Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam to, co Hamal napisał (Firefox). Przy czym działa to tak, że jeśli po otwarciu zdjęcia pozostaniesz na nim myszką, to kolejne kliknięcie zamyka podgląd. Jak na podglądzie wyjedziecie poza obszar zdjęcia (wystarczy na szare tło), to wtedy kolejne kliknięcie otwiera zdjęcie w nowym oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Adam o tych grupach Takahashi, ASA itp. To ważne, nawet jeśli ma priorytet 1411

 

dalej nie mogę pisać swojego statusu

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy fajeczki masz odhaczone - widać wtedy wszystkie fora - (standardowo), to wystarczy zaznaczyć to forum, które chcesz widzieć (fajeczka na nim), albo klikasz w jego nazwę.

 

Dodam, że klikając cała kategorię odhacza się/zahacza wszystkie fora, które się w niej znajdują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astropolis (nawet jak się jeszcze nie nazywało astropolis ) to już mnie przyzwyczaiło że jak ogarnę z mozołem ze 30% funkcji to się wszystko zmienia, to jest chyba taka tradycja. Mam taką cichą nadzieję że może kiedyś pojawi się ciemna wersja, bo na tak awangardową rzecz jak poprawna pisownia dat to już chyba  liczyć nie można:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiatr napisał:

Astropolis (nawet jak się jeszcze nie nazywało astropolis ) to już mnie przyzwyczaiło że jak ogarnę z mozołem ze 30% funkcji to się wszystko zmienia, to jest chyba taka tradycja. Mam taką cichą nadzieję że może kiedyś pojawi się ciemna wersja, bo na tak awangardową rzecz jak poprawna pisownia dat to już chyba  liczyć nie można:)

 

6 lat zajęło Ci zgłębianie 30% funkcji forum? No nie wiem, czy tak długi czas, kiedy nie było żadnych zmian, można uznać za "duże tempo". ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to Adam wiem. Tylko że mam ustawiony jakiś wybór. Należę do tych ludzi którzy nie czytają wszystkiego od deski do deski. Czyli mam trochę fajeczek, a trochę nie. Ale od czasu do czasu chcę wejść w jakąś kategorie, której na co dzień nie czytam. W starym forum dało się wejść w pojedynczą kategorię nie niszcząc wyboru. A Twój sposób sugeruje, że za każdym razem muszę przeklikać wybór. Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zdzichu napisał:

no to to Adam wiem. Tylko że mam ustawiony jakiś wybór. Należę do tych ludzi którzy nie czytają wszystkiego od deski do deski. Czyli mam trochę fajeczek, a trochę nie. Ale od czasu do czasu chcę wejść w jakąś kategorie, której na co dzień nie czytam. W starym forum dało się wejść w pojedynczą kategorię nie niszcząc wyboru. A Twój sposób sugeruje, że za każdym razem muszę przeklikać wybór. Hmmm

 

Klikasz to i buszujesz po kategoriach jak chcesz ;)

 

kategorie.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HAMAL napisał:

Banda starych pierników męczy się z nowym Forum ^_^

 

Tak. Przyznaje bez bicia. Ale w końcu załapałem że jak się na miniaturki załączonych obrazków na dole najedzie kursorem (a może też klinie) to się pojawia malutki czarny koszyk na śmieci i można usunąć załącznik.

 

Pewnie to niewykonalne ale gdyby lajk "sad" / "confused" (albo dodać) dało się przerobić na "tongue" >>> :P <<<a jego miniaturkę na pokazywanie wielkiego wywalonego języka to byłoby cenne.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.