Skocz do zawartości

Pokaż gdzie mieszkasz Mapa Astroforumowiczów


Hamster

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu gdzieś na astro4u była mapa Polski gdzie forumowicze mogli zaznaczyć na mapie swoje miejsce zamieszkania. Dzięki temu nowym forumowiczom łatwiej było odszukać jakąś blisko mieszkającą osobę i wyciągnąć ją na wspólne obserwacje i inne... :Beer: Zresztą miło jest zobaczyć gdzie kto mieszka, jak wygląda i ile nas już jest!

Teraz google umożliwiło to samo wszystkim, którzy tworzą jakieś grupy a nazywa się toto "Frappr!" - zakres globalny.

W związku z powyższym pozwoliłem sobie założyć grupę dla naszego Astroforum - Astroforum - Frappr!

Dodatkowo można zamieścić tam swoje foto a po zarejestrowaniu konta e-mail można wysyłac do siebie wiadomości.

 

Jeżeli znajdziecie chwilkę to serdecznie zapraszam do dopisywania się do naszej grupy!!

 

P.S.

 

Przepraszam Radę że pozwoliłem sobie założyć to konto na nazwę Astroforum, jeżeli Rada chce to mogę udostępnić hasło do konta celem np. zamieszczenia avatara forum, zdjęć i innych które będą dostępne w katalogu publicznym.

Jeżeli można to proponowałbym wrzucić info w jakieś widoczne miejsce na stronie astroforum.

mapa.jpg

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje wady. Nie widze mozliwosci zejscia ponizej miasta powiatowego... (np. wprowadzajac dl. i szer. geo.)

 

Pozdrawiam.

 

Można wskazać położenie prezyzyjnie. Na początku podajemy najbliższe większe miasto.

Potem trzeba założyć konto (z podaniem e-maila i hasła) i wtedy w edycji tego konta wskazać dokładnie na mapie swoje położenie.

Robimy to oczywiście na mapie satelitarnej. Można oczywiście również skorygować położenie w swojej miejscowości. Ja wskazałem nawet budynek, w którym mieszkam. I działa to bez problemów.

Oczywiście założenie konta rozwiązuje sprawę jego edycji (zdjęcie, komentarze itp) i ewentualnego skasowania.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@#$%^&*

 

A jak skasowac jesli blednie sie zaznaczylo???

 

Normalnie. Wchodzisz w "My places" następnie Modyfikujesz "update location", klikasz na "Not in the US" i wpisujesz nazwę miasta bez polskich liter. Jeżeli nie ma twojej miejscowości na liście można na mapce poniżej przesunąć marker myszką.

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.