja bym do wizuala używał montażu w trybie azymutalnym (i nie przejmował się w związku z tym ustawieniem na biegun, tylko wypoziomowaniem), ale ja truskawki cukrem...

Na 3 gwiazdy ustawić go pod visual raczej nie powinno być problemu, zwłaszcza jak jest jakiś szukacz do tego ;)

Edytowane przez GroundhoppingWLKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lukacz napisał(a):

Niedrogo i pozostawia pole manewru dla ATMowców w kwestii nośności :szczerbaty:

bezmłotka.JPG

 

ale młotek jest w komplecie

w razie czego można coś wyklepać ... a nawet wklepać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 20:52, Marcin_G napisał(a):

Kusi, ale nie widać żadnych jego testów, i nie wiem czy jestem ślepy czy co ale nie widzę czy działa z asiair, ale tak to fizycznie całkiem ciekawie wygląda, co do umi17 na lokalnym niemieckim ebay’u gość miał na sprzedaż nówkę sztukę, pisał „sprzedaje z powodu braku pogody” około pół roku go miał gdzie przez ten czas miał możliwość przetestowania (był z moich okolic) więc teraz pytanie, dopłacać do pewnego am3/am5 czy oszczędzać i kupić „bubel” a kto wie może ten „bubel” będzie dużo lepszy od am3/am5 choć to półka bardziej am5, wiem że bez sensu napisałem, proszę wybaczyć 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2024 o 11:23, ElwiSSS napisał(a):

Kusi, ale nie widać żadnych jego testów, i nie wiem czy jestem ślepy czy co ale nie widzę czy działa z asiair, ale tak to fizycznie całkiem ciekawie wygląda, co do umi17 na lokalnym niemieckim ebay’u gość miał na sprzedaż nówkę sztukę, pisał „sprzedaje z powodu braku pogody” około pół roku go miał gdzie przez ten czas miał możliwość przetestowania (był z moich okolic) więc teraz pytanie, dopłacać do pewnego am3/am5 czy oszczędzać i kupić „bubel” a kto wie może ten „bubel” będzie dużo lepszy od am3/am5 choć to półka bardziej am5, wiem że bez sensu napisałem, proszę wybaczyć 😅

https://a.aliexpress.com/_EzYESGl Opis owej głowicy został zaktualizowany, nie znam się, ale okiem laika to dość zacnie ( chyba przesadziłem z tym „zacnie ) to wygląda, szczerze, chętnie wyłożyłbym na to kasę gdybym sprzedał swojego cem25p, wtedy byśmy wiedzieli czy jest to głowica warta uwagi czy też nie ale nie na zdjęciach a fizycznie.

Edytowane przez ElwiSSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moj wczoraj właśnie się s..... zepsuł! Zakupuiony w styczniu 2023. Od listopada do dzisiaj tylko dwie sesje, wcześniej sporadycznie praca, życie i pogoda pozwalała- szacuje,że nie więcej niż 20 sesji (łącznie z testami i innymi pierdołami). Jak działał to super, super mobilny i w ogole BYŁEM😡 bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.