Skocz do zawartości

PETYCJA !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Na portalu O2 ukazała sie informacja o... zresztą sami zobaczcie TUTAJ

 

W coś takiego wierzyć się już nie chce, ja bym tego &*%^&*#@$ powiesił za %$^&...

Wszyscy chętni mogą się dopisać do petycji bojkotującej całą tą żenade właśnie TUTAJ

 

Mojemu wpisowi został przydzielony numer 211851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debil, brak słów. Nie będę okrutny - proponuję przywiązać go linką do ściany galerii i wystawić jako "autoportret umierającego z głodu".

 

I postawić przed nim takie wielkie lustro żeby sie mógł w nim podziwiać.

Normalnie debilizm nad debilizmem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu straszne i okrutne. Dlaczego nie zrobił tego "dzieła" ze sobą w roli głównej. Dla mnie to chory i niebezpieczny człowiek, który powinien być odizolowany od innych. Ale dla mnie równie zatrważająca jest decyzja "komisji". Dla mnie i on i oni są sobie równi. Skandal!!!

 

Zapewne postawiony sobie cel osiągnął. Jest o nim głośno. Mam nadzieję, że spotka go zasłużona kara, odpowiednia do popełnionej zbrodni. Inaczej tego nie nazwę.

 

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to się powinno trzymać w zakładzie psychiatrycznym najlepiej w kaftanie bezpieczeństwa. Ten kraj to wogóle chyba jakiś chory, skoro nikt nie widział w tym nic złego :blink: . Jak teraz sie akceptuje takie coś, to następnym razem zacznie się np. ludzi benzyną podpalać, jako sztukę.

Nr. 214410

Edytowane przez ABC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to się powinno trzymać w zakładzie psychiatrycznym najlepiej w kaftanie bezpieczeństwa. Ten kraj to wogóle chyba jakiś chory, skoro nikt nie widział w tym nic złego :blink: . Jak teraz sie akceptuje takie coś, to następnym razem zacznie się np. ludzi benzyną podpalać, jako sztukę.

Nr. 214410

 

Bez przesady, że nikt nie widzi.... pamiętaj, że dziennikarze też robią nagonkę i wyolbrzymiają całą akcje (może i dobrze). Gość zrobił coś kontrowersyjnego, inny debil to podłapał i tak poszła fama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przeszedłbym obojętnie obok takiej "sztuki". Nie chce się wierzyć, że nikt nie uwolnił tego psa, że nikt nie zareagował w taki sposób :blink:

 

Mam to samo!

Jakoś nie umię sobie wyobrazić, że wszytkim to "wisiało". Do galerii chodzą, statystycznie, ludzie bardziej wrażliwi...

 

Zgroza i groza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Wam powiem - to jest fake - bzdura, nieprawdziwa historia. Ktoś to zainscenizował. Nie chce mi się szukać źródeł, ale zalatuje to jednak na kilometr kitem, albo eksperymentem.

 

Nie wiem, czy pamiętacie podobną historię, która zatrzęsła całym światowym internetem. Zainscenizowano historię rzekomego umieszczania małych kotków w kwadratowych butelko-słoikach i tak je hodowano - niby. Były zdjęcia tych kotków, etc. Po 2 latach okazało się, że to sprytny żart jakiegoś gościa, a napisały o tym nawet największe światowe media.

 

Myślę, że tym razem ktoś także robi nam wodę z mózgu.

 

PS. Uważajcie, bo może jesteśmy wszyscy przedmiotem tej sztuki, tego performance'a masowego :), a nie ten biedny wymyślony pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie ta informacja bardzo mnie przygnębiła. Niestety wiem, że ludzie są zdolni do takich czynów. Zastanowiło mnie tylko, że przystała na to galeria i rzekoma komisja oceniająca. Gdy doszedłem do petycji i zobaczyłem, że jest tam między innymi adres e-mail pomyslałem, że może być to jakaś sztuczka, kogoś zbierającego tzw. dane osobowe.

 

Jeżeli opisana sprawa nie miała miejsca (oby) to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety, muszę was zasmucić że jest to chyba prawda skoro pisze o tym nawet Onet...

 

Brak mi słów, przywiązałbym tego porytego ,,mistrza sztuki'' (oglądających jego ,,dzieło'' na wystawie też) i niedałbym mu jedzenia ani picia - PRZECIEŻ TO TYLKO SZTUKA! :blink:

 

Aż żal czytać że chodzą po Ziemi ludzie o tak niskich uczuciach i niżu moralnym...

Edytowane przez Grodlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.