Skocz do zawartości

Naglery w dół o 13%


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuje właśnie trwa za oceanem promaocja na Naglery, cena powędrowała o 13% w dół. Koszt najtańszego naglera teraz kształtuje się w granicach 250$. Kurs dolara też nam dopisuje :Beer::Beer: .

 

Może jakieś wspólne zamówienie na to szkło?. Chętnie uzupełniłbym swoje braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje właśnie trwa za oceanem promaocja na Naglery, cena powędrowała o 13% w dół. Koszt najtańszego naglera teraz kształtuje się w granicach 250$. Kurs dolara też nam dopisuje :Beer::Beer: .

 

Może jakieś wspólne zamówienie na to szkło?. Chętnie uzupełniłbym swoje braki.

Zresztą nie tylko Naglery

Panoptic'i, Radian'y, Pałermaty :huh: i Ploosle Tele Vue również.

trzeba tworzyć jakiś kolektyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie popatrzylem, to mnie neca:

1) Nagler zoom 3-6 (wypadl bardzo dobrze w testach Hansa) za ok 335$

2) TeleVue 8mm to 24mm Dioptrx-ready zoom (o tym nic nie wiem - moze ktos mial jakies doswiadczenia?) za ok 210$

bo zrobilem sie strasznie wygodny i zamiast wachlowac szklami w te i z powrotem moglbym sobie tylko nimi krecic :D

Czy cos wiadomo ile kosztowalaby sciapa na przesylke i inne koszty uboczne zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie popatrzylem, to mnie neca:

1) Nagler zoom 3-6 (wypadl bardzo dobrze w testach Hansa) za ok 335$

2) TeleVue 8mm to 24mm Dioptrx-ready zoom (o tym nic nie wiem - moze ktos mial jakies doswiadczenia?) za ok 210$

bo zrobilem sie strasznie wygodny i zamiast wachlowac szklami w te i z powrotem moglbym sobie tylko nimi krecic :D

Czy cos wiadomo ile kosztowalaby sciapa na przesylke i inne koszty uboczne zakupu?

Nie zapominajmy że niestety dochodzi jeszcze shipment, vat 22% (wartośc towaru + przesyłki) no i cło (chyba 6% na optyke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

symulując na Naglerku 17mm na stronie Anacortesu jego cena wynosi 344$ + shipment za jedną sztukę 70.77$ = czyli razem 414.77$(to jest podstawa do naliczania cła i vatu). Czyli po kursie $ z NBP - 2,6647PLN - wychodzi 1106,35PLN. Niestety do tego doliczamy polski Vat(22%) i cło na optykę(chyba 6%) i wychodzi nam cena za Naglerka 17mm ~1394PLN - hmm. Cena tegoż samego okularka w Delcie to 1699PLN. Oszczędzamy wiec ~305PLN. Na Naglerku 31mm jest to jednak już ~584PLN.

jeśli coś pomieszałem to bardzo proszę o poprawki kolegów bardziej doświadczonych w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, spokojnie:

 

1. Koszty przesyłki można ponegocjować i dodatkowo napewno będą dużo niższe przy dużym zamówieniu (per głowa) niż przy jednym okularku,

2. sa firmy które sprowadzaja sprzęt z za oceanu i nie ma żadnych opłat (czyt. VAT i cło),

 

 

.... i wtedy będzie to wyglądało juz lepiej. Ja dalej jestem chętny, dodatkowo chcę jeszcze zakupić w US kamerkę Meade DSI (nowe są już po około 150USD).

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś osoba która podjęła by się realizacji takiego większego zamówienia?? Kalkulując koszty przesyłki jeśli chodzi o naglery o mniejszych ogniskowych to wysyłka jednego okularu to koszt 70$ natomiast już przy dwóch okularkach koszty przesyłki wynoszą 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sa firmy które sprowadzaja sprzęt z za oceanu i nie ma żadnych opłat (czyt. VAT i cło),

.... i wtedy będzie to wyglądało juz lepiej. Ja dalej jestem chętny, dodatkowo chcę jeszcze zakupić w US kamerkę Meade DSI (nowe są już po około 150USD).

 

Tylko czy to nie sa aby firmy typu Ziutek Kowalski, ktory przewozi calosc w bagazu podrecznym i kieruje sie do przejscia "nic do oclenia"? Bo jak takiego Ziutka celnik przypadkiem zhaltuje, to nie zobaczymy ani naszej kasy, ani szkla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś osoba która podjęła by się realizacji takiego większego zamówienia?? Kalkulując koszty przesyłki jeśli chodzi o naglery o mniejszych ogniskowych to wysyłka jednego okularu to koszt 70$ natomiast już przy dwóch okularkach koszty przesyłki wynoszą 100$

 

przy 4 pozycjach wyszło już 150 USD czyli wyszło już po 37 USD :D . Firma wysyłkowa którą warto sprawdzić to PolAmer czy jakoś tak. Warto spytać Hansa on coś ostatnio ściągał hurtowo.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 4 pozycjach wyszło już 150 USD czyli wyszło już po 37 USD :D . Firma wysyłkowa którą warto sprawdzić to PolAmer czy jakoś tak. Warto spytać Hansa on coś ostatnio ściągał hurtowo.

 

Pzdr

Jazz

 

 

straszne ceny podajecie, w polamerze za skonsolidowaną przesyłkę wyciągu okularowego i panoptica 22 zapłaciłem ok 25$. Z Chicago pod same drzwi...

Edytowane przez liq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.