Skocz do zawartości

Problem natury uczuciowo-finansowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem. Zbliżają sie urodzinki mojej dziołchy i musze jej coś kupić i tu pojawia sie problem: Nie wiem co mogę jej kupić! :rolleyes:

No a w związku z tym wpadłem na pomysł że może astrobrać pomoże? :szczerbaty:

 

Napisze na początku że dziewczyna zastrzegła że nie chce perfum, sukienek ,książek, płyt ani dużej ilości kwiatów.

 

A do tego mój fundusz to ok 100zł wiec ferrari odpada.

Może miał by ktoś jakiś pomysł ? :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem. Zbliżają sie urodzinki mojej dziołchy i musze jej coś kupić i tu pojawia sie problem: Nie wiem co mogę jej kupić! :rolleyes:

No a w związku z tym wpadłem na pomysł że może astrobrać pomoże? :szczerbaty:

 

Napisze na początku że dziewczyna zastrzegła że nie chce perfum, sukienek ,książek, płyt ani dużej ilości kwiatów.

 

A do tego mój fundusz to ok 100zł wiec ferrari odpada.

Może miał by ktoś jakiś pomysł ? :Beer:

Gdybyś CHCIAŁ jej coś kupić, to wiedziłbyś co to ma być, ale że MUSISZ, no to masz problem. B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...zaproś ją na kolacje którą ...sam przyrządzisz :szczerbaty: kup jakieś winko,zrób sałatke,świeczki,nastrojową muzykę,itd.Myślę że to bedzie cos co jej sie spodoba.Chociaż domyślam się że może byc problem z gotowaniem więc zawsze możesz kupić cos "prawie" gotowego a tylko przyrządzisz nieco :Beer:

One kochają czuć sie wyjatkowo.Jak coś takiego zmotasz to pewnie tak sie poczuje,wiedząc że gotowałeś własnie dla niej...kupić drobiazg każdy przecież może :rolleyes:

pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kupisz telepa .... albo lepiej czesci do telepa :) bedziesz dawal jej po czesci na jakas okazje. To moze potrwac ile zechcesz :D . A tak serio to moze wiersz napiszesz, najlepiej bialy bo rymowane sa troszke malo romantyczne. Na takim fajnym opalonym papierze, ladnie pisane( najlepiej wlasna krwia), i zapieczetowane ..... No chyba romantyczniej juz sie nie da :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kupisz telepa .... albo lepiej czesci do telepa :) bedziesz dawal jej po czesci na jakas okazje. To moze potrwac ile zechcesz :D . A tak serio to moze wiersz napiszesz, najlepiej bialy bo rymowane sa troszke malo romantyczne. Na takim fajnym opalonym papierze, ladnie pisane( najlepiej wlasna krwia), i zapieczetowane ..... No chyba romantyczniej juz sie nie da :Beer:

 

ale jesli sie na krew zdecydujesz to pamietaj aby dolaczyc do owego wyznania wynik badan krwi - tak na wszelki wypadek :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponunej coś "z branży" optycznej:). Skoro Twoja kobieta wie, ze interesujesz sie astronomią i przyrządami optycznymi, to kup jej coś z tym powiązanego. Znalazłem takie coś, oczywiście na allegro, bo gdzie indziej :D Fajny ma wygląd zewnętrzny :lol:

 

http://www.allegro.pl/item145678650_kalejd...na_robota_.html

 

Jak będziesz go jej wręczał, to powiedz jakąś historyjkę romantyczną, np. że w średniowieczu przez kalejdoskop patrzyło się w celu zobaczenia swojej przyszłości, blablabla......., itp, itd(w sumie nie ma wiekszego znaczenia co powiesz, byleby cos powiedzial). Może to być historia wymyslona, bo przeciez ten wynalazek powstał w XXw. hehe. :D A jak bedziesz przez niego patrzeć razem z nią, to będziesz mowił jakie obiekty astronomiczne obrazy w kalejdoskopie Ci przypominają. Mówie Ci stary, extra prezent, i jak dobrze wszystko zrobisz, to naprawdę sie ucieszy!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrob suflet. To naprawde smaczne i efektowne danie .... naprawde proste w przygotowaniu ... skoro ma 17 to nie bedziemy do tego podawali wina ale suflet z akcentem miety i do tego herbata mietowa ... to naprawde uczta dla podniebienia :) Jesli nie suflet to moze omlet .... mam na niego fajny przepis ... ( co prawda szanse na to , ze opadnie to 99% to klapniety tez dobry). Polecam kolacje !!! Udowodnisz jej , ze potrafisz gotowac ( nawet jesli nie potrafisz ) :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolacje !!! Udowodnisz jej , ze potrafisz gotowac ( nawet jesli nie potrafisz ) :Beer:

ja tez polecam,a jak nie przyrzadzisz czegoś sam to zawsze mozesz kupić coś prawie na gotowe i wtedy podgrzać :szczerbaty: do tego od siebie mozesz napisać wiersz o miłości i bedzie niesamowiecie romantycznie :Beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.