Skocz do zawartości

UFO na ksiezycu?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Ostatnio natrafiłem na film w serwisie YouTube który mnie zszokował.

Biorąc pod uwagę ze również dość nie dawno widziałem film

The Illuminati Secret Space Vol.2- Alien Invasion ,

który uznałem z gęsia skorka jako science fiction, to muszę przyznać ze po

materiale z YouTube nie jestem już taki pewien.

Proszę o komentarz ... powinniśmy się wpatrywać w Księżyc próbując wychwycić najmniejszy ruch czy to porostu ktoś sobie jaja robi....

Edytowane przez DaVidoSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalstef

Zakładając że nie jest to zwykły fotomontaż, moim zdaniem coś tu nie gra. Czy ten punkt w miarę oddalania nie powinien maleć? Jeśli miał by to być rzucany cień, to jakich rozmiarów musiał by być ów hipotetyczny pojazd? Oraz czy aby na pewno dzieje się to na orbicie Księżyca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufo wycieczkowe odbywające trasę "Szlakiem księżycowych ruin" :szczerbaty:

 

Koledzy, sami przyznacie, że ten film jest inny niż wszystkie. Czy nie stać nas na poważne podejście do tematu?

 

Przyznam, że jestem głęboko zainteresowany tym obiektem, choć sam nie mam pojęcia czym on mógł być.

A co do kontrastu to wielokrotnie widzieliśmy ISS lub wahadłowiec na tle księżyca i wiemy jak to wygląda.

 

Moim zdaniem filmik coś w sobie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to jest po prostu jakieś mikroskopijne żyjątko, które przy dużym powerku tak wygląda... I siadło sobie na optyce :mellow:

 

Jeśli tak to powinno ciągle skręcać w rożnych kierunkach a tu nic tylko azymut krater-->krater-->krater.

Mi to wygląda na zwiad obcych w poszukiwaniu zamarzniętej wody w kraterach tuz pod powierzchnia. NASA tez ciągle tak robi...

Ale tu znowu gdyby tak było to czy nie łatwiej było by spojrzeć w kierunku Ziemi?.

Chyba ze rzeczywiście jest tak jak w The Illuminati Secret Space Vol.2-Alien Invasion

,ze NASA doskonale wie o UFO ciągle odwiedzającym Księżyc ,lecz gdy owy pojazd nadmiernie zbliży się do Ziemi zostaje potraktowany jakaś nowa bronią i szybko czmycha w przestrzeń.(udokumentowane kamera z pokładu Promu NASA przez Astronautę)

Edytowane przez DaVidoSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z komentarzy na YouTube jest trafny, tu moje jego rozwinięcie: gdyby obiekt szedł nad powierzchnią Księżyca na jakiejś ustalonej wysokości, to dla nas zmieniały by się jego rozmiary kątowe. Na filmie rozmiary kątowe są stałe, więc pewnie obiekt jest w stałej odległości od obserwatora => albo robal chodzi po optyce, albo obiekt nie ma nic wspólnego z Księżycem (wtedy może to być np. balon z helem pałętający się nad ziemią).

Edytowane przez piotrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze wytłumaczenie jest takie, że jest to jakiś paproch na chipie, a jego ruch względem Księżyca wynika z niedokładności ustawienia i prowadzenia montażu. Inaczej mówiąc obiekt jest ciągle w tym samym miejscu, ale Księżyc przemieszcza się w kadrze. Tutaj powstaje pytanie na ile poważny jest człowiek, który to zamieścił. Jeżeli to faktycznie jest paproch, to musiał zdawać sobie z tego sprawę w trakcie obróbki i zamieścił ten materiał dla ściemy tudzież radochy. Istnieje też możliwość, że faktycznie coś tam leciało, i jeżeli tak było to faktycznie ten film jest bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żaden balon z helem mi to nie wyglądało, zwłaszcza jak zobaczyłem tą zmianę trajektorii. Po drugie, pomimo dużych drgań powietrza, obiekt miał jakby te same, cykliczne ruchy- jak jakiś robal, który zginając się i prostując, porusza się po powierzchni.

 

Nie mówię, że to jest UFO. Co jednak nie wyklucza faktu, że film jest naprawdę interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej prawdopodobna wydaje się teoria Radka Grochowskiego, o paprochu na chipie. Tak to wygląda.

chyba nie bardzo. Obraz tego ufoka faluje tak jak obraz Księżyca, a to by wskazywało na położenie poza atmosferą lub na dużej wysokości

obiekt jest dość ostry, a Księżyc nie czyli znajdują się w różnej odległości

bez wątpienia ten obiekt jest niezidentyfikowany czyli jednak UFO :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na żaden balon z helem mi to nie wyglądało, zwłaszcza jak zobaczyłem tą zmianę trajektorii...

Przecież wiatr miewa porywy i zmiany kierunku, wieje w różne strony na różnych wysokościach, to raczej umacnia teorię z balonem a nie osłabia!

Nie upieram się przy balonach, może to coś innego - lecz zmiany trajektorii nie wykluczają balonów.

To mógł być też paproch latający dużo bliżej teleskopu - wystarczy kilkaset metrów i płatek lekkiej sadzy z komina porywany przez prądy powietrza. To mogło byc jeszcze kilkaset innych rzeczy, z czego tylko jedno i nie udowadnialne wyjaśnienie jest "nie-ziemiańskie".

Edytowane przez piotrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.