Skocz do zawartości

Pokaż gdzie mieszkasz Mapa Astroforumowiczów


Hamster

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma co wydziwiać. Wystarczy, że się umówimy, że zloty to będą "nowi użytkownicy" zakładani przez inicjatorów i że ich nazwa będzie się rozpoczynać tak samo, np. "Zlot ..." Wtedy bez trudu odnajdziemy aktualne zloty na liście porządkowanej alfabetycznie. Taki użytkownik "Zlot..." miałby własną galerię, do której oczywiście zdjęcia wrzucałby jego ojciec-założyciel. I po sprawie.

Albo dla klarowności można założyć zupełnie nową "grupę" pt. Astro-zloty i tam dodawać na powyższych zasadach tylko miejsca spotkań, obserwacji i zlotów astronomicznych.

Wydaje mi się, że wrzucenie tego między ludzi będzie lepszym pomysłem niż zakładanie nowej grupy. A pomysł ze zdjęciami jak najbardziej odpowiedni. Może odpowiednim sposobem byłoby wyznaczenie (konkurs ochotników ?) opowiedniej osoby.

 

Oczywiście to luźny pomysł ;-)

Edytowane przez Dygi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo Panowie i Panie! Oj słabo! Zobaczcie ile jest zarejestrowanych osób na forum a ile się dopiero dodało do mapy forumowiczów. Wstyd! Jak nie przekroczymy 100 do Nowego Roku to się chyba pochlastam :Boink:

Uratowaliśmy ci życie, dziś rano jest 102 astroforumo - frapprowiczów. :helo:

Ale nikogo z Bydgoszczy? Z Włocławka? Z Inowrocławia tylko dlatego jest ktoś, bo moich Komaszyc nie ma na mapach :szczerbaty: Ludzie, są ferie macie czas, zalogujcie się.

Będę próbował dodać do swojego znacznika fotkę i mail, ale czy to znaczy, że pojawi się drugi użytkownik? Jakoś tak wyszło, że mój znaczek nie jest zbyt kompletny. Miał ktoś juz tak?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiele więcej byłoby znaczków na mapie, ale są pewne trudności natury technicznej nie każdy jest biegły w informatyce.

Mam propozycję: może ktoś krok po kroku opisać całą procedurę?

Przyznam się, moje dwie próby wyszły z wynikiem negatywnym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiele więcej byłoby znaczków na mapie, ale są pewne trudności natury technicznej nie każdy jest biegły w informatyce.

Proszę nie mylić informatyki z obsługą formularzy na stronach www - informatyka to baaaaaardzo szerokie pojęcie - obsługa programów i komputera to umiejętność. Jeżeli ktoś pisze w Wordzie to niekoniecznie musi byc informatykiem :D Poza tym informatyk wcale nie musi posiadać umiejętności pisania w Wordzie - sorry za przynudzanie (ale to z braku pogody)

 

Dobra za godz. wrzucę FAQ

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.