Skocz do zawartości

Synta dla Prezydenta?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przybędzie nasz prezydent Lech Kaczyński, żeby sprzedać tylko swoją Syntę, to też mu to napiszę ;).

 

Poza tym, jak to wygląda?

buchachacha :D - chłopaki i dziewczęta robimy zrzutę po 5 pln na Syntę dla LK i mu wyślemy - ale byłby numer :D:D:D

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dorzucić 10zł. 5 na Syntę (lub Uniwersała) i 5 na paliwo do samolotu. Przecież nie będzie oglądał nieba z dachu pałacu prezydenckiego. Życzę mu jak najciemniejszego nieba. Może w Mongolii?

 

 

Adam Jesion napisał:

O Boże - wywołałem wilka z lasu. To moja wina, wybaczcie.

 

Niestety, za późno, to już zaczęło żyć własnym życiem.

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko czekam, kiedy jakiemuś zwolennikowi prawych i sprawiedliwych puszczą nerwy. Daje temu wątkowi jeszcze godzinę i będzie masakra. Czas start.

 

No sorry Adam ale AF to nie onet... tam to już byłby koniec świata. Tutaj są chyba inni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko czekam, kiedy jakiemuś zwolennikowi prawych i sprawiedliwych puszczą nerwy. Daje temu wątkowi jeszcze godzinę i będzie masakra. Czas start.

 

Czemu? przecież Prezydent jest bezpartyjny. Nasz on Ci jest, nasz , wszystkich Polaków.

Duma i pociecha nasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbieram sobie na Was trochę haków. Przydadzą się w przyszłości.

 

Normalnie strach pisać.

A nie pomyśleliście o tym że przecież jest ich dwóch. Zrzutkę trzeba będzie zwiększyć o bino dla prezesa . Tylko który ma zostać skazany na ten gorszy, lewy okular ? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.