Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

(...)

 

Niogi nie lubię, jak zorganizujesz basen, to wpisuję się na liste!

(...)

Sorry ale piłka nigdy nie była w kręgu moich zainteresowań

(...)

Panowie, za te wypowiedzi to powinno się Was wpisać na listę, ale czarną :P

 

(...)

Fotograf, informatyk, grafik i stary pasjonat gór czy astronomii to nie ta sama grupa co zapalony sportowiec.

(...)

Nie jestem ani stary, ani jakiś strasznie zapalony ale uwierz mi, jedno drugiemu w ogóle nie przeszkadza :)

 

Maciek,

Bardzo chętnie, ale o proponowanej przez Ciebie porze to tylko czwartek, pt i sobota wchodzą w grę (i od października). Jak będzie mało chętnych mogę przyjść z braćmi i szwagrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani stary, ani jakiś strasznie zapalony ale uwierz mi, jedno drugiemu w ogóle nie przeszkadza :)

 

Maciek,

Bardzo chętnie, ale o proponowanej przez Ciebie porze to tylko czwartek, pt i sobota wchodzą w grę (i od października). Jak będzie mało chętnych mogę przyjść z braćmi i szwagrem.

 

Super, ja też zabiore brata, bo wątpie, że większość z forumowiczowych "starców" się zbierze w sobie i przyjedzie :lol:

Nawet moja żona powiedziała, że może iść pokopać! ha!

 

Jeśli chodzi o terminy to zorganizujemy tak by było dla każdego dobrze, ja moge wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynają się inwersje :)

Im dalej na zachód, tym było gorzej. Wczoraj rano w Sudetach nad porannymi mgłami i tak w powietrzu było mleko. 0 7 rano ze Śnieżki widzialność na wschód sięgała tylko do wielkich szczytów: Wielkiej Sowy, Szczelińca Wielkiego i Velkej Destnej. Nawet nie ma co pokazywać. W kierunku zachodnim to już zupełna katastrofa, ledwo majaczyły Góry Izerskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zcy się wprosić na jakąś obserwację, najlepiej z okolic Katowic, mieszkam w piotrowicach. Chętnie zobaczę praktykę ,tego co mnie zawsze fascynowało, czyli co to tam może być za pipant? tel 792470066 meil mezo@interia .pl

ps. w piłkę też mogę zagrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zcy się wprosić na jakąś obserwację, najlepiej z okolic Katowic, mieszkam w piotrowicach. Chętnie zobaczę praktykę ,tego co mnie zawsze fascynowało, czyli co to tam może być za pipant? tel 792470066 meil mezo@interia .pl

ps. w piłkę też mogę zagrać....

 

Wszyscy czekamy na poprawę warunków. Musisz śledzić forum, czy pada hasło "jedziemy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Jak powstanie lista osób która zagwarantuje mecz (10 osóB) to dzwonię na halę i rezerwuję.

 

Oto wstępna lista:

 

1. MMateusiak

2. Mlodyst

3. Athomer

4. Guest_jacek_

5. VRG??

 

Jak widzicie jest jeszcze 5 osob koniecznie potrzebnych. Kto bierze szwagrów braci kolegów i w jakiej liczbie? Dajcie znać kto się jeszcze dopisuje. :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie poprawa widoczności!

Zaczęło delikatnie wiać i nie ma już tej niskiej mgły. Widać nawet Beskid Wyspowy, choć na razie jeszcze słabiutko. Mimo wszystko, ta dość ciepła, ale wilgotna pogoda mi odpowiada:

grzybki.jpg

 

I to się nazywa pożyteczne i przyjemne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:55 - pojawiły się Tatry z mojego okna w Siemianowicach. Przeplatają się w chmurach więc trzeba byc czyjnym, natomiast powietrze jest na tyle przejrzyste, że kiedy się pojawiają to widok siekiera. Szkoda, że jestem chory i nowy sprzęt zostawiłem u brata, a pod ręką mam kodaka, bo tak to bym sprawdził nowy w DO. Polecam wypatrywać, bo Beskidy dziś pięknie siedzą, przynajmniej z Siemianowic - Babia wali po oczach. Widoczność jaką pokazuje kamera w mikołowie jest zdecydowanie gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki bardzo zacne, choć u nas jak zwykle najsłabsze :) Wieczorkiem skoczymy się gdzieś na foto, o ile warunki się utrzymają a sądząc po tym co się dzieje, to raczej nie.

 

Jest straszna rotacja widoczności. Raz dobrze, raz fatalnie. Tatry widziałem 3 razy. Teraz już nie ma na nie szans. Wietrznie jest, to wróży dobrym warunkom na jutro. Jeśli wiatr sie utrzyma. Nad morzem 4st B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragmencik tego, co dzisiaj było widać ode mnie (i wciąż widać!)

Reszta będzie, jak złożę panoramy

 

t4_600.jpg

 

Pięknie! U mnie było to sam, widzialem ale jeden wystający szczyt, bo resztę zasłaniał mi budynek. Chory jestem i nie mogłem się ruszyć na PO <_<

 

Gratuluje zdjęć i mobilności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.